Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

toltek bilgeligi yurek tasiyan yol


Toltek Bilgeliği-Yürek Taşıyan Yol

Şamanik Enerji-Şifa (arınma) Çalışması- Çalışmaya dahil olmak isteyen arkadaşların 30 Aralık Cuma günü saat 23.30 da sakin ve yalnız olabilecekleri bir alana geçip 15 dk meditatif bir durumda kalmaları yeterlidir.


Arkadaşlar facebookta böyle bir ilan gördüm. Ne diyorsunuz bu konuda. Daha önce sorduğum Türkiyedeki savaşçı topluluklarından biri mi bu arkadaşlar? Tanıyanınız var mı?Castaneda Victor Shancez'e işte bu yüzden dava açıyor. Bunlar da aynı Shancez gibi castaneda adını ve kitaplarını kullanarak bir günde özetleme, iki çadır muhabbetinde ikinci dikkate geçme, artistik pozlar ve uzun sıfatlı nickler eşliğinde ixtlan yolculuğu yapmaktalar.


İşi ilerletmişler uzaktan meditasyona başlamışlar.bilmiyorum ama ben dün katıldım. ve etkiliydi gibi hissettim. bence böyle çalışmalar arttırılmalı.Uygulama önemli değil mi? Bir şeyler yapma çabasını niye bu kadar hor görüyoruz ki!?Ned sanırım bu hor görünün sebebi sadece egoSanırım Don Juan'ın sözü bunu cevaplar: " Bu uğurda kralı öldürmen gerekiyor ve kral sensin...." bu yolda hiçbir uğraş vermemiş insanlar sadece bu işi hobi uğraşı olarak yaparlar. Enerji kazanacak olanların da işlerine engel olurlar. Don Juan Castaneda'ya her zaman şunu söylemiştir: "Hepimizin başarabileceğinin garantisi yoktur, belki sende sıradan insanlar gibi ölüp gidaceksin."..sağa sola bakmaktan yürüyemeyen insanlar boş bir yol tercih eder, tercih meselesi ama yollar genelde boş değildirBöyle birbirinden uzak mekanlarda ortak çalışmaları Tensegritide de yapıyoruz. İkinci dikkat ve enerji beden alanında zaman ve mekan pek engel oluşturmuyor deniyor açıklama olarak. Bu çalışmaların etkili olduğu benim açımdan kesin.Böyle birbirinden uzak mekanlarda ortak çalışmaları Tensegritide de yapıyoruz. İkinci dikkat ve enerji beden alanında zaman ve mekan pek engel oluşturmuyor deniyor açıklama olarak. Bu çalışmaların etkili olduğu benim açımdan kesin.uygulama alanı yaşamımız olmalıCastenada'nın öğretilerini ancak gündelik hayatımızda yaşayarak gerçekleştirebilirizritüel tarzı şeylerle değilSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön