Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

don juan matus yem


DOĞAL YAŞAMDA FARKLI TÜRLERİN BİRBİRLERİNE YARDIM ETMESİ DİYE BİR İLİŞKİ TÜRÜ YOKTUR.

FARKLI BİR TÜR İÇİN YA AVCISINIZDIR YADA YEM VEYA HİÇBİR İLİŞKİNİZ YOKTUR.

HER TÜR ANCAK KENDİ TÜRÜNDEN VARLIKLARLA BİR ARADA YAŞAR VE ANCAK BİRBİRLERİYLE YARDIMLAŞIR.

O YÜZDEN FARKLI BİR TÜR OLAN CİNLERİN (SON KERTE GİZEMLİ VARLIKLARIN-UZAYLILARIN) İNSANLARA YARDIM ETMESİ VEYA BİLİNCİNİ YÜKSELTMESİ DİYE BİRŞEY SÖZKONUSU DEĞİLDİR.

SON DERECE GİZEMLİ VARLIK (DON JUAN MATUS), BİR CİNDİR.

CİNLER (KİMİSİNİN DEDİĞİ GİBİ UZAYLILAR) İNSANLAR TARAFINDAN ALGILANAMAYAN AMA İNSALARI YÖNLENDİREBİLEN VE İNSANLARA KİTAPLAR YAZDIRTABİLEN VARLIKLARDIR.

CARLOS CASTANEDA’NIN YAZMIŞ OLDUĞU KİTAPLAR KENDİ FİKİRLERİ DEĞİL CİNLERİN İNSAN (BİLİNÇLİ ENERJİ) AVLAMAK İÇİN YAZDIRTTIKLARI KİTAPLARDIR.

YEM OLMAYIN.Farklı bir bakış açısı, açaba başka hangi "kitaplar" bu çerçevede değerlendirilebilir?İlginç. Peki Don Juan'ın cin olduğunu nereden biliyorsunuz veya "cin" nedir, nereden biliyorsunuz.Bunu önerme aslında Kuran içinde geçerli olamaz mı ?cin uzaylı don juan ilginç bir bakış açınız varmışVarsayalım ki yem? Eee? Yem de ne oluyor, sanki don juan için bir şey mi yapıyoruz?------SON DERECE GİZEMLİ VARLIK (DON JUAN MATUS), BİR CİNDİR.----- demiş metix127


cin Juan.

ahhahhaaaa.


ve don Juan ve don Genaro yerlere yatıp bayılana kadar güldüler.Cin ler sanirim inorganik varliklar , enerjisi ates gibi olanlar , onlardan cok enerjisi su gibi olnlar daha tehlikeli imis .. diyollaa .


En son 1997 de bir gece ruyamda bir cine saldirdim . Oyle bir hamle etmisimki yataktan ucarak uyandim , ve sanki kollarimin arasindan mavi bir isik huzmesinin kactigini gordum .(Tam Cem Yilmaz'lik bir cumle oldu ha )Eski bir dönemde iken, bir kaç senem korkmak ve her gece kavga etmek ile geçti, rüyalarımda değil, normal gündelik hayatımda, ve gece yattığım sırada, uykum bozulmuştu iyice, haliyle algıda sabitlenme ne demek bilmez olmuştu:) gece yattığım sırada tek tek gelmeyi bırakıp max. 3 adet inorganik yamacıma yaklaşıp merhaba demişti:) epey korku duymuştum sonrasında ki her gece bunu yaşamaya başladım. bir gece dikkatimi başka birşeye odaklamaya çalıştığımda herşeyin yok olduğuna dımdızlak ortada kaldığımı görünce aklımı yitirmekteyim sanırım diğip gülmekten kopmuştum. o sırada toplandı herşey:) fakat dururmu it herifler:D ertesi gün gene yatağa yattığım vakit pencereden içeri birşey yuvarlanarak girdiğinin hissiyatı ile uyandım, bu sefer birşey görmüyordum ama terslik vardı. neyse deidm yattım bu sefer yatak sallanmaya başladı ki, o sallantı sanırım benim kendimim sallanmasıydı. öyle daral geçirmişimki 3 seneye yakın zaman boyunca abuk subuk şeyler tarafından tacize uğramaktan. eeehh yeter lan adamsan çık ortaya hasta ettin gibilerinden bol küfürlü hayklırdım. sonra bir daha birşey ile muattap olmadım, karşılaşmadım. anca yolda yürürken benden bağlantısız ortada koşturan ya da koşturduğunu sandığım birşeyler karartılar görürümde, ne önemi var derim. miss gibi işte yaşanmakta der devam ederim. Kendi kendimle mastürbasyon yapmak varkene, birde etraf ilemi ilgilenicem :) öyle guccük bir paylaşım. Öyle ne derece önem verirsen kendine o derece önem duyuluyor sana :DIlginc mis .

Yillarca korkuturlar insanlari, aslinda guclu bir yanlari olmadigi dank edince kacacak delik ariyo Götoşlar . Ben o saldiri animdaki kendime guven ve ofkeyi unutamam.Götoş lar güzel bir betimleme olmuş:D:D:DAslında metix çokta haksız değil, ne de olsa Don Juan Matus cin gibi bir savaşçı... ;)Yem ile ancak balık avlanır.:) Don Juan kitaplarında bizlerle deneyimlerini paylaştı. Kendi bizzat şahit olup deneyimledikleri olayları. Kimseye "Bu kitapları okuyanlar gelin sizleri savaşçı, büyücü yapalım." demedi. Eğer metix127 arkadaşım onun deneyimlediklerini deneyimlemiş olsaydı. Sıradan yaşamın insanı ne hallere düşürdüğünü karşıdan bakarak iyi görürdü. Aslında rüyalarla neler yapılabildiğini, özetlemenin insanı zincirlerinden nasıl kurtardığını, kendi izimizi sürerek enerjimizi yeniden nasıl kanalize ettiğimizi deneyimleyebilirdi.(Ben ancak bu kadarına şahit oldum ve deneyimledi.) Bu durumda "YEM" pozisyonunda galiba siz oluyorsunuz metix127.yem, onun mesajını ciddiye alıp cevap yazan hepimiziz :)Cok eskiden duymustum; birine buyu yapinca tutsun diye (o kisiye) bir yalan soylenirmis.

buna yemleme dermis buyuculer.Adam bizi yemledi gitti.Aslında her şeyin bir amacı vardır. Merilyn Tunneshende eğer bir sahtekarsa onun da bir amacı vardır. Bize birşeyler öğretebilir.


Ama bu konuyu aslında "Orpheus" hocamıza, biricik öğretmenimize sorsak daha uygun olur. (o kendini biliyor :))) caiz mi hocam bu yemleme işi.BEN KİMSENİN ÖĞRETMENİ DEĞİLİM.


Tek bir öğretmen var.. adı ne olursa olsun hayat, tin, sonsuzluk,.. insan bu havuz içinde yaşar.

olaki benden daha fazla deneyimin vardır. yine de bu dünyada herşey eşittir.


"bir savaşçının görece üstünlüğü kusursuz olmasındadır" diye söyler nagual Don Juan Nagual Castaneda' ya Çünkü "kusursuzluk tehdit edilemez". Bu dünyada herkes kendini besler demişti çok saygı duyduğum bir insan. Kendini hangi telkinlerle yönlendirdiğimizin bilincine varmadıkça özgürlük kapılarının açılması şöyle dursun hayal bile edemeyiz.

Yeni enerji kişisel fedakarlıklar gerektiriyor. Ve yine "niyet" dönüştürücü ana unsurdur. İçsel bir devrim niyetle olan bağın temizlenmesine bağlı. Buda kişisel günlük öğelerin yeniden düzenlenmesi gerektirir. Kısaca söylemek gerekirse savaşçının ruh hali mümkündür niyete yaklaştıkça da yeğinleşiyor. handikap sarılıp durduğumuz şeyleri bırakamamakta.Bir liste yapıp bunu izlemek bile dönüştürücü bir etkisi vardır. Çünkü enerji dikkati izler. Ve bu evrensel bir kuraldır. Ve sonra bir bakmışsın daha önce stres kaynağı olan şeye gülüp geçersin.

İşte bu bir erk savaşı. o yüzden bir savaşçının savaşı kendi "yapma" larına karşıdır.

Hatalı değiliz.

Kusurlu değiliz.

Kusurlu olan dünya görüşümüz.

Daha önce kaçtığın yada kendini geri tuttuğun bir konu hakkında tersini yap bakalım rüya görüyormusun gör müyor musun .. Görüyorsan bu gerçek bir yap-mama dır.

Savaşçının yolu varken neden etiketlere ihtiyaç duyayım a be salih ?:)) Aaaa...Orpheus...Hocam...Yoksa siz kendinizi fazlaca mı önemsiyorsunuz? Baksanıza adınızı duyduğunuz her yere hışımla koşturup açıklamalarda bulunma zorunluluğunuz var sizin. İzinizi sürerek bu gördüm :)). Yoksa kimsenin o kitapları okumadığını, sadece sizin okuduğunuzu mu düşünüyorsunuz. :)). Yok yok bu da olamaz... Sizi çileden çıkartan bir durum var ortada... Her ne olursa olsun düşünceleri ezip yok etme alışkanlığınız var gibi. Tüm doğrular sadece sizinkiler gibi...

Bakın şimdi aklıma tam bu duruma uygun bir hikaye geldi.Siz bu hikayeyi çok iyi ezberlemişsinizdir. Çünkü kitapları defalarca okumuşsunuz ya. Hani bu durum sizi ayrıcalıklı kılmış gibi anlatıyorsunuz ya. Hikaye şu; Don Juan'ın kendi ufak tiranı ile karşılaşması. O hikayede Don Juan kendini silah ile yaralayan tiranı ile ikinci kez nagualının tavsiyesi ile karşılaşmış ve tiranın kendini fazlaca önemseyip çileden çıkmasıyla, at tarafından tepilip ölmüştü.

Şu durumda şartlar biraz daha insaflı, siz yine çileden çıkıp açıklamalarda bulunacaksınız yada kafanızı monitöre vurabilirsiniz :))). Ama ilk seçenek tercihiniz, bunu biliyorum. Sessizliği seçemiyorsunuz.

Bu konu tam size göre oldu yemi yuttunuz.:)) Bana öğrettiği her şey için Öğretmenim = Mükemmel tiranım 'a teşekkür ediyorum. Bulunmaz nimet.

(NOT:Konuyu anlamayan arkadaşlar için bakınız; "Türkiyedeki büyücü topluluklar" başlığı altındaki SalihYlmaz ve Orpheus yazıları.)Buradaki konu başlığında bile bir hazmedememişlikle sataşan sensin. not: bak yukarı!!!


Benim yazdıklarım bir açıklama bir görüş içeriyor bunu kabul etmek zorunda değilsin elbette.


Seni tanımıyorum yazdıklarından tiran kavramına hayatta karşılaşmamış olduğunu anlamak zor değil benim için. hayatımda ne türden insanlarla karşılaştığımı sen bilebilir misin ki bu kadar rahat konuşuyorsun. Beni tanıyor musun?

Tanımadığın bir insanı bu kadar rahat tiranlıkla suçlamak başka birşey, castaneda okuru yada hayranı olmak başka. hangi hakla ve neye dayanarak suçluyorsun?


ilk yazımda çok düşünüyorsun salih ylmaz dedim, hani bu işleri bu kadar takılma diye dostane bir niyetle. Sen kendin oalyı farklı karşıladın sana öğretmenlik tasladığımı zannettin ki ben yazdıklarıma tekrar baktım. internet ortamında kaşına gözüne mimiğine vurgusuna dikkat etme imkanıyok o yüzden insanlar çok kolay alınabiliyorlar.Benim yazdıklarımı kişisel almayı bırak. kimse ile sidik yarıştırmaya gelmedim buraya. varsa niyeti olan adam gibi uygulama grubu arayışı içerisindeyim.Metix127 kardeşim sen hiç cin gördünmü.,.,.,:-)

Ben her gün onlarla birlikteyim de.,.,.,.,.peki söylesene; insanın dışında değilde tüm cevapları hatta cevapların önemi olmadığını ve bunu tamamen kişinin kendi içinde bulacağına yönlendirmesinde. bahsettiğin cin tabirinin çıkarı ne? sevgili yem adamorpheus, gölde balık yoksa kendin atıp gölü balıkla doldurabilirsin. arayışında yalnız değilsin. eylemdir ruhun gölgesi...:))):)))İki yıl önce, bu yazıyı okumuştum. O zamandan bu zamana, asıl önemli olanın, bir öğretiyi veya görüşü savunmak olmadığını anlıyorum.

Çünkü büyücüler veya savaşçılar, sıradan dünya insanları için çok iğrenç ve dışlanan varlıklardır. Her yerden tokat yemeye aday olmak beklenen bir durumdur.

Bugün bir din adamı, yarın bir arkadaşınız, sonrada bir başka biri... Her zaman dışlanan insanlar bu büyücüler :)Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön