Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

neden gorunur olmak istiyorsun


zenNe demek bu yaw? Kim istemiş ki? Ben istemiyom misal :)Çünkü kasmaya gerek yok!? mu cevap?Zen koan'ı gibi bir soru olabilir zira bu.Görünür olunmadan görünmez olunmaz.


ya da öyle bir şeyler işte. görücü olmaya çalışıyorum da yanlış anlamayın şu parlak pembeden kurtulmam lazım.Çok doğru kesinlikle.

+Beni de artık şu görücü moru pek kesmiyor ama bilgi adamlığını da gözüm yemiyor. Bakacağız artık...deniz senin www.sonsuz.us/users/bendeniz profilinin altına yorum yaptım.Ben ona yazamadım, mesaj kutuna yazdım.tamam bakarım. orada konu dışı insan çok. konu dışı insanlarn arasında daha zevkli oluyor bazen. bir nevi yapmama gibi :)Birşey itiraf edeyim. Önceden hep evlenmek isterdim bu yüzden hep savaşçı bir kadın aradım, yani bizim bildiğimiz savaşçı kadın.:) Sonradan tin oyunlarını oynadı ve gördümkü şu sürü bilincinin çöplükleri hep beni zorluyor.. Bizler savaşçıyız biz dışarıya kız vermeyiz :)) Savaşçı ancak savaşçı ile evlenir.:)

(Şimdi görebilen var mı?)Evlenmek sadece yapmama için olabilir. Sebepsizce.savaş dasavaştan kasıt umarım topluca yapılan aptallıklar değildir.iç sessiniz konuşuyor bıkmadınız mıgörünür olmak veya olmamak kendimize acınak yada beğenmekse ?Öğrendiğim ve uyguladığım bilgilerden bir tanesi her gün bulunduğum ortamda dikkat çekmemeye niyetlenmek . Görünür olmaya çalışmak birleşim noktasını şimdiki noktada sabitlemeye yarıyor diye düşünüyorum yine biraz kibir var içinde.Özgür olmaya karar verdiğimizde çömez, denetim ve disiplin kazandığımızda savaşçı,sabır ve denetim kazandığımızda bilgi adamı, görmeyi öğrendiğimizde görücü oluruz. Görücü olduğumuzda bile saçma sapan davranışlar sergileyebiliriz.evlenmek çaresiz yol tutturamamış, kendine acıyan sürüye dahil olmak isteyen kibirli insanların yaptığı bir şeydir:) Yapmama uygulaması birleşim noktasını yeriden oynatmayı hedefler. Evlenmek istemek zaten şu anki birleşim noktamızın bulunduğu konumun sonucudur.Bazen gördüğümüzü sandığımız şeyin aslında göründüğü gibi olmadığını anlarız,

Bazende görünür olmadığımızı düşünerek görünür olmamaya çalışırız,

Birşeyler sakladığını herkez biliyorsa saklamanın önemi yok demiş bizim dede,Beni gören var mı,,,.,,?SobeSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön