Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

duyuru


İZMİR'DE TENSEGRİTY FAALİYETLERİ


1 - Tensegrity Çalışması

Konu: I- Yeryüzü sihirli geçişleri (dünya formu).

II- Cleargreen'le ortak yürütülecek "Enerji bedene gündelik dünyada uygun bir yer hazırlama" sınıflarıyla ilgili bilgilendirme.

III- Özetleme.

Yer : İzmir Karşıyaka Merkez

Tarih : 03.Şubat.2013 Pazar 15:00 - 17:00

Ücret : Yok

Bilgi ve katılım için: Ömer 0 534 364 50 13


2 - Cleargreen'le ortak yürütülecek Tensegrity Sınıfları

Konu: Enerji Bedene Gündelik Dünyada Uygun Bir Yer Hazırlanması

Yer : İzmir Karşıyaka Merkez

Tarih : 10 , 17 , 24 Şubat 2013 Pazar ve 3 Mart 2013 Pazar Günleri 16:00 - 18:00

(Tarih ve saatler değişebilir).

Ücret : 20 TL ( Toplantı başına)

Bilgi ve Katılım için: Ömer 0 534 364 50 13

http://www.cleargreen.com/cg_event/cyclicity-series-three-nurturance-creating-a-home-for-the-energy-body


3 - Cleargreen Tarafından Doğrudan Düzenlenen İnternet Sınıfı

Konu: Belli değil

Tarih: 16.Şubat.2013 Cumartesi 19:00 - 21:00

Ücret: 25 Dolar ( Ödeme Cleargreen'e yapılacak).

İzmir Grubuyla birlikte katılma ve bilgi için: Ömer 0 534 364 50 13

Yer: İzmir Karşıyaka Merkez.

http://www.cleargreen.com/cg_event/online-class-february-2013İzmir grubunun son çalışmalarını güncellenmiş olarak yolluyorum.

Sevgi, saygı..

1 - Cleargreen'le ortak yürütülecek Tensegrity Sınıfları

Konu: Enerji Bedene Gündelik Dünyada Uygun Bir Yer Hazırlanması

Yer : İzmir Karşıyaka Merkez

Tarih : 10 , 17 , 24 Şubat 2013 Pazar ve 3 Mart 2013 Pazar Günleri 15:00-17:00

Ücret : 20 TL ( Toplantı başına)

Bilgi ve Katılım için: Ömer 0 534 364 50 13

http://www.cleargreen.com/cg_event/cyclicity-series-three-nurturance-creating-a-home-for-the-energy-body


NOT: Ücret ödemesi çalışma yerinde yapılacak ve sonra Cleargreen'e gönderilecek.


2 - Cleargreen Tarafından Doğrudan Düzenlenen İnternet Sınıfı

Konu: Sahip olduğumuz olanaklara ve yenilerine yeni yaklaşımlar geliştirme...

Tarih: 16.Şubat.2013 Cumartesi 19:00 - 21:00

Ücret: 25 Dolar ( Ödeme Cleargreen sitesinden yapılacak).

İzmir Grubuyla birlikte katılma ve bilgi için: Ömer 0 534 364 50 13

Yer: İzmir Karşıyaka Merkez.

http://www.cleargreen.com/cg_event/online-class-february-2013

NOT: Ödemenin Cleargreen sitesinden 15 Şubat Cuma günü saat 20:00'ye kadar yapılması gerekir.


3 - Olağan Grup Çalışması

Konu: Sihirli Geçişler ve İzsürme

Tarih: 17 Mart 2013 Pazar 15:00 - 17:00 (Tarih ve saatler değişebilir...)

Ücret: Yok

Yer: İzmir Karşıyaka Merkez

Bilgi ve Katılım için: Ömer 0534 364 50 13Cleargreen ile nasıl bir organizasyona girdiniz , şubelik , eğitim ve sertifika şeklinde mi ? yetkili eğitmenler olduğunu biliyorum ama detaylar nasil , yani dünya bazında bir organizasyon şeması mı var ? ilişkiler nasıl kuruluyor , yetkili yetkisiz ayrımı nasıl yapilyor ? ınstrüktör olmak için yeterlilik payesini kimler veriyor ?Stalkercım,

Bu karışık ya da özellik gerektiren bir iş değil. Cleargreen workshoplarına katılan, grup çalışmalarında ve organizasyonlarında aktif yer almış olan, grubuyla ve cleargreenle uyumlu çalışabilen herkes bu eğitimi alabilir. Bu kişi ve Cleargreen arasında ara ya da yan aşamalar yoktur. İlişkiler direkt ve bireyseldir. Bir organizasyon bağlantısı yoktur.

Şu anki instructorler doğrudan Carlos Castaneda, Carol Tiggs, Florinda Donner Grau ve Taisha Abelar'ın öğrencileridir ve yeterlilik payelerini onlardan almışlardır (eğer onların arasında yeterlilik payesi diye bir şey varsa). Şimdi tensegrity eğitimi alanlarsa sertifikalarını bu instrüktörlerden alacaktır. Ancak bu sertifikalar kişinin belli konulardaki belli uygulamaları doğru ve amacına uygun bir şekilde aktarabileceğini gösterir. Kişiyi Tensegrity hocası ya da Toltek bilgesi yapmaz. Bu eğitim, eğitim alan kişinin öğretiyi daha iyi içselleştirmesini ve doğru uygulama tarzlarının konuyla ilgilenenlere daha kolay ulaştırılmasını hedefler.

Umarım yeterince iyi açıklayabilmişimdir.teşekkürler cevap için Denizcim.


"Cleargreen ile ortak yürütülecek " ve "Cleargreen tarafından düzenlenen internet sınıfı"ifadelerine takıldımdı , hala anlayamadığım şu : siz de Cleargreenin şubesimisiniz , ya da siz Cleargreen bünyesinde mi yer alıyorsunuz ? yoksa o hocalar mı geliyor ?

Kalın kafalılık ediyorsam kusura bakma , ama bir organizasyon şeması canlanmadı kafamda .Estağfurullah, kalın kafalılıkla ilgisi yok.

Cleargreen bir şube verse açarız da, öyle bir şey yok. Ya da Cleargreen'in bünyesinde olmak ya da onu temsil etmek gibi bir şey de yok. Ama Carlos Castaneda'nın yazdığı bir kitap örneğin Sessizliğin Gücü ya da İçten Gelen Ateş ne kadar bize aitse, yine onun yarattığı Cleargreen de o kadar bize ait. Bu manada Cleargreen'in bünyesinin kök kısmının dip tarafındayım diyebilirim kendi adıma konuşmam gerekirse.

Nasıl bir organizasyon şeması var? Şimdi şöyle diyelim, Castaneda ve Don Juan'ın diğer üç öğrencisi doğal olarak bizi kitaplarla başbaşa bırakamazlardı. Biz kitapları yazdık siz de okuyun sonra ne yaparsanız yapın diyemezlerdi. Bunun yerine, çağımıza en uygun ve en güçlü organizasyon şeması neyse onu yaptılar ve kar amaçlı bir anonim şirket kurdular. (Kar amaçlı derken, Cleargreen yılda ortalama 4 workshop yapar, bir de düşük online sınıf gelirleri vd. var. Bunlardan da çok büyük kar elde edildiğini sanmam. Ayakta durmaya ve yenileşmeye yetecek kadar. Hele yapılan işin niteliği ve kalitesi düşünüldüğünde bedavaya hizmet ettiği bile söylenebilir.) İşte organizasyon dediğimiz şey bu şirket ve çalışanlarıdır. Diğer herkes müşteridir. (Tabii bu durum, kaygının olmadığı noktaya gelenlerin, bir başka gerçekliğin gerçekliğinin ayırdına varanların, bu şirket-müşteri ilişkisinin dışındaki platformlarda buluşmalarına engel değildir. Bu tamamen erk, rüya ve izsürmede yetkinleşme meselesi. Ama bu başka bir konu. Not: Ben şahsen bu konularda yetkinleşmiş değilim.)


Pratik Çalışmalar şöyle:


Grup Çalışması: Hareketler ve bazı izsürme-rüya çalışmaları birlikte yapılır. Belli bir konu yerine genel konuları içerir. Bunları katılanlar önceden ve ya o sırada belirler. Öğretici - eğitici konumunda bir kişi bulunmaz. Öğrenme ve ilerleme konusunda herkes kendisi sorumludur. Eğer isteniyorsa ve oluyorsa, grup çalışmaları dışında insani paylaşım, dostluk, arkadaşlık yararlı, destekleyici, teşvik edici faktörlerdir.


Cleargreen'le birlikte yürütülen sınıf çalışması: Cleargreen bir konu üzerinde hareketler, açıklamalar, izsürme, vs vs içeren bir çalışma hazırlar, uygulamasını ve sunumunu öğrenciler kendileri yapar. Cleargreenden katılan olmaz. Bu, konulu-niyetli bir grup çalışmasıdır.


İnternet sınıfı: Bu çalışmayı doğrudan Cleargreen yapar. Çalışmanın içeriğini de uygulamasını da kendisi hazırlar. Çalışmayı Nyei Murez ya da Renata Murez yönetir. Bu çalışmaya Los Angeles'taki Cleargreen Stüdyosuna giderek katılmak mümkündür. Ama tabii çoğunluk başka yerde yaşadığından bu çalışmaya webex'le (skype gibi birşey) internetten bağlanarak katılır. Bu sınıflarda da belli bir konu-niyet vardır.


Workshop (ya da seminer): 2 ya da 3 gün süren, konulu, hareketleri ve izsürme-rüya çalışmalarını içeren, Cleargreen eğiticilerinin katıldığı ve yönettiği çalışmalardır. Bileşim noktasının hareket etmesinin ve bunu isteyerek yapmanın pratikte ne anlama geldiğini tam olarak anlama şansının en yüksek olduğu çalışma budur. (Kişilere ve duruma bağlı olarak diğer çalışmalarda da bu mümkündür).İzmir'de Cleargreen bağlantılı 4 çalışma:

Tarih: 8 Temmuz - 11 Ağustos arası.

Konu: Kişinin yaşam yolculuğu için gereken herşeye sahip olduğu duygusunun temelinde yer alan minnettarlık, şükran duygusu.

Süre: 90 dk. Ön çalışmayla birlikte 120 dk.

Katılım: 25 TL

Bilgi ve kesin tarihler için: Ömer 0 534 364 50 13

http://www.cleargreen.com/cg_event/13-classes-cyclicity5-gratitudeCarlos hep öğretiyi izleyebilmek için güçlü bir istek, disiplin, kendi yetersizliklerini görebilme ve çoğunu değiştirebilme yeteneği gerekir derdi. Başkalarının hatalarını kolayca görmek ve hayatın her anı sıradan insan gibi davranmak her zaman suçluluk, utanç ve enerji kaybına yol açar. O nedenle, Carlos'a göre bir savaşçı kendi motivasyonuyla, ve hayatın her günü sonsuzluk karşısında kendini değiştirmek konusunda onunla aynı şekilde hisseden, benzer görüşlere sahip olan grubunun desteğiyle hareket eder... Ve bu oldukça yavaş bir süreçtir.


Renata Murez - Cleargreen Co-direktörü.


2013 - Moskova SemineriMinnettarlık (Gratitude) Sınıfları 4. ve son çalışma: 12. Ağustos. 2013 19::00 - 20:45 Ömer 0534 364 50 13 İzmir


http://www.cleargreen.com/cg_event/13-classes-cyclicity5-gratitude"Yaşamımın otuz beş yılını bir savaşçının olgunluğunu elde etmek için çalışarak geçirdim. Bilinmeyenin saldırılarına karşı deneyim kazanmanın peşinde, her türlü tanımın ötesindeki yerlere gittim. Göze çarpmadan, habersizce gidip, aynı biçimde geri döndüm. Savaşçılar sessizlik içinde ve tek başlarına çalışırlar; gittikleri yada geri döndüklerinde bunu öyle dikkat çekmeyecek şekilde yaparlar ki, kimse fark etmez. Savaşçının olgunluğuna bundan farklı bir yöntemde ulaşmaya çalışmak, gösteriş yapmaktır; onun için kabul edilemez" (CASTANEDA-Zamanın çarkı)


Toplu halde yapılan bu işler insan biçimini desteklemekten başka işe yaramaz. Castaneda nın söylediği gibi gösterişe hizmet eder. Savaşçı kendi dünyasında kendi görevleriyle ilgilenir. Cleargreen castaneda hayranlığı ile kurulmuş ve dünya ya bu bilgiyi öğretmeye çalışan merkez konumunda ve herşeyi bilen otorite imajıyla hareket etmesi bizleride bu boktan işe alet etmesi sadece yolumuzu uzatır. Castaneda ile görüşmüş olmak veya castanedanın amerikada oturması yine dünyadaki insanların ön yargı zincirini destekleyen amerikalılar herşeyi bilir veya biz amerikalıyız herşeyin en iyisini biliriz ve tüm dünya bizden gördüğü gibi yapar zihniyetini desteklemek başka bir işe yaramaz. İnsan biçimimizin o derinlerinde yatan hücrelerimize işlemiş bilgileri inkar etmek yıllar sürebilir. Herşey uygulamayla öğrenilir demek dünyadaki savaşçıları toplayıp altın günü yapıp, pasta börek çörek yemek değildir. Bunu kocakarılar yapar. Kitaplar neyi nasıl yapmamız gerektiğini anlatıyor, herşeyin cevabı orda var. Savaşçı kimsenin desteğine ihtiyaç duymaz, herşeyle kendisi yüzleşeceği için yine kendisi yüzleşmek için hazırlanır. Yanıbaşımızda duran ölümü cleargreen videolarla gösteremez, bunu ancak ölümün kendisi gösterir, bu da kişiye özgü bir yazgı yumağıdır. İşleri uzatan şey erkemizi tüketen herşey ile çevrili olmamız ve sürekli kara büyücülerle işbirliği yapmamız.


"Sapınçlı insanlara zamanın çarkının içinde kaybolmanın neye benzediğini anlatmaya çalışmak, bi savaşçının yüklenebileceği en anlamsız iştir. Onun için, yolculuklarının yalnızca savaşçı konumunun bi özelliği olarak kalmasını sağlar o." JuanBir sürü uyduruk laf.Cleargreen Türkiye distribütörü işte...

Satış Pazarlama ve LTD. Tic. AŞ.Alakası yok.Çay bile çıkarmışlar, içince kızların birleşim noktası kayıyor al işte, izleyin bakalım sizin birleşim noktanız da kayacak mı? Yalan konuşmuyoz burda.(şaka)

İngilizce bilsem yabancılarla da yazışırım ama yeterli seviye de bilmiyorum,..,.

Deniz var mı onlarda da bu forum olayı,,.?Forum her yerde var ama benim tavsiye edebileceğim bir forum yok. İngilizceni geliştirmek için forumları izleyebilirsin, ama forumlar hep kişisel yorumlarla dolu oluyor, bunlara fazla dalmamak lazım. Herkesin yeterince kişisel yorumu, yeterince kişisel zırvaları var zaten, değil mi?Bizim insanların dünyası zaten tamamiyle kişiselliklerle dolu. Bunlardan hiçbir yerde kaçamayız ki.

Belkide başkalarına aldıranlar grubuna dahil olanlar daha fazla zorlanıyordur!Olabilir.Aşağıdaki linkin özetinin özeti çeviri:


İÇTEN GELEN ATEŞ SEMİNERİ/MÜNİH/ALMANYA/11-12-13TEMMUZ/2014


"Yıldızların, ayın, dünyanın döngülerinin etkilerine uymak, gereksiz davranış ve işlere hayır diyebileceğimiz, olaylara ve fırsatlara hazırlıksız yakalanmayacağımız, fırsatlara evet diyebileceğimiz enerjiyi biriktirmemizi sağlar."


http://www.cleargreen.com/workshops/2014germanyDeniz,


İstanbul'da var mı aksiyon?Önümüzdeki haftalarda bir haftasonu çalışması olabilir. Bizi mutlu eden şeyler ya da kişilerle ilgili bir çalışma var. Cleargreen'e ait. 5-10 kişi gelirse yaparız. Kadıköyde ya da Karaköyde.Önümüzdeki haftalarda bir haftasonu çalışması olabilir. Bizi mutlu eden şeyler ya da kişilerle ilgili bir çalışma var. Cleargreen'e ait. 5-10 kişi gelirse yaparız. Kadıköyde ya da Karaköyde.Önümüzdeki haftalarda bir haftasonu çalışması olabilir. Bizi mutlu eden şeyler ya da kişilerle ilgili bir çalışma var. Cleargreen'e ait. 5-10 kişi gelirse yaparız. Kadıköyde ya da Karaköyde.Önümüzdeki haftalarda bir haftasonu çalışması olabilir. Bizi mutlu eden şeyler ya da kişilerle ilgili bir çalışma var. Cleargreen'e ait. 5-10 kişi gelirse yaparız. Kadıköyde ya da Karaköyde.Önümüzdeki haftalarda bir haftasonu çalışması olabilir. Bizi mutlu eden şeyler ya da kişilerle ilgili bir çalışma var. Cleargreen'e ait. 5-10 kişi gelirse yaparız. Kadıköyde ya da Karaköyde.Önümüzdeki haftalarda bir haftasonu çalışması olabilir. Bizi mutlu eden şeyler ya da kişilerle ilgili bir çalışma var. Cleargreen'e ait. 5-10 kişi gelirse yaparız. Kadıköyde ya da Karaköyde.Önümüzdeki haftalarda bir haftasonu çalışması olabilir. Bizi mutlu eden şeyler ya da kişilerle ilgili bir çalışma var. Cleargreen'e ait. 5-10 kişi gelirse yaparız. Kadıköyde ya da Karaköyde.Önümüzdeki haftalarda bir haftasonu çalışması olabilir. Bizi mutlu eden şeyler ya da kişilerle ilgili bir çalışma var. Cleargreen'e ait. 5-10 kişi gelirse yaparız. Kadıköyde ya da Karaköyde.Önümüzdeki haftalarda bir haftasonu çalışması olabilir. Bizi mutlu eden şeyler ya da kişilerle ilgili bir çalışma var. Cleargreen'e ait. 5-10 kişi gelirse yaparız. Kadıköyde ya da Karaköyde olabilir.Fazla mesajları silme butonu olması lazım.sizi çok önemsedik coook takip ediyoruz enerjiniz bol olsun

sağolistanbul da çalışma için herhangi bir gelişme var mı?Evet yarın (pazar)yapıyoruz, Gaziosmanpaşa'da, 12:45 - 15:45 arası. Bekleriz. T4 tranvay hattı sağmalcılar durağı yakını.maalesef geç gördüm :(buyu.gecisleri@gmail.com mail adresim bu tür etkinliklerde önceden haberim olursa katılmak isterim9. ve 10. Döngüsellik Sınıflarının Konusu: Ana ve Babayla Olan Bağları Temizlemek.

***Anne ve babalarımız dışımızda değil içimizde olan varlıklardır. Anne ve babasının yani yaşam kaynaklarının,onu var eden varlıkların, yaşamı üzerindeki damgalarını kabul etmek ve onlara karşı şükran duygusu geliştirmek her görücünün yaptığı içsel bir yolculuktur.

“Bir büyücü olmak kaynağa varmak demektir. Biyolojik kaynaklarımızı, ana babalarımızı kabul ettiğimizde algı özgürlüğünün kapıları açılır”

Carlos Castaneda***Adı üstünde içsel bir yolculuk bu, neden bunu toplu bir grup çalışması olarak yapmaya çalışıyorsunuz? Toplanıp ele ele tutuşup "hadi herkes ailesini affetsin" tarzında komik görüntüler canlanıyor gözümün önünde.


Kaldı ki kitaplarda sürekli bir insanın tek başına çalışarak da "büyücü-savaşçı" olabileceği vurgulanmaktadır.Hiçbir kuruma-organizasyona ya da gruba ya da lidere bağlı olmaya gerek yok bunun için.


Eğer birisi savaşçı-büyücü olmaya karar verdiyse ve bundan dolayı da anne-babasıyla ilgili enerji hattını temizlemek istiyorsa yapacağı tek şey özetleme yapmaktır. Özetleme ise şahsi bir çalışma olup bunun için herhangi bir gruba ihtiyaç yoktur.Gelmek mecburi değil. Sen kendi başına çalış.Mecburi olsaydı bir de :)

not da vercek misiniz gelenlere


Evet ben almayayım Don Juan, Castaneda, Abelar gibi tek başıma yapmayı tercih ederim.Acele karar vermemelisin. Saydıklarının hiç biri yalnız değildi. Tersine savaşçılar hep başkalarıyla yardımlaşma içinde olmuşlardır. Yalnızlıkları ve bağımsızlıkları bundan zarar görmez.Don Juan çömezliğinde, öğretmeni Julian'ın evinde kalmaya başladığında çevresinde bulananların büyücü olduklarının farkında değildi.


Castenada'ya Don Juan'ın ve ekibinin yarısı öğretmenlik yapmıştı. Castenada Don Juan'ın yalnız yaşadığına inanmışken büyük bir büyücü topluluğu ile büyük bir evde yaşadıklarını öğrendiğinde yaşadığı şaşkınlığını kitaplarında anlatır. Sonradan anlar ki aslında 2. dikkatte hep onlarla birlikte olmuştu.


Abelar, Don Juan'ın ve büyücülerin yaşadığı eve getirildiğinde evde yaşayan büyücüler onu özellikle yalnız bırakmışlardı. Ama Florinda Donner için öyle olmadı. Eğitimi ile bir kişi direkt ilgilense bile bir kaç tanesi rüya görmesi esnasında eğitimini verdi ve diğerleri de oradaydılar.


Kitaplarından biliyoruz ki eğitimlerin de hiç bir zaman yalnız değillerdi. Yalnızlıkları sadece öğrendiklerini uygulamaları sırasında ve 3. dikkate geçebilme becerilerinde olacaktı. Bu yüzden Don Juan, Castenada'ya bu yolda yalnızsın dedi.Eğitim konusunda haklısınız da... Özetlemelerin hepsi yalnız yapılmıştı.Sen öyle biliyorsun. Özetleme tek tip bir olay değil. Kitaptaki klasik özetleme. O yalnız yapılır. Yani Castaneda ve diğerlerinin öğrencilerinden daha mı iyi biliyoruz herşeyi? En azından bir soru işareti koyup araştırırsın, bir bakarsın. Başklarının çalışmasına katılmasan da ikide bir eleştirip tekerine taş koymaya çalışmaktan vazgeçersin belki o aman.Sen öyle biliyorsun. Özetleme tek tip bir olay değil. Kitaptaki klasik özetleme. O yalnız yapılır. Yani Castaneda ve diğerlerinin öğrencilerinden daha mı iyi biliyoruz herşeyi? En azından bir soru işareti koyup araştırırsın, bir bakarsın. Başklarının çalışmasına katılmasan da ikide bir eleştirip tekerine taş koymaya çalışmaktan vazgeçersin belki o aman.Bana mı yazdın son kısmı anlayamadım ?Yok sana söylemedim. Farklı isimlerle mesajar atan bi tip var ona söyledim.Ben ip leri görebiliyorum. Yok öyle birisi ama heralde sen de kendince varsayım yapıyorsun.Kimsenin tekerine çomak sokmak gibi bir niyetim yoktu.

Sadece özetlemenin yalnız yapılması gerektiğine inanıyorum ki inanmaktan da öte zaten kitaplarda da yalnız yapıldığını okuduk hepimiz (abelar ın mağrada tek başına özetleme yapması gibi-şimdi burdan yola çıkıp "bunlar eski klasik yöntemler ne yapalım mağralara mı çekilelim?" demezsiniz umarım:)


Herkes dilediği gibi özetleme ya da özetleme sandığı çalışmayı yapmakta özgür tabi ki.


Yandaş felan aradığım veya başkasının yandaşını elinden almaya çalıştığım yok. Yarası olanlara duyurulur.Ne yandaşı oluyor bu? Castaneda'nın yaptığı herşey, Clargreen dahil, don Juan ve grubunun rüyasıdır. Tıpki ana babamızın ve çevremizdekilerin bizi düşlemeleri ve olduğumuz hale getirmeleri gibi, Castaneda ve yaptıkları görücülerin kurduğu bir düştür. Biz de, iyi ya da kötü, bu düşün ya da efsanenin bir parçası olmaya, Don Juan'ın öğretilerini içtenlikle anlamaya, kavramaya, uygulamaya çalışıyoruz. Yandaş lafı pek uymadı. Yara desen, evet var; çünkü bu sitede az dalga geçilmedi bizimle. O nedenle ciddi bir hassasiyet mevcut.yandaş kelimesinden ne anladığın ya da bu sitede daha önce şahsi olarak çektiğin sıkıntılarla pek ilgilenmiyorum doğrusu.


ben sadece fikrimi söyledim ona da bozuluyorsanız yapacak bir şey yok


başkalarının yapıp ettiklerinden bu kadar etkileniyorsanız özetleme toplantılarınızı arttırmanız gerekebilir :)Yok benim başka planlarım var bu bozulmalar konusunda. Zamanla bakacağız.


Afiş çok güzel olmuş..keşke gelebilseydim. :)Evet. Kişisel enerjimizi artırmak için etkili adımların nasıl atılabileceğini bu temel çalışmalarda çok güzel görüyoruz. Zamanla, sonuç getiren bir format kazanıyoruz.

Sadece bilgi yolunu izleyenler değil, hayatını geliştirmek isteyenler için de düzenlenmiş bu çalışmalar.Discipline is to maintain a state of war


Disiplin hep bir savaş durumunda olmaktır


CleargreenSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön