Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

ozetleme uygulama


ÖZETLEME


1. Enerjinizi çekip almak istediğiniz olay ya da durumun tümünü bir deftere yazın—yazarken olay ya da durumun her bir aşamasını saniye saniye inceleyin, bütün ayrıntılarım içerin. Bir defasında sadece bir olay, kişi, ya da durum üzerinde yoğunlaşın—önce yaşamınızın en sorunlu ve bunalımlı alanlarına odaklanın.


2. Yazmayı bitirdiğiniz zaman, bir törensel ateş yakın ve bütün yazdıklarınızı yakın. Ateşin sıcaklığını burnunuzla soluk alarak içinize, ta genişleyen karnınıza kadar çekin. Bu sıcaklık ve yanma sizin, size arınmış olarak dönmek için alevlerce özgürleştirilmiş ve salınmış olan kendi enerjinizdir.


3. Ateş için için yanıp da küllenmeye başlayınca, son kızartının ısısını da içinize çekin, ve karnınızı iyice içeriye doğru çekip başınızı sağa doğru çevirirken soluğunuzu burnunuzdan olanca gücünüzle verin. Verdiğiniz bu soluk, o deneyime bağlanmış tüm bağlarınızı özgür kılar, ve Yeryüzü'nce daha da arındırılması ve dönüştürülmesi için külleri karıştırır.


4. Ateş tamamıyla söndükten sonra, soğuyan külleri toplayarak bir bağışlanma ve arınma duası ederken, ya gömün ya da bir nehir ya da göle atın.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön