Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

yitik enerjinin geri kazanilmasi uygulama


1. Yaşamınızın, sonunda size dönmüş olması gereken, ama dönmemiş olan enerji yatırımlarım inceleyin. Örnekler arasında, enerjinizi sömürücü biçimde tutan yatalak bir ana ya da babayı, ya da küçük çocuk muamelesi yapmaktan kendinizi alıkoyamadığınız bir çocuğu sayabiliriz.


2. Ne yapmakta olduğunuzu onlara açıklamaksızm, o kimse ya da kimseler üzerinde tam bir özetleme yapın. (bkz. Özetleme.)


3. Tek bir edimle tüm yitik enerjinizi belli bir kişiden geri çekeceğiniz bir Rüyayı niyet edin. O ediminizin kimi öğelerini uyanıkkenki dünyaya köprüleyin. Örneğin, babanızın sol omzuna dokunmanın, enerjinizi niyetlenme yoluyla size geri getireceği bir Rüya Görmenizden sonra, niyetin sessiz erkini aklınızdan çıkarmaksızın, aynı şekilde babanızın omzuna dokunabileceğiniz bir sahne yaratın, öylece bu edimin tamamlandığını duyumsaym.


4. O kimsenin tepkisel davranışlarına çanak tutucu davranışlarımızı gözden geçirip, onları kesin. Bu tutumunuz, onları istenmeyen biçimde size bağlayan lifçikleri dışa itecektir. O lifçikler kuruyup solacak, o kimse de çekmekte olduğu enerjiden mahrum kalacaktır.Uyurgezer, bu bilgiler nerden ? Alıntı mı, sen mi toprladın ?Alıntı. Marilyn Tunneshende, Don Juan ve Cinsel Enerji Sanatı adlı kitabından.Bence nereden alıntı yaptığını her konunun altına yazmalısın.


Benim bildiğim, Merilyn Tunneshende'nin anlattıkları CC ve çömezleri tarafından bugüne kadar onaylanmadı.Armando Torres ve Victor Shancezin yazdıklarını da onaylamıyorlar ama kitaplarından alıntılar paylaşılmış. Bence herkes kendine göre doğru olanı seçebilir.Armando Torres, direct CC tarafından eğitilmiştir. Ama kendi klanın devamı için değil, yeni oluşacak büyücü toplulukları ve yeni dönem için.


Victor Shanchez'i CC mahkemeye vermiştir. Kitaplarında büyücülükle ilgili yanlış bilgiler aktardığı için.


Marilyn Tunneshende'nin, ingilizce forumlarda bir sahtekar olduğu yazmaktadır.


Ve tabii insanlar doğru veya yanlış bilgi alabilirler. Bu tinlerinin o kişiyi yönlendirmesine bağlıdır.Armando Torres'in de, kitabındaki çoğu bilgiyi Castaneda ve çevresinden derlemiş olmakla birlikte Castaneda'nın öğrencisi olmadığından, Nagualle herhangi bir karşılaşmasının olmadığından bahsedilmektedir.Kısaca, hayal gücünü ve dil becerisini iyi kullanmış yetenekli biridir.Deniz, yazdığını okuduktan sonra bir an düşündüm. Acaba yazdıkların doğru olabilir mi?


CC'nin kitaplarından hemen sonra okudum Armando Torres'in kitabını. CC'nin anlatımları kitabın çoğunluğunu kapsıyor. CC'nin 12 kitabı ile o kadar yoğunlaştıktan sonra Armando Torres'in kitabında, bütünlüğü ve sürekliliği bozan, anlam kaymasına neden olan herhangi bir şeye rastladım mı diye kendimi sorguladım.


12 kitap ile Armando'nun anlatımları arasında bütünlüğü bozan, bir kırılma yaratacak durum hatırlayamadım. Bir yaz-bozun eksik parçalarını tamamlıyor gibi Armando Torres.


Büyücülerin dünyası o kadar uzak ki bize bu kadarını hayal gücümüz tamamlayabilir mi acaba? Bu da başka bir soru ?


Victor Sanchez için aynı şeyi söyleyemiyorum. Gerçi oda Don Juan'ın anlatımlarına kendi tecrübelerini eklediğini inkar etmiyor. Bunu kitaplarında da yazıyor.Ben belli bir ağdalılık ve zihinsellik farkediyorum onun kitabında. Benim için kuşkuya yer yok.

Ama bir çok insan Castaneda ile bu kitap yoluyla tanışıyor, ya da özetleme konusunda motive oluyor. Aynı şeyleri ayrıntılarıyla okumak benim de hoşuma gitmişti.Evet! Yukarda yazdığım gibi 12 kitabın sürekliliğini bozacak herhangi bir anlatım okumadım.


Ama temkinli konuşmak istedim, çünkü kendimi büyücülerin dünyasına çok uzak hissediyorum.


Armando'nun diğer kitabı da umarım en kısa zamanda türkçeye çevrilir.Armandonun kitapları çevrildi.


Şifacılıkla ilgili kitabını okumak isterim.Torres en azından iyi bir derlemeci.Armando Torres'in "Tüylü yılanın sırrı" kitabı türkçe çevirisi bildiğim kadarıyla yok şu anda.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön