Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

mesa buyuculuk masasi uygulama


1. Törensel temizlenme ve erk kazanma amacıyla bir mesa hazırlamak için önce evinizin içinde hem size Özel hem de tören çalışmalarına elverişli kutsal bir yer bulmanız gerekir. Bu yerde bir masa, boş bir dolap, ya da raflı bir duvar oyuğu ya da köşe bulunmalıdır.


2. Masa, dolap, ya da raflarınızın yüzeylerini örtmek için zikzak desenli ya da tek renkli dokunmuş bir kumaş seçin. Çeşitli renklerdeki mumlan çalışma masanızın üzerinde eritip desenler yaratabilir, böylesi bir yüzeyi, ayrıca örtü sermeksizin kullanabilirsiniz.


3. Komple bir rahmin tüm erklerini temsil eden nesneler seçin. Bu nesneler rahmin sularını, fallus enerjisinin asasını, bıçak-ağzmı, çiçeklenme ilkesini, rahim yuvasını ve kam simgeleyen kilden bir kabı, mum biçiminde de ateşi içermelidir.


4. Mesanızm üzerinde meditasyon yapın, ve orada temsil edilen erklerden herhangi birinin sizde eksik olup olmadığını sezmeye çalışın. Örneğin, erkekler, kendi rahim yuvalarını nasıl bulacaklarını bilemezler. Buna karşılık, kadınlar da, ekseriya kendi fallus enerjisini terk etmiş oldukları için, kendi varlıklarını tanımaz duruma gelmiş olabilirler.


5. Mesanızın üzerinde meditasyon yaparak, dengesizliklerinizi, tükenmiş ya da aşırı vurgulanmış yanlarınızı görmeye çalışın. Öfkeli, hasar görmüş ya da enerji açısından temiz olmayan yanlarınızı arayın. En sonunda özetleme yapın. (Özetleme)


6. Yanmakta olan kopal dumanıyla tüm mesanızı temizleyin— bu duman en doğal ve erk yüklü bir temizleme ruhudur. Düzenlemiş olduğunuz mesayı iyi koruyun, zira izleyen çalışmalar için de ona gereksinmeniz olacak.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön