Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

disil orgazm solugu uygulama


1. Bu soluma ateş soluğuna benzer. Enerjiyi arkadan yukarıya doğru çekme ve önden aşağıya gönderme yerine, bedenin içindeki merkezi enerji kanalından yukarıya doğru çekilir, ve başın tepesinden dışarıya yayılır. Sonra bu enerji yan taraflara akar ve başlangıç noktasında toplanıp tekrar yukarıya gönderilmek üzere bir havuz oluşturur.


2. Vajina ve kalçanın iç bölüm kaslarını yukarıya doğru sıkarak başlayın. Bu hareketi, karnınızı kasarken burun deliklerinden güçlü bir soluk almayla birlikte gerçekleştirin.


3. Bu solumayı ve hareketleri sürdürürken, tüm üreme organlarını yukarıya doğru çekerek dölyatağı bölgesini yukarıya doğru sıkmaya çalışın. (Bu hareket, dölyatağının beden içinde doğru konuşlanması, ve yerçekimi ile âdet görmenin etkilerini düzenlemesi açılarından yararlıdır. Bu akış, enerjiyi vajinadan dışarıya atılması yerine dölyatağına çeker. Şayet aybaşı durumu varsa, solumayı sırtüstü yatarak yapın.)


4. Şimdi de enerjiyi ve duyumu diyaframa ve kalp bölgesine yükseltin. Diyaframın yukarıya çekilmesi ve karın kaslarının kasılması eşliğinde güçlü soluklar alın. Daha önceki adımları tekrar ederek bu hareketleri de onlara ekleyin.


5. Art sinüslerle soluk alırken bunu karnın kasılması ve yukarıya doğru itilmesiyle birleştirin. Böylece enerjiyi kalpten yukarıya doğru içsel gözün içine çekin. Oradan, soluk alışlarını sürdürerek —ve elbet bu süre boyunca bu adımların bir arada gerçekleştirilmesiyle— enerji başın tepesinden dışarıya doğru fışkıracaktır. Artık soluk alışlar derin bir tatmin duygusu ve boşalmışlıkla sürdürülür. Enerji iki yanınıza doğru bir kol uzunluğu hatta daha fazla bir mesafeye kadar akacak, sonra da altınızda bir havuz halinde toplanıp yeniden yukarıya doğru çekilebilecektir.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön