Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

siteden cikma ve yazilanlarin tamamen silme opsiyonu olmasi onerisi


Öncelikle tüm dj ve cc takipçileri özetleme eylemini benimser,içsel sessizlik için de gereklidir(de belki bitişik yazılır ama yazmayacağım böyle daha güzel)site de paylaştığım herşey silinebilir olmalı. silinemez veya siteden çıkalamaz olması savaşçı etiğine aykırıdır. site yöneticilerinin bu durumu düzeltmeleri gerekmektedir.bu durumun düzeltilmemesi güven duygusunu yok eder. "yolu sevmezsem değiştiririm" mi cesasyeni forumu kullanabilirsiniz, orda istediğiniz zaman yorumlarınızı silebiliyorsunuz.

http://tr-castaneda.com


Ama bu sessizbilgi'nin yazgısı değiştirilemez :), hem neden forumdan çıkmak gibi birşeye takıldınız ki, savaşçı kendi zamanında yaşar. Aslında sizi buraya bağlayan şey, yazdığınız yorumlar değildir. Gitmek isteyen gider.


Özetleme, yazılı yorumları silerek yapılmaz. Bu enerjiyi tekrar elde eden bir savaşçıyı, yazdığı yorumlar etkilemez artık. Bunları takıntı yaptığınız zaman, bu sizin peşizden gelmeye devam eder ve aslında çözümü, yorumları silmek değildir. Burada ki yorumları silseniz bile, yüz yüze görüştüğünüz insanlara söylediğiniz sözleri nasıl sileceksiniz?


Hiçbir iz bırakmamak demek, söylediği sözleri silmeye çalışmak demek olsaydı, don Juan ilk olarak Castaneda'dan kitaplarını yok etmesini isterdi, çünkü bu kitaplarda da don Juan'nın söylediği birsürü yorumlama var.


@felaket, birde böyle birşeyi senin söylemene şaşırdım. Zaten yazdığın çoğu yorumdan hiçbir şey anlamadığım tek üye sensin :), yorumu silsende bişey degişmeyecek yani.Birincisi -de ayrı yazılırdı orada doğru yazmışsın.


İkincisine gelirsek siteden istediğin zaman çıkabilir veya bir daha gelmeyebilirsin. Bizim gözümüzde her hangi bir kimliğin yok. Kimse seni felaket olarak da tanımıyor reel yaşamında muhtemelen.


Bir diğer durum yaptığımız her eylem, her edim sonsuzluk karşısında yapılmıştır. Eylemlerinizden pişman olmak geçmişte o eylemi yapmanızı değiştirmeyeceğine göre asıl önemli olan şey (en azından bu sitede öğrenmeniz gereken şey) yaptığınız eylemin sonsuzlukta yankılanacağını bilmektir.offf demeyorum, de leride ayrı yazamamBence iz bırakmamak adına rica üzerine yapılmalı.site yöneticisi olsam ben yapardım.site yöneticisinin beyanları sanki "küçük tiran" gibi. belki uçucuların .daha kötüsü ise karalara yakın ve biz yem olduk :)küçük tiranlar şans getirirşamanizm ve zen anlamakla ilgili değildir.okuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu10bin dolar karsiliginda o opsiyonu sana sunarim istersen felaket;) cok daha cool opsiyonlar bile sunarim. Dilbilgini duzeltebilirim. Karizma olursun. Ama 20bine patlar sana.Arkadaşlar kendinizi ve yazdıklarınızı o kadar önemsemeyin. Yazmak istemiyorsanız yazmayabilirsiniz. Niyetiniz güçlü olsun.Kaydı tutulmayan sohbet panosu isteyelim biz o zamanFacebookta yazabilirsiniz.güveni kaybettiniz; bence uçucularla başınız bela-da-da dadaizm gibi oldu, hemen size 50.000 gönderiyorum tek şartla cc veya dj alıntı yaparken okuyun anlayın- müslümanlar gibi olmayın ooommmmmmmmmmmmmmmmmmm bi de tek başınıza deneyin primadlar gibi olmayınArkadaşlar bu durumu abartmaya gerek yok. Eğer bu işlerin içindeyseniz, bir şekilde bu bilgiyle temasınız varsa, buna dahil olursunuz. Buraya veya başka platformlara insanlar yorumlar yazıyor, sonra da "aaa ben ortaya çıktım, belli oldum, beni öğrendiler, bu beni bitirir, vs." gibi düşüncelere kapılıp kaygılanıyorlar, sonrada yorum silme kaygısına düşüyorlar. Hiç böyle durumlarla kendinizi tüketmeye gerek yok, zaten bir şekilde bu konulara dahil olacaksınız, bunun kaçarı yok.

Kitaplarda gördüğünüz gibi, o büyücüler de bir şekilde olaylara dahil olmuşlar.Sohbet panosu bence kaydı tutulsada güzel olurdu.bi zahmeti yoksa yapın be.özel mesaj falan da olurdu hemSohbet odası var zaten. Aşağıdaki linke tıklayıp, nickini girip, sohbete başlayabilirsin.


Canlı sohbete ulaşmak için tıklayınız.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön