Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

turkiyede cleargreen semineri planlamasi


Facebook gruplarımızda duyurulmuş olan ve ön bilgi toplamak amacıyla yapılan bir anketimiz var. Önümüzdeki günlerde Türkiye'de, Cleargreen'den gelecek olan eğitmenlerin katılımıyla bir seminer planlaması vardır. Katılmak isteyenler varsa bu başlığa bildirebilirsiniz. Ayrıca bu konuyla ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve fikirlerinizi de yazabilirsiniz. Eğer facebook gruplarındaki ankete katıldıysanız, buraya bildirmenize gerek yoktur.


Cleargreen hakkında bilgisi olmayanlar buradan bilgi alabilir:

http://tr-castaneda.com/topic/3/cleargreen-hakkinda/

Bu konuda kimler ne katkıda bulunabilir ben onu merak ediyorum. Cleargreen Türkiye'de bir etkinlik ya da workshop düzenlemekten gerçekten mutluluk duyacaktır. Önce küçük çaplı bir iki workshop daha sonra büyük bir workshop. Artık hayal gibi görünmüyor. Ama bunlar bir iki kişinin yapabileceği şeyler değil. Yeterince katkıda bulunan olursa çok kısa sürede gerçekleştirebiliriz.Aslında bu işlere bulaşmamış kişiler ne yapılacağını tam bilemez. Öncelikle Tensegrity Kolaylaştırıcısı olan arkadaşlar ihtiyaçları neyse onu liste olarak yazarsa ve hangi yardımlara ihtiyaç duyduğunu belirtirse iyi olur.


Tabii bölgemizdeki Castaneda ortamı, isteksizlikler ve gönülsüzlüklerin üst seviyede olduğu bir ortam olduğundan, açık bir şekilde görülüyor ki, malesef bu işleri öncelikle birilerinin yürütmesi gerekecek.Bir Cleargreen workshopu için bizim de deneyimimiz yok. Neler gerekir bakmak lazım.


İsteksizlik konusunda ise kafamızdaki don Juan vs imajlarıyla seminer kavramını bağdaştıramamanın etkisi var. Ama Don Juan'ın öğrencileri böyle bir sistem oluşturmuş, başka da nasıl olur bilmiyorum.Bir savaşçı olmadığımı belirterek sorayım.,bir savaşçı için kar zarar önemlidir.zararım karımı bir tık fazla karşılayacaksa hayli hayli katılırdım.bunun garantisi ne?artıları ne olacak?yoo, savaşçı kâr-zarar hesabı yapmaz. İlgi duyuyosan, bu konulara ilgin varsa, katıl, boş ver gerisini.Yeni bir şeyler öğrenmeye açık olma, iyi konsantre olma durumunda herkes farklı bir şeyler bulabilir. Yeni bir umut ve iyimserlik doğabilir örnek olarak. Hayal etme ve hayallerini gerçekleştirmek için adım atma gücü gelebilir. Kendini iyi ve yeterli, güçlü hissetmek olabilir. Saymakla bitmez. Bütün bunlar algıyı yavaşça kaydırmak demek. Bunun için savaşçı olmak, bir hedefe sahip olmak gerekmez falan filan. Slhak'ın dediği gibi yararı zararı boşverip bu konularla ilgileniyorsak bir bakmak en iyisi.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön