Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

cleargreen tensegrity online calisma


Cleargreen Tensegrity® Kolaylaştırıcı arkadaşımız tarafından verilecek olan Online Çalışma;


Yeni bir format deniyoruz. Pratik grubunu ONLINE olarak 23.7.2017 (Yeni ay günü) saat 20:00 'da yapıyoruz. Ücretsiz.


Ufak teknik aksaklıklar yaşanması durumunda sabırlı olmanızı rica ediyoruz. Buluşmanın platformu (skype vs.) duyurulacaktır.


Bu buluşmada bir ısınmadan sonra bir veya iki Tensegrity Form'u yapacağız.

Katılmak isteyen herkesi bekleriz.


Teşekkürler

28 Temmuz, saat 20:00'da Online Pratik Grubu Buluşmamız gerçekleşecek. Katılımcıların kararıyla bir süre hayvan ve bitki dostlarımızla , Sonsuzluk Tiyatrosu ve Özetleme çalışmalarına vakit ayaracağız. İlgili yaşam formlarının, Tensegrity Formları ile.


Şamanizm denince akla gelen ilk kavramlardan biri "Animism"'dir. Hayvanlara dönüşen tanrı , insan ve büyücülerin öyküleri tüm kültürlerin mitolojilerini süsler. Hayvanlarla , bitkilerle , nehirlerle ve hayatla dostluk kuran insanlardan oluşan uygarlıkların hikayeleri hepimize ilham olmuştur. Anadolu öyle bir yerdir ki her bir bitki ve hayvanın o yöreye mal olmuş bir öyküsü ve insanlarla özel bir ilişkisi vardır.


Biz de , bir buçuk saatlik buluşmalarımızda insandan başka yaşam formlarının algısal dünyalarına gözatmak amacıyla kullandığımız bazı Tensegrity formlarını yapmak ve bu dostlarımızın çeşitli perspektiflerini kendi "insan" hayatımıza göz atmak için kullanabileceğimiz çalışmalara (Özetleme , Theather of Infinity gibi) yer ayırmak istedik.


Sizi de aramızda görmek isteriz.

7 Ağustos'ta Ay tutulması ve dolunay var. Buna istinaden, pratik grubumuzda Ay ile ilişki kurmamızı, ona danışmamızı, enerjisini hissetmemizi ve kulanmamızı sağlayan bir form yapacağız. Çalışma saat 20:00'da Skype üzerinden yapılacaktır.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön