Yardım SayfasıSiteye üye olma

Öncelikle sitenin sol köşesinde bulunan Kayıt Olun linkine tıklayınız. Bu linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu doldurunuz (matematik sorusunu da unutmayın, o sizin insan mı yoksa otomatik form dolduran internet botu mu olduğunuzu anlamaya yarıyor) ve Kayıt Ol butonuna tıklayınız.

Daha sonra mailinize gelen (eğer mail adresinizi doğru yazdıysanız ve gelen kutusunda yoksa mutlaka spam (istenmeyen) kutusuna bakınız) şifre ile yine ana sayfada birinci resimdeki üye giriş bölümündeki kullanıcı adı ve parola bölümlerini doldurarak giriş yapınız.

Giriş yapar yapmaz üye adınızın üstüne tıklayınız ve profil sayfanıza ulaşınız. Hemen profilinizi düzenleyip şifrenizi hatırlayabileceğiniz bir hale getiriniz. (Elbette şart değil kolaylık olsun diye)

Konu Açma

Forumlardan her hangi birini tıklayın ve sayfanın altına doğru ilerleyin.

Bu Foruma Yeni Konu Ekle
bölümünü gördünüz mü?

Evet konuyu, mesajınızı içeriğini ve ilgili etiketleri ekleyerek bir konu açabilirsiniz.

Konulara Cevap Verme

Her hangi bir konunun altında bunun için bir alan var. Üye girişi yaptıysanız her konuya cevap verebilirsiniz.

Favorilere Konu Ekleme ve Ulaşım

İlgilendiğiniz bir konuyu favorilerinize ekleyebilir ve daha sonra kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için her konunun yan tarafında bir bölüm vardır. Konuyu favorilerime ekle linkine tıklayabilirsiniz. Konuya tekrar ulaşmak için adınıza tıklayıp profil sayfanıza gitmeniz ve aynı yerdeki favorilerim kısmına ulaşabilirsiniz.
---------------