Sessiz Bilgi » Genel

İşaretleri yorumlamak

(3 mesaj(lar))
 1. falan

  Büyücü
  Posts: 64

  offline

  bu başlığı bana odama giren çekirge açtırdı.neye işaret olduğunu bir türlü çıkartamadım.bi fikri olan var mı acaba?ve bu konuda nasıl daha ustalaşılır?

  1 yıl önce #
 2. rumana

  Editör
  Posts: 830

  offline

  Basligi okuyunca kafamda baska seyler canlanmis olsa da.. cekirge icerigi aniden yakin zamanda gormus oldugum bir ruyami hatirlatti. Cekirge larvasi olan bir sey mi bilmiyorum ama ruyamda oyleydi.. henuz ziplamiyordu kucuktu ama degisik hareketler yapiyordu. Sonradan uyaninca mi ne cekirge oldugunu farkediyordum onun ve epey sasiriyordum. Butun bunlari ruyamda degilde bir dizide gormuste olabilirim. Yada biri anlatmis olabilir. Bazen kafam karisiyor hatirlayamiyorum ama muhtemelen ruyaydi. Sizin eviniz giris kattami? Evime hic cekirge girmedi ama benimde bir ara guvelerle basim dertteydi. Bir arkadasima bahsettim gecen gun. Guveleri oldurdugumu ve kotu hissettigimi itiraf ettim (bir nevi gunah cikarma) cekirgelerden biri adeta ozellikle pesimdeydi. Gunah cikardiktan 1 gun sonra gene biraz gordum. Bugunlerde ortaliktan yok oldular sanki.. evde sineklerde vardi. Onlarda yok.

  1 yıl önce #
 3. falan

  Büyücü
  Posts: 64

  offline

  Evim 3.katta.çekirge ilk defa gördüm içeride.işaretleri de çok genel anlamda kastedip konuyu aklıma getiren spesifik örneği verdim.

  1 yıl önce #

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla

(gerekli)

Kullanılabilir etiketler: a blockquote code em strong ul ol li img iframe.
Etiketleri #etiket# örneğindeki gibi # içine alabilirsiniz.
Resim yüklemek için tıklayınız.

5,699 posts in 860 topics over 108 months by 143 of 1,227 members. Son Uyeler: denizm7, Equarisha, Eguarisha, Ahmet-Macit, Zasuvapiya