Sessiz Bilgi » Duyuru

Türkiye'de Cleargreen Semineri Planlaması

(7 mesaj(lar))
 1. slhak

  Editör
  Posts: 866

  offline

  Facebook gruplarımızda duyurulmuş olan ve ön bilgi toplamak amacıyla yapılan bir anketimiz var. Önümüzdeki günlerde Türkiye'de, Cleargreen'den gelecek olan eğitmenlerin katılımıyla bir seminer planlaması vardır. Katılmak isteyenler varsa bu başlığa bildirebilirsiniz. Ayrıca bu konuyla ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve fikirlerinizi de yazabilirsiniz. Eğer facebook gruplarındaki ankete katıldıysanız, buraya bildirmenize gerek yoktur.

  Cleargreen hakkında bilgisi olmayanlar buradan bilgi alabilir:
  http://tr-castaneda.com/topic/3/cleargreen-hakkinda/

  1 yıl önce #
 2. deniz

  Bilgi Adamı
  Posts: 425

  offline

  Bu konuda kimler ne katkıda bulunabilir ben onu merak ediyorum. Cleargreen Türkiye'de bir etkinlik ya da workshop düzenlemekten gerçekten mutluluk duyacaktır. Önce küçük çaplı bir iki workshop daha sonra büyük bir workshop. Artık hayal gibi görünmüyor. Ama bunlar bir iki kişinin yapabileceği şeyler değil. Yeterince katkıda bulunan olursa çok kısa sürede gerçekleştirebiliriz.

  1 yıl önce #
 3. slhak

  Editör
  Posts: 866

  offline

  Aslında bu işlere bulaşmamış kişiler ne yapılacağını tam bilemez. Öncelikle Tensegrity Kolaylaştırıcısı olan arkadaşlar ihtiyaçları neyse onu liste olarak yazarsa ve hangi yardımlara ihtiyaç duyduğunu belirtirse iyi olur.

  Tabii bölgemizdeki Castaneda ortamı, isteksizlikler ve gönülsüzlüklerin üst seviyede olduğu bir ortam olduğundan, açık bir şekilde görülüyor ki, malesef bu işleri öncelikle birilerinin yürütmesi gerekecek.

  1 yıl önce #
 4. deniz

  Bilgi Adamı
  Posts: 425

  offline

  Bir Cleargreen workshopu için bizim de deneyimimiz yok. Neler gerekir bakmak lazım.

  İsteksizlik konusunda ise kafamızdaki don Juan vs imajlarıyla seminer kavramını bağdaştıramamanın etkisi var. Ama Don Juan'ın öğrencileri böyle bir sistem oluşturmuş, başka da nasıl olur bilmiyorum.

  1 yıl önce #
 5. falan

  Büyücü
  Posts: 64

  offline

  Bir savaşçı olmadığımı belirterek sorayım.,bir savaşçı için kar zarar önemlidir.zararım karımı bir tık fazla karşılayacaksa hayli hayli katılırdım.bunun garantisi ne?artıları ne olacak?

  1 yıl önce #
 6. slhak

  Editör
  Posts: 866

  offline

  yoo, savaşçı kâr-zarar hesabı yapmaz. İlgi duyuyosan, bu konulara ilgin varsa, katıl, boş ver gerisini.

  1 yıl önce #
 7. deniz

  Bilgi Adamı
  Posts: 425

  offline

  Yeni bir şeyler öğrenmeye açık olma, iyi konsantre olma durumunda herkes farklı bir şeyler bulabilir. Yeni bir umut ve iyimserlik doğabilir örnek olarak. Hayal etme ve hayallerini gerçekleştirmek için adım atma gücü gelebilir. Kendini iyi ve yeterli, güçlü hissetmek olabilir. Saymakla bitmez. Bütün bunlar algıyı yavaşça kaydırmak demek. Bunun için savaşçı olmak, bir hedefe sahip olmak gerekmez falan filan. Slhak'ın dediği gibi yararı zararı boşverip bu konularla ilgileniyorsak bir bakmak en iyisi.

  1 yıl önce #

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla

(gerekli)

Kullanılabilir etiketler: a blockquote code em strong ul ol li img iframe.
Etiketleri #etiket# örneğindeki gibi # içine alabilirsiniz.
Resim yüklemek için tıklayınız.

5,699 posts in 860 topics over 108 months by 143 of 1,227 members. Son Uyeler: denizm7, Equarisha, Eguarisha, Ahmet-Macit, Zasuvapiya