Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

mekanlarin negatif enerjisinin etkileri


Günde yüzlerce kişinin girip çıktığı kamu hizmeti sunan binalar sizi nasıl etkiliyor bilmem ama beni negatif etkiliyor. Özellikle adliyeler, hastaneler vs. Bu gibi yerler insanların sürekli şikayetlerini, yakınmalarını emiyor ve buradaki negatif enerji dışarıdan gelenlerde de şikayet, umutsuzluk gibi negatif duygular oluşturuyor. Negatif ortamlar izimizi sürmek için iyi bir fırsat sunsa da bir savaşçının bile amacı yoksa bu ortamda çok kalmayacağını düşünüyorum. Ne dersiniz?Aslında ben böyle mekanların negatifliğini bileşim noktasının konumuna veriyorum. Oradaki kalabalığın bileşim noktası konumu bir müddet sonra gelenlerin hepsine vakum etkisi yapıyor ve bileşim noktalarını ister istemez farklı yerlere kaymasını sağlıyor. Elbette bu kayış çok büyük değil. Hepsi insan biçimi içinde sadece duygusal ve zihinsel durum üzerine etkisi olan kayışlar.


İstese de bileşim noktasını farklı bir yere kaydıramaz sıradan insan. Hastaneye girdiğinde neşeli halini sürdüremez mesela.Ben negatif insan olsun, yer olsun katlanmak taraftarı değilim. Bir yandan da savaşçılık adına, bu yönüme bakıp bu tip insanlarla daha uzun vakit geçirmeye başladım.Peyote, savaşçılık özellikle negatif insana katlan, sevmediğin yerde bulun demez. Bakman ve görmen gereken neden rahatsız edici bir şey hissedip yaşadığındır. Bu rahatsızlığın altında yatan ne, bir tür düşkünlük mü - ego mu, başarısızlık hissi mi muhtelif şeyler çıkabilir asıl ilgilenmen ve katlanıp değiştirmen gerekenler bu sebeplerdirSavaşç özgürdür, savaşçının kuralı yoktur, burda herkesin dediği üzere, şudur budur gibi bir durum söz konusu değildir, Amaçı yoktur savaşçının, amacını tin belirler, his belirler hal belirler, adına dilediğinizi diğin.


İster ordan gider ister orada durur, isterse adına süslü kelimeler koyup, bulunduğu alanda değişkenlik yaratır isterse, sadece olmakta der. Savaşçı dediğin halin tek amacı vardır o da yaşamak. Yaşamak için kural yoktur hiçbir bir zamanda olmamıştır. Sadece kendine güvenmektir esas olan , güven hali ise, tiz yani, özünü dinlemekten başka birşey değildir.


Mekan hoşnutsuz, çekmekte, çok fazla tehditkarlık bulunmakta telkinleri yapılmakta ise, bu olmaktadır. kendi çamurunda boğulmak isteyen kişi düşkün bir insandan ne az ne daha fazlasıdır.zapata güzel yazmış.negatif enerjili bolgeyi cok yuksey erk seviyesi ile parcalayip dagitmak mumkundur sanirim . 10 12 yil kadar once ruyalarimda cok agresif idim , tam bir saldirganlikla cocukluktan beri beni korkutmus cin ivir zivir taifesinin hakkindan geliyim diye deli gibi saldirdim tum tehditlere, cok eglendim . ozellikle korkunc ogeler komediye donustu .gerci onemi yok ama genede duzelteyim 16-17 yil once idi Kastaneda henuz okumamistim.erkeklerin rüyada saldırgan agresif olmalarına bir mana verememekle birlikte başkalarından da duyuyorum, ama genelde günlük yaşamlarında uyumlu sakin insanlar, var bunda bir şey ama çözemedim henüzSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön