Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

uygulama grubu olusturmak


Sonsuzluk etrafımızı sarmışken sanki kendi oyununa dalmış çocuklar gibiyiz...

Nerde hareket orda bereket...


Arkadaşlar uygulama grubu oluşturmak konusunda niyeti olan var mı?


örneğin ola ki böyle bir grup toplandığında grubun oy çokluğu ile seçeceği bir konu üzerinde çalışma yapılabilinir. Bir kişi kendi yaşantısı içerisinde çözemediği sorunları grupla paylaşarak uygulamalı bir metot geliştirilip çözüme yönelik bir yöntem sunulabilir. Uygulama konuları önerilen sayısız konuda ve yöntemde olabilir.

Ben bu tarz çalışmanın pratik bir yöntem olduğuna ve son derece yararı olduğuna inanıyorum.

Sınırlandırılabilecek tek konu kişisel yorumlar etiketlemeler vb... çünkü bunu dışarda herkesin otomatik olarak yaptığı birşey.Elbette. Güzel fikir. Böyle bir grupta yer almayı isterim.neden olmasın, kararlaştıralım günü ve yeri, bakalım ne oluyor...Ok güzel :)

bende keyifli olacağını düşünüyorum.

Ben istanbulda yaşıyorum. Arkadaşlar siz nerde yaşıyorsunuz ?

ilk önce biraraya gelmek tanışmak, kitaplarla nasıl tanıştığımız, ne aşamada olduğumuz gibi konuları sohbet edebiliriz yada başka herhangi pratik bir öneri olabilir.

Enerji için hareket...Katılmayı çok isterdim ama tarihin çok önceden belli olması ve işleri ona göre ayarlamam gerekiyor. İzmirde yaşıyorum.gezgin teşekkürler

Dilerim izmirde niyetin vuku bulur.. :)Her grup enerji bütünlüğünü sağladığında ki bu hissedilir bir enerji halkası oluşturacağını hissediyorum. ayrı ayrı bölgelerde yada şehirlerde oluşturulacak bütünlüğünü tamamlamış enerji halkaları birbirine eklenmiş zincirler gibi giderek çoğalan ve sonunda farkındalık patlamalarını sağlayan bir sistem oluşturabilir.

Bizler aidiyet aramıyoruz.

Bir ağacın yarım elmaları olamayız. Özümüzün diğer yarısını hatırlamalıyız..

güneşi selamlayın

ay' ı selamlayın

dünyayı selamlayın

tüm kalbimizle

bağırın ! ! !

Niyet ! Niyet ! Niyet !ilginç deneyim olacaktır...Ben iki ay Konya' dayım. Bu şehirden arkadaşlarım varsa, uygulama yapmak isteyenler ,katılırım.ne derler bilirsiniz, bir savaşçı bir şey yapmaya karar verdi mi, hemen harekete geçmeli. istanbul'da bulunanlar ve istanbul'a bir şekilde gelme imkanı bulunanlarla bu hafta buluşalım o halde.Çok güzel. Yer ve zaman kararlaştırıldığı takdirde aranızda olacağım..Önceden haber verirseniz ben de gelebilirim. Şu anda Bursa'dayım.ben de izmirdeyim arkadaşlar.Gerçekten çok güzel :)


Sanırım önümüzdeki hafta itibarı ile gelmek isteyen arkadşlar da müsait olacak.

Bu arada toplanış gününe kadar herkes kendi zamanını pratik bir yap-mama ya dönüştürebilir ve bunu diğer arkadşlarla paylaşabilir o gün.


Ben şimdiden enerjiyi hissediyorum :)önümüzdeki hafta toplantı mı var acaba?

facebook kullanan varsa ekleyebilir mi beni? yasin2k@yahoo.comdirk2k facebook da yeni çağ görücüleri isimli bir grup var, bul onu çoğumuz oradateşekkür ederim buldumKatılmak mı gerekiyo sadece..Buluşma günü ve yerini bir an önce belirlersek daha iyi olacak kanısındayım

zira uzaklardan gelecek olanlarımız da buna göre programlarını rahatça ayarlayabilirler.


İstanbul'da yaşayanlar, yer & tarih konusunda önerilerinizi bekliyorum(z).Bana her gün uyabilir önceden söylendiği sürece.


Mesela 17 Mart Cumartesi akşamı için uygun olanlar belirtsin.ah ben İstanbul da olamayacağımTarih bu kadar erken olursa ben de gelemem.Bana da her akşam uyar :)bana da her akşam uyar. bu akşam(17 mart cts) buluşulacaksa gelirim. yok, biraz daha sonra buluşalım diyorsanız 24 mart cumartesi için ne diyorsunuz? biraz daha sonuca yönelik konuşmakta fayda var. gelecek olanlar uygun zamanlarını bir an önce yazarsalar ona göre uygun bir zaman tespit edilebilir.bu akşam uymuyor fakat haftaya cumartesi gelebilirim.Herkes buluşmak için tinden işaret bekliyor galiba.30 Mart Cuma akşamı Beşiktaşta olacağız. Gelmek isteyen gelebilir.izmirde buluşma ayarlasak mesela 2 nisan pazartesi kimler gelmek ister?çalışmıyor olsam gelirdim.Toplanti olamadi galiba ,gunluk yasamin sorunlari bir turlu bitmiyor , baska bir sekilde toplanilabilse ne iyi olurdu ,gercek ya da ruya bedenlerinizle greenvich saati ile 20.30

Candarli kalesinde filan gibi... :)


Skaype konferans diye bir imkan sunuyormu?Grupların ve toplantıların yapılamamasının bir sebebi vardır elbet önce bunu konu hakkında yazışarak işe başlayabiliriz. Toplanmak mesele değil. Mesele amaç.Daha 40 sene 50 sene yaşayacağımız hissine kapılmış olabiliriz sebeplerden biri olarak..Bence artık zamanı geliyor bazı şeylerin. Hani maya takvimi, marduk falan belki hikaye ama don juanların söylediği zamanın değişimi gerçek gibi duruyor. Günlük yaşamda hepimiz farkediyoruz bunu. Öğretinin açılmasının bir sebebi olduğunu da biliyoruz.İzmir'de veya yakında olanlar izmirtensegrity@gmail.com'a yazıp grup çalışması hakkında bilgi alabilirler. Ya da boş mail atarsanız duyurularımızı postalayabiliriz. Burada hem cleargreen destekli hem bağımsız olarak çalışmalar yapıyoruz. herkesi bekleriz. İzmir dışından da yazabilirsiniz. Sevgiler.Aynı şehirlerde olan arkadaşların buluşması daha kolay olur.ilk uygulamalara bu şekilde başlanabilir.Ben Bursada ikamet etmekteyim.Görüşmek isteyen arkadaşlar varsa sevinirim.İzmir bir tane hep...Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön