Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

yardim edin lutfen


merhabalar bu siteye yani üye oldum. arkadaşlar yardım edin? birkaç yıl önce birdaha hiç karşılaşmadığım biri bana bir kitap önerdi ve hala kitabı bulamıyorum nerden bulacağım hakkında fikri olan varmi Büyü Geçişleri – Taisha Abelar Bakmadığım kitapcı yayıncı hatta kendi yayın evi bile kitap yok dedi Carlos Castaneda kitapları bu kitabın yerini tutarmıBende var. Size temin edebiliriz.


Ama bana sorarsanız öncesince Castaneda'nın kitaplarını okuyun yoksa bir şey anlamanız (veya doğru anlamanız) zorlaşacaktır.Sonsuz cevap verdıgın ıcın cok tesekkkur ederım. Bırsey daha sorucam o karsılatıgım kısı bana 4. nagual de oldugumu soyledı. 8unu hıc sohbet etmeden yada tanımadan dısarıdan anlaması mumkunmu4. nagual de mi? Biraz anlamsız olmuş. Belki 4 çatallı nagual olduğunuzu söylemiştir.evet sanırım oylle bısey dort catallı nagual ,pekı bunu hıc tanımadıgı bırı ıcın anlaması mumkunmuEğer "görüyorsa" mümkün tabi.SONSUZ ıctenlıklı yardımın ıcın cok tesekkurederım. Kıtaplar ıcın tavsıye ettıgın yolu takıp edıcam baska bı onerın var mı ıyıaksamlar :))Bence 2. kitaptan başlayıp öncelikle castaneda serisini bitirmeniz gerekir. Daha sonra büyü geçişleri ve rüyacıyı okursunuz.Hey yavrum hey alem nagual görsün :())))Kitapları hiç okumamış ama bizimle aynı dili konuşuyor. Dünya ne gizlerle dolu.amacım kustahlık yapmak degıl. Ben basımdan gecen bı durumu paaylastım aklıma takılan seylerle ılgını bılgı alabılecegım kısılere ulasmaya calıtım.sagolsun sonsuzda cevap verdı . Ben henuz aynı dılı tabıkı konusamam sız okadar konuyla ılgılı bılgı sahıbıyken ama alem konusunda konusmak ıcın erken cunkı malum alem bu nu ogrenene kadar ben cıddı bı yol almıs olabılırımkardelen hanım, bunu size söyleyen sanırım bir erkek. muhtemelen sizi etkilemek için söylemiştir, sizin 4. çatallı nagual olabildiğinizi görebilecek düzeyde biri olsaydı size bu şekilde söylemezdi.


Yani belki nagual enerji yapılanmasına sahip olabilirsiniz, ama bunu o kişinin göremediği kesin.evt haklınız var bır kadın olarakta asılmagını anlayabılım. Belkı konuya ılgımı cekemeye calıstıgı ıcın boyle bı yalan soylemolabılır. Basardı :))Evet. Bence de önemli olan konuya ilginizi çekmesi. Ayrıca o bahsettiği kitapda hiç konuyla ilgilenmeseniz bile günlük yaşamda çok yardımcı olacak şeyler vardır. Yani konuları bilmeden bile okuyabilirsiniz.


Yani işin nagual kısmına takılmadan hatta fazla da önemsemeden diğer bilgilerden yararlanabilirsiniz.


Bütün bunlar bir yana gerçekten nagual olabilirsiniz o da ayrı bir konu. :)ne tesadufkı butun D&R larda sadece 1 tane kıtabı kalmıs oda ıkıncı kıtabı .Ayrıca yurekl

endırdıgın ıcın tesekkur ederım kargaMuhtemelen yeni basımdır o. Nevzat Erkmen'in çevirileri çok iyiydi, ama malesef olayın özünü yaptığı çeviri kalitesinde anlayamadı.


En üstteki başlıkta kitaplar var oradan indirip yazıcıdan çıkarabilirsin.Nevzat Erkmen olayın özünü yaptığı çeviri kalitesinde anlayamadı demeyelim,anlamayı aklından bile geçirmedi diyelim. Bana Castaneda konusunun yalnızca içsel sessizlik bağlamında ilgisini çektiğini, diğer bölümlere pek inanmadığını anlattı. İşi daha çok sosyal faaliyet olarak görmüş olduğunu da söyledi. Ben ondan pek hazalmam , ama tanışıp öyküsünü dinledikten sonra herşeye rağmen ilginç bir insan olduğunu da gördüm. Kendi içinde tutarlılığı var. Başardığı işler çok. Biz ona içtenlikli fırlama adını taktık. Kendisine de söyledik. Bu arada bacağını kırdığı için bir kaç ay önce İstanbul'a gitti. Bu ay sonunda İzmir'e gelmesini ve 3 kasımda İzmir grubu olarak katılacağımız online sınıfa katılmasını bekliyoruz, öğretmen olarak değil, öğrenci olarak tabii, hepimiz gibi.Online sınıf nedir?


Yani internet üstünden mi bağlanılacak?Webex üzerinden cleargreenin Los Angeles'taki stüdyo salonuna bağlanıyoruz. İki saat süren bir çalışma yapılıyor. Çalışmayı Reni ya da Nyei Murez'den biri yönetiyor. Tabi bu sınıfa herkes kendi evinden online katılabilir. Zaten Türkiye'den e katılanlar oluyor. Bu sınıflar gerçekten umulandan güçlü olabiliyor. Bazen de bir şey anlamıyorsun. Grup olarak katılmanın avantajı başlangıçta yabancı gelen bu yöntemlere önceden hazırlanabilmek, anlama ve çeviri avantajı, bir de belirli sayıda kişiye ücretsiz katılma imkanı sağlaması. Bir de sohbet, muhabbet, çay, kurabiye tabii ki.sevgili karga uzun uğraşlardan sonra 6 kitabına ulaşabildim (taksimdeki tüm kitapcılar ve bayazıttaki saaflar, taksim saaflarda tesadüf eseri yakaladım.)sanırım başaracağım. Buarada birbaşka gerçekliği okudum ilk olarak kitabı okurken kendimi fazla kaptırdığımdanmıdır bilmem başıma birdünya enteresan şey geldi. Açıkcası çok ürktüm :))

biraz ara verdim. ikinci ıxtlan yolculuğuna yeni başladım.Gerci o henüz çok soft devam ediyor ama sanırım bukadar kitabın içine girmemek lazım :)) not:uzun zamndır beslediğim yaklaşık bi on kargam var en çokta zeytini seviyorlar :))Deniz, bahsettiğin toplantının başlama ve bitiş saatlerini öğrenebilir miyim? İstanbul'dan gelmeyi düşünüyorum.Peyote, online sınıf 3 kasım cumartesi 19:00 - 21:00 arasında.Teşekkür ederim. Her şey yolunda giderse gmail'den yazarım. Sevgiler benden de.Tamam her zaman bekleriz ,

diğer çalışmalarımız:

29 ekim 19:00 - 21:00 Dolunay konulu grup çalışması

3 kasım 16:00 - 18:00 Yarımay konulu grup çalışmasıdeniz be evden baglanma nasil oluyor link atabilirmisin , baska sart varmi? .

19-21 Turkiye saatimi LA saatimi?Stalker, cleargreen.com dan kayıt olunuyor. Ayrıntıya gerek var mı bilmiyorum ama ben yine adım adım anlatayım. www.cleargreen.com sitesine girilecek. (Rusçası için ilk sayfadaki rus bayrağı tıklanabilir) Site açıldıktan sonra "events" tıklanacak. Açılan sayfada "intending cooperation" duyurusu bulunup kenarındaki "more information" tıklanacak. Açılan sayfanın orta kısımlarındaki yeşil "register" tıklanacak. Açılan sayfada üstüste iki "sign in " var. Alttaki "sign in " tıklanıp açılan sayfadaki kişisel bilgiler doldurulup "next" tıklanacak. Burada kredi kartı vs bilgileri doldurulup "next" tıklanacak. Açılan sayfada dil seçimi yaptıktan ya da hiç bir şey yapmadan "next" tıklanacak. Açılan sayfada "confirm registration" tıklandıktan sonra kayıt tamamlanmış olacak.

Sonra verdiğin mail adresine Cleargreen'den mail gelecek. Burada bilgisayarınızın bağlantıya uygun olup olmadığını görmek için bir webex testi var. O testi şimdi de yapabilirsin: http://www.webex.com/go/stest-ppuus ' a girilecek. Orada hemen ya da bir iki dakika sonra isim ve mail adresi kutuları çıkacak, bunlara herhangi bir isim ve mail adresi yazıp "join" tıklanacak. Sonra sorulan bütün sorular yes, yükle, evet, değiştir , vs şeklinde olumlu yanıtlanacak. En sonunda "Congratulations" yazan, sağ alt köşesinde "connected" yazısı ve yeşil bir nokta olan sayfaya çıktığında test bağlantısı başarılı olmuş olacak.

Daha sonra online sınıf saatinden (TSİ 19:00) yarım saat önce Cleargreenin mailinin mavi renkli uzun bağlanma linkine tıklayacaksın.(Bu link ikinci bir maille geliyor genellikle) Açılan sayfada bir isim ve mail adresini yazıp, sorulan sorular olursa evetlere tıklayıp bekleyeceksin ve online sınıf sayfası açılacak. Burada ses için "call computer" yazısı çıkarsa "yes" denecek, kendi görüntünün Los Angelese gitmesi için isminin yanındaki kamera şekline tıklayacaksın.


Ama bildiğim kadarıyla sen Rusya'da olduğundan elden ödeme vs gibi kolaylıklar ve başka CCcilerle birlikte bu online sınıfa katılmak için http://tensegrity.ru/node/165 sayfasında Tatyana Artamonova'nın mail adresi ve telefon numarası var. (925 504 86 74)


Sınıfı rusça izlemek için ne gerektiğini mutlaka Tatyana'ya sor bence, bir de tavsiyem oradakilerle tanışıp sınıfa grup içinde katılman. Tarzlar vs uzak ve anlamsız gelebilir çünkü ön bilgi olmayınca. (Bildiğim kadarıyla bu sınıf için Moskova'da grup toplantısı yok ama diğer online sınıflar için olur.)


Çok sevgiler...Bak o kadar yardım ettik bir daha selamı sabahı kesti uğramaz oldu.


Besle kargayı oysun gözünü.


... Bir dakka ya, o bendim.isteğim ve ilgim had safhada. ancak dünyaya uyarlayacak gücüm, güvenim yok. bu çalışmalarda neler yapılıyor?Yapılan şey temel olarak akışı izlemek. Bilindiği gibi görücüler dünyaya tarafsız bakmayı öğrenmişlerdir ve dünyada değişiklik yapmak gibi bir hedefleri yoktur.

Görücülerin kimseye bir şey öğretmek gibi bir dertleri olmasa da, görücülüğü ve savaşçının yolunu öğrenmek isteyen herkese bir kapı açıldı ve görücüler bu gelişmeye ayak uydurarak herkese açık bir savaşçı topluluğu oluşturdular. Bu topluluk konuya değişik derecelerde ve tarzlarda ilgi gösteren, ama genel olarak görücülerin önerilerini izleyen binlerce insandan oluşuyor.

Sorduğun grup ya da sınıf çalışmaları da, Tensegrity Topluluğu adındaki bu topluluğun kendi içinde uyguladığı, görücüler tarafından doğrudan hazırlanan, ya da onların önerilerini izleyen çalışmalar.

Carlos Castaneda, geride yazdığı kitaplardan daha da önemli olarak bir savaşçılar topluluğu ve bir strateji bıraktı. Carlos Castaneda'nın bize aktardığı bilgi gerçekten çok geniş. Bu nedenle herkes hala birbirine neyin ne olduğunu sormaya devam ediyor, başkalarından bir şeyler öğrenmeye çalışıyor.

Organize edenler dahil herkesin öğrenci olarak katıldığı ve görücülerin önerileri doğrultusunda yaptığımız çalışmalarda işte bu uçsuz bucaksız bilgiye nereden yaklaşacağımızı öğreniyoruz. Bu bilgide neleri ön plana çıkaracağız? Bize gerçekten ümit verecek ve bizi değiştirecek bir davranış tarzı nedir?

İşte bu çalışmalarda zihnimizi içine sokabileceğimiz bir format, bir biçim kazanıyoruz ve o dünyadan gelen belli belirsiz esintilerle yönümüzü çiziyoruz.

En mantıklı olanı da bu. Aksi taktirde o bilginin içerisinde bir yerden bir yere savrulmak, ya da bilginin belli yönlerine saplanıp kalmak, sonra yıllarıboşa harcamak işten bile değil.

Bir şeyi yapmaya gücü güveni olmamak, hepimizin düşündüğümüz yaşadığımız bir şey, ama bir yerden başlamak gerekiyor..


...........................


Cleargreen Blogundan:


Bir dönüm noktasındayız. Bu zamanı "kutsal" bir zaman olarak "niyet edin". Kollektif bir bitiş ve başlangıç duygusunun yaşandığı yeni yıl gecesinin öncesinde temizlik yapın, eski ve gereksiz notları yazıları ayıklayın, yaşadığınız yeri düzene sokun, günlük işleri tamamlayın ve "SONSUZLUĞUN" yeni yılın başladığı anlarda sizi yeni yılla ilgili düşlerinizi, planlarınızı "niyet ederken" yakalamasını sağlayın...


(Not: Yeni programlar olursa yazarım...sevgiler...herkese iyi yıllar)Umarım yeni yıldaki dileğim özetlemeyle ilgili. Bakalım, kendime bakayım, göreyim :)

Mutlu, mutlu yıllar savaşçılar :)katilacagim Bakalim yarin 3 saat cumartesi 12 saat pazar 7 saat suren bir seminer .

Seccadeni esofmanlarini al gel dedilerNeee! Gerçekten mi? Harika.. Deneyimlerini paylaşabilirsen çok seviniriz Stalker.Ahh ah !! , olamıyor , :( , şu an aldığım bir haber üzerine yarın sabah uçakta olacağım .Nazarımız değdi bak gördün mü?!1-GRUP ÇALIŞMASI

Konu: Oniki Temel Hareket, Yüz ve Boyunla ilgili hareketler, özetleme...

Açıklama: Birinci Tensegrity videosundaki hareketler ve bazı yüzü ve ışıldayan küreyi temizleme hareketleri ve özetleme nefesiyle yapılan hareketler tekrar edilecek.

Tarih: 10 Ocak 2012

Saat: 19:30 - 21:00 (18:30 - 19:00 arası Karşıyaka iskelesinde buluşma)

Yer: İzmir -Karşıyaka / Saklıbahçe Siteleri

Ücret: Yok

Bilgi ve Katılım için: Ömer - 05343645013


2-İNTERNETTE CLEARGREEN TARAFINDAN DÜZENLENEN YENİ DERS

( http://www.cleargreen.com/cg_event/an-online-tensegrity-class )'tan özet çeviri:

"Konu: Yeni Yılda Gönenç Kaynaklarımızı Besleme

Açıklama: En zengin kaynaklarımız kendimizle, birbirimizle, dünyayla ve dünyadaki varlıklarla, ayla, güneşle, gezegenlerle, yıldızlarla olan ilişkilerimizde bulunur. Bu ilişkilerde zarifçe konuşabilir, dikkatlice dinleyebilirsek, ve kaynağımız olan ve bütün karşılaşmalarımızda rehberimiz olan Sonsuzlukla birlikte hareket edebilirsek gerçek bir zenginlik elde etmiş oluruz.

Bu internet dersinde yeni yılda kendimizle ve başkalarıyla birlikte daha fazla 'şimdi ve burada'yı yaşamak için günlük uygulamalarımızda neye ihtiyaç duyduğumuza bir göz atacağız.

Her katılımcı bu dersten gündelik hayatında uygulamak ve kök saldıkça geliştirmek üzere kendi tasarımladığı basit bir planla ayrılacaktır. Biz her katılımcıyı ayrıca daha sonra bir diğer katılımcıyla birlikte çalışmaya devam etmeye ve zaman içinde yeni filizlerin yeşermesi için birbirlerini cesaretlendirmeye davet ediyoruz..."

Tarih: 19 Ocak 2013 Cumartesi

Saat: 19:00 - 21:00

Ücret: 25 dolar ( Cleargreen sitesinden ödenecek)

Daha fazla bilgi ve İzmir'de grup halinde katılım için: Ömer 05343645013


Sevgi, saygı...İzmir'de şubat ayı Tensegrity bakımından yoğun bir ay olacak, yarın programı yazacağım ama yardım edin lütfen başlığında değil başka bir yerde yazacağım.Sevgili sonsuz,büyü geçişleri kitabı ben de var demişsiniz,acaba onuda carlosun kitapları gibi siteye koymanız mümkünmü...bende de vardı ama artık yok ve tekrar almak için de bulamıyorum..şimdiden teşekkürlerEn yakın zamanda ekleyeceğim.Büyü geçişleri - Taisha Abelar


Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

http://yadi.sk/d/tejM0Pd54gZk2Öncelikle sonsuz teşekkürler Sevgili Sonsuz :)

Az önce Castaneda serisinin son kitabının--yıllar içinde,sayısız kereler tekrar eden son okumasını bitirmişken--hani olurya,ümidiyle siteyi açtığım ve kitabı eklemiş olduğunu gördüğümde tarifsiz bir çoşku yaşadım :))


Tam 14 yıl önceydi.Tatil hazırlıkları yaparken,rutin olarak her hafta sonu gittiğim kitapçıda birçok kez,hiç elimi sürmediğim,neden bahsettiğini bilmediğim halde,ama yinede önlerinde bir an öylesine durup, geçemediğim kitaplardan bu kez hızlıca hiç düşünmeden rasgele 2 tane kitap alıp çıktım kitapçıdan ve tatile gittim :)

güzelce yerleştim şemsiyenin altındaki şezlonguma ve tatlı bir heyecanla bana kapılarını açan yeni dünyaya merhaba dedim--böyle dedim çünkü,şuana kadar hep böyle olmuştu.Bir şekilde elime geçen her kitap,algısal,duyumsal,yorumsal,bakışsal v.s açılardan sanki beni şekillendirmak,bütünlemek belkişde yardım etmek için bana hatta özellikle benim için yazılmışlardı :))) --ama bukez öyle olmadı,tüm çabama rağmen aldığım bu yeni kitapları okuyamıyordum,defalarca bir önceki cümleye döner buluyordum kendimi,çünkü ilerleyemiyordum,bir önceki cümleyide hiçbir şekilde anlamıyordum,ne berbat kitaplardı bunlar,kendime çok kızdım verdiğim paraya çok üzüldüm ve kitapsız kalakalmış olmama çok yandım :) ve dönerdönmez ilk işim kitapçıya gitmek oldu.Günün büyük kısmını kitapçıda geçirmek üzere planlanmış olmama rağmen,sanki çok acele biryere yetişmem gerekiyormuş gibi kitapçıya girdim,üst raflarda duran bir kitabı aldım ve çıktım,ki kitap ismi itibariyle hiç ilgi alanıma girmeyen bir kitap--şimdi düşünüyorumda,eğer önünde bir an bile dursaydım,önyargılarım yüzünden asla almayacağım bir kitaptı--hemencecik yolda okumaya başladım kitabı ve bir müddet sonra farkettimki,benim aldığım için dövünüp karalar bağladığım kitaplarla aynı şeyden bahsediyor ama farklı bir yönden (aynı şeyden bahsettiklerini nasıl anladığımsa benim için hala bir muammadır :P çünkü, gerçekten diğer kitaplardan anlayarak okuduğum 3 cümle olmamıştı )...kitap o kadar kısa bir sürede bittiki,tekrar diğer 2 kitabı çıkardım hemen ortaya..aman nasıl anlıyorum,okudukça nasıl mutlu oluyorum,nedenini bilmediğim bir coşkuyla başım nasıl tavana vuruyor :))


Castaneda serisinin tüm kitaplarını tamamlamam zaman aldı,çok kolay olmadı,hiç ummadığım zamanlarda ve yerlerde çıktı karşıma ama başardım tamamladım sonunda (hatta birgün Nevzat erkmen'e gitmiştik kardeşimle,çok komik ve ilginç bir görüşmeydi,hala hatırladıkça çok gülerim içinde olduğumuz duruma ve yaşadığımız hayalkırıklığına )


Herneyse çok uzattım,az önceki yaşadığım coşkudan dolayı sanırım :) birgün kardeşim,ben yokken,içinde Casteneda serimiminde olduğu, pek kıymetli kitaplarımı eski kitaplar alan bir kitapçıya satmış :((... ve tekrar çok zaman aldı kitapları bir araya getirebilmem,tüm uğraşlarıma rağmen bir iki kitap dışında Castaneda kitaplarıma tekrar ulaşamadım,hatta rutin halde internette aratıyordum,hani olurya birisi ekleyiverir diye :)) geçtiğimiz günlerde hepsini sitede eklenmiş gördüğümdeki mutluluğum tarifsizdi..ve şimdi büyü geçişleri kitabını da eklenmiş olduğunu gördüğümdeki sevincim, taa 14 yıl önce kitabı okurken aynı şeyden bahsettiklerini farkettiğimdeki seviçle aynıydı...Bu yüzden tekrar Teşekkür ediyorum,Sevgili Sonsuz,sana bu katkılarından dolayı..Ve içimden böyle bir yazı yazarak sana teşekkürlerimi sunmak geldi,çünkü bunun için başka bir yol bilmiyorum..Rica ederim, pdf haline getirenler sağolsun.Taisha Abelar......kitabın çok garip bir enerjisi var.sanki taishaymış gibi bir coşkuyla seviyorum clarayı.gerçi daha 68deyim.yaşıyor gibi okuyorum sanki,çok ilginç.elbette taishanın aralığından bakmamakla birlikte..gerçekten çok iyi enerjisi.ama carlos serisi....1.kitabın yarısında bıraktım.çeviri mi sorunlu anlamadım.anlatılanlara yakınlık hissediyorum,kitaplar sık sık aklıma geliyor.ama cümleleri algılayamıyorum sanki.ben istiyorumki clara don juan (şuan tanımadıklarımda dahil) elimden tutsun desinlerki böyleyken böyle....özümseyeyim..içten içe çok büyük yakınlık hissediyorum yol göstericilere.ama cc 1.kitap.ve o kitaptaki cümleleri özümseyecek bir yürek....ne bileyim yanlış yapar.çok akıl akıl akıl.taisha cc'den daha açık yürekli bir öğrenci miydi yoksa başlangıçta.Bana sorarsan 3. kitaptan başla. Aslında anlatım bakımından Castaneda çok daha iyi ama ilk iki kitapta odaklanman zor. Taishanın kitabı da iyidir ama. Eğlenceli ve güzel bir derleme gibi."Cleargreen Sitesinden:


For seers, intending comes from our deepest selves – our silent, knowing, compassionate, dreaming selves – which when hooked to infinity and directed, sends a vibration into the world as complete as the being who sent it and as vast as infinity itself.


""Görücüler için "niyet" varlığımızın en derininden gelir. Sessiz, bilen, tutkulu ve rüya gören yanımızdan. Sonsuzluğa kanca attığında ve yön verildiğinde, dünyaya "niyet eden" kadar bütün ve "sonsuzluk kadar" geniş bir titreşim"gönderir.

"Kanımca bu temenniler hiçbir işe yaramaz. Dünya'da kendi istediğimiz bir ortam yaratmak düşkünlüğe paraleldir. En basitinden Don Juan'nın da istediği kendi çömezlerinin özgürlüğe ulaşmasıdır. Gel gelelim La Gorda düşkünlüklerine kapılıp yok olmuştur. Zaten Don Juan da böyle birşey istemiş değil ama o sadece kusursuzca davranıp eylemde bulundu. Eğer dünyada savaşlar olmasın, kötülük olmasın istiyorsak bunu kendi eylemlerimizde kendi sorumluluğumuzda yaratabiliriz. En iyi niyet sizi özgürlüğe götürecek olan niyettir. Dünya da insanların nasıl yaşayacağını sağlamanın savaşçıların niyetinde olması çok aciz bir ruh halidir. Yinede denemesi bedava bu sizin iyi hissetmenizi sağlayacaksa :):)Mesajımın bazı bölümlerini günü geçtiği için sildiğimden senin lafların boşta kaldı ona gülüyorum. :)Sebep,

neden böyle bir şey yapma ihtiyacı hissetin?Sorunda haklılık payı görüyorum ama cevap veremem. Çünkü uzar. Şu an zamanım sıfır. Başka zaman ya da tekrar görüştüğümüzde konuşuruz.İleride görüşeceğimizin garantisi var mı? Eğer ölümlü bir varlıksak zamanımız yok. Eğer söylemek istediğin birşey varsa bunu şimdi söylersin, söylemek istemiyorsan hiçbişey yazmazsın, :)Ö0lşüMerak etme daha ölmedik. Baktık olmadı, cennette görüşürüz. Ama cennette karşıma çıkmanı pek istemem doğrusu. Burada görüşmek daha makul.Yahu ne görüşmeymiş arkadaş... Görüşelim de, görüşelim... Gel toplanalım, gel görüşelim... Çok istiyorsan gel ben Amasya'dayım(şaka falan değil). şurda forumda faydalı birşeyler yapalım, gelişelim, geliştirelim diye uğraşıyoruz şu görüşme hastalığı sarmış ortalığı gidiyor. Şu foruma gireli 2 yıl oldu girdiğimden beri görüşelim de görüşelim.'Koç olacak kuzu kom önünde belli olur' ve/veya,ise /ancak ve ancak 'karınca kanatlanınca zevali yakındır' derler. Ne alakaysa aklıma bunlar geldi.:)))İnsanoğlu her şeyin tadına bakmak istiyor ya.:) En zoru da hiçbir şey istememek... Konuşmaların bu başlığın altında gerçekleşmesi rastlantı ama boş değil. "Birileri çıksın da artık yardım etsinnnn" yok yok o kadar ucuz değil. Yardım hiçbir yerden gelmeyecek. Çünkü kişisel seçim diye birşey yoktur. Tabii ki kimin için?Aslında amasya tokat ankara trabzon kocaeli ve istanbul da birer ikişer gün arkadaşları ziyaret edip kuzey Anadolu fay hattı civarındaki seçim çevrelerini incelemek isterdim işe başlamadan önce.Ben çok sevinirim Deniz, havalarda ısındı sayılırSağol. Şu sıralar gelebilirsem geleceğim. (Geçen sefer görüşemedik, ama kurabiyelerinden yedik.)Gez gez, yolculuk yapmak iyidir. Büyücülerin dünyası da hareket halinde olmayı gerektirir. Hiçbişey sabit ve kalıcı olmamalı :)Bir baltaya sap olmamış büyücülerin az gezmesi daha iyidir. Çünkü biletler büyücülere bedava değildir. Büyücünün iyisi, Meksika sınırını farkedilmeden geçen büyücüler gibi, çaktırmadan metrobüse, uçağa,otele girebilmesinden belli olur. :)Para mı? Savaşçı için para falan sorun değildir. Eğer meydan okuması gereği paraya sahip olması gerekiyorsa, parayı bulur. Eğer para ve mal-mülk enerjisini tüketiyorsa bunlardan kurtulur. Herşey belli bir stratejinin ürünüdür. Eğer rüya görme için enerjiye ihtiyaç duyuyorsa enerjisini biriktirir. Enerjisini biriktirmek için ne yapması gerekiyorsa onu yapar. Savaşçı değişim için belli bir zamanı beklemez herşey bir anda oluverir. Yine de ne yaparsa yapsın yazgısının seyrini değiştiremez. -Bende niye burada, bu zamanda bunları yazıyosam, belki bi baltaya sap olamadım, ondandır. :)burda özel mesaj atılmıyomu? anonymous? online gördüm de...Hayır atılamıyor. Herhangi bir misafir yorum yazdığında anonymous online görünüyor.Kitabı indiriyorum çok teşekkürlerSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön