Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

armando torres nagual ile karsilasma kural nedir


Kural Nedir

Bir müddet sonra, Alameda parkında yürüyorduk. Güzel sanatlar sarayının yakınında, oturabileceğimiz bir bankı işaret etti.küçük parkın kıyısındaki banklardan birisi mucizevi biçimde boş bırakılmıştı. Dövme demirden bir banktı; bulunduğu yerin —siyah ve kırmızı lav bloklarından inşa edilmiş eski bir kilisenin ana kapısının tam karşısındaydı— içsel söyleşimi hafifçe bloke etme

marifeti vardı, buradan geçip giden insan ve araba akışının kargaşası ortasında beni bir berraklık vahasına doğru taşıdı.

Bu etkiyi ve onun didaktik işlevini Carlos'un kararlaştırmış olduğu ortaya çıktı. Bu bankın Don Juan'ın en sevdiği bank olduğunu anlattı, bu bana çok dokundu. Ellerini ovuşturarak, “müsterih ol şimdi sadede geldik,” dedi.

“Kural'ın ne olduğunu biliyor musun?” diye sordu bana.

Kitaplarından birinde bu konuya dair bir şeyler okumuş olmama rağmen, fazla bir şey anlamamıştım. Bir baş işaretiyle hayır dedim.

Carlos devam etti:

“Görücülerin bir büyücüler klanının rehberliğine verdikleri

isimdir bu, bir tür kılavuz belge ya da bir görevler çerçevesi kitabıdır ve uygulamaları çerçevesinde bir savaşçının ödevlerini içerir.

Titiz bir doğruluk araştırması sonrası, Eski Meksika büyücüleri bir sonuca ulaştılar, nasıl ki yaşayan her varlık onların çoğalmasına ve evrilmesine izin veren belirli bir biyolojik modele sahipse,bizler de ışıldayan varlıklar olarak gelişimimizden sorumlu enerjisel bir modele sahibiz.

Bir türün kalıbı, enerjisini Kural'dan elde eder. Kural bir tür rahimdir, o yaşayan her varlık için evrimsel bir planı ihtiva eder,sadece yeryüzünde de değil, bilincin var olduğu evrenin her köşesinde.Hiç kimse ondan kopamaz. Yapabileceğimiz tek şey onun varlığına aldırmamak olur. Bu durumda, gerçekte olduğumuz,bizi aşan bir amaca hizmet eden, canlı bir kitle aşamasına erişemeyiz.

Büyücülerin deyişiyle. Kural Kartal'ın buyruklarının bir diyagramı,enerji ekonomisiyle eylemlerin karşılıklı etkinlik ilişkisi olan bir denklemdir. Uygulama sahası içinde, ancak böyle bir kombine/on bir savaşçıdan bir başka şey yaratabilir.Kural, savaşçı yolunun her boyutunu tamamlar \e kaplar. Bir nagual klanının nasıl yaratıldığını ve beslendiğini, kuşakların bir hattı biçimlendirmek için hangi yolla birleştiğini ve onları özgürlüğe nasıl götüreceğini betimler. Fakat onu bir erk anahtarı gibi kullanmak için, onu kendi kendimize teyit etmeye mecburuz.

“Nasıl teyit edilebilir?” diye sordum.

“Gören büyücü için kendi niteliği gereği Kural aşikârdır. Senin gibi bir aday için, onun işlevselliğini göstermenin en iyi yolu,günlük hayatına müdahalesini tespite dayanır.”Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön