Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

castanedanin hatalari


bi örnek vereyim.don juan onu bi parka 'görme'ye götürür.rüya bedenini vücudundan ayırdıktan sonra castaneda insanların birleşim noktalarını (böyle bişey hiç hatırlamıyorum) ve etrafı yalayan kırmızı dalgalar görür(elektronları şarj ettiğini sanıyorum)ve der ki'ben zaten hep böyle algıladım,nasıl hatırlamıyordum bunu'şimdii,

ben zaten hep böyle algılıyorum hissi 3.gözünüz açıldığında oluşur,rüya bedeniyle doğrudan bi algılama ilk defa yapan kişi için yenidir.

3.göz her zaman çalışır ancak biz bu bilgiyi normal bilincimizle işlemeyiz ancak her zaman içimizde işleyen bi algı sistemi olduğu için şahit olabilen egolar bunu zaten bildiklerini farkederler.3.göz'den gelen veri işlenmeyi kesince hafızada da yer tutmaz.Görmek ile 3. göz aynı şey değildir.değildir, noo NO hahadediğim gibi;kırmızı dalgalar yenidir tanıdık olan 3.gözdür.


ayrıca,tezimi verilerle çürütmeden gülmek çocukça ve böyle konuların konuşulduğu bi foruma hiç yakışmıyor.ben karganın üslubuna güldüm ya,size değil. ama merak ettim elektronları şarj etmek dediğiniz şeye nerden ulaştınız? kırmızı dalgalar yenidir ile demek istediğiniz şeyi de çözemedim.

ayrıca görmek rüya bedeniyle yapılır, 3. gözle olur, carlos yanlış bu doğru vs konuları çok gereksiz. don juanında dediği gibi nasıl gördüğünü bilmezsin, sadece görürsün. kulağının nasıl duyduğunu bilmemen gibidir. algısal ve büyüleyicidir ama mistik spiritüel ruhsal falan değildir. enerjisel bi iş, diğer her şey gibi. ayrıca 3. göz dediğiniz şeyi de pienal gland mı ne onunla bağdaştırıyolar. aslında detaylı konuşabiliriz bu konuyu. mesela siz 3. gözden ne anladığınızı, neler bildiğinizi yazın ve araştıralım, bildiklerimizi tartışalım.


görmek gözle yapılır ama etraftaki maddeleri görmek gibi 1 görmek olmadığını gören birisi bilir. enerjisel görme her zaman deneyimlenir ama zihnin o detaylı algının bilince çıkmasını engeller ve sınırlı yorumlama sisteminin duyusal verilere dönüştürebildiği kadarını algılar insan. yani işte etrafta görebildiklerini...nesneleri.. hep gördüğünü farketmekse geri bildirimi içsel sessizlik sayesinde yapabilmekle ilgili. "görmek için, niyeti gözle çağırmak" konusu var bide. bu da algısal olduğunu ispatlıyor görmenin. ama esasen her şey algılamakla, bilinçle ilgilidir. içsel sessizlik bilinci etkin kullanıma sunar.bütün elektronların yapısı ve yükü aynıdır.bikaç tane teori var ya aynı kaynaktan şarj ediliyorlar ya da sadece tek bi elektron var gibi.

kırmızı dalgalar yenidir derken astral seyahatte rüya bedeninizi oluşturursanız ki carlos yeni büyücülerin buna hiç odaklanmadığını söyler,maddelerin sarı-kırmızı arası noktacıklardan oluştuğunu görürsünüz.mesela duvarın en solu daha sarıyken sağına gittikçe kırmızılaşır.kırmızı bi dalga maddelerin içinden geçerek odayı tekrar kıpkırmızı yapar ve yine en soldan(dalganın geldiği yönden)sarılaşmaya başlar.bu bende maddenin şarj olduğu izlemini uyandırdı.

kitapları sadece bi kez okudum bi tanesinde don juan'ın bazı rüzgarlardan korktuğu söyleniyordu.bu da 3.gözle algılanan bişeydir.3.gözün pineal gland(epifiz bezi)olduğu söyleniyor,doğru olabilir,çünkü algıladığımız şeyler önce pineal gland'de elektriksel tepkiler doğurur(eğer doğurmazsa algı oluşturmaz).daha sonra 5 duyudan biri ile bu elektriksel veri yorumlanır.bu elektriksel tepkileri 5 duyuyu aradan çıkarıp algılayabilirsek 3.gözümüz açılmış olur.ancak sanırım bu bölüm beynimizin hafıza bölümüne dahil değil.

3.gözüm açıldığında iki şey söyledim,biri 'evet böyle mantıklı işte'(ne algıladığımı hatırlamadığım için bunu neye dedim bilmiyorum)2.si de bahsettiğim rüzgardı,rüzgar'ın bi niyeti ve çok yüksek psişesi olduğunu hissettim ve korunacak yer aradım.hatta kendime kızmıştım bu rüzgarı hep yiyorum falan diye.

rüya bedenimle yaptığım algılama ise gayet net aklımda.carlos 3.gözü hatırlayamadığı ancak ben bunu hep algılıyorum hissinin izini sürebildiği için bu ikisini karıştırmış diye düşünüyorum.


ama ben eminim bu ikisi farklı şeyler.görmenin içine bizim 6. his dediğimiz şeyi de koymuş ya da birleşim noktasının hareketi diye tarif ettiği şey rüya bedeninin hareketi de olabiliyo farkındalık değişimi de olabiliyo.yaptığı çok güzel bi çalışma ama çok fazla uyuşturucu kullandığı halde buna yeterince değinmemiş onu ileri farkındalığa don juan'ın attığını söylüyo(böyle biri yok bence).görmek için niyeti gözle çağırmak konusu da biraz bilgim dahilinde.bedensiz varlıklar kendilerini göstermek istedikleri zaman önce bi sinyal yollarlar(kendi adıma konuşuyorum yukarı doğru çıkan sarı bi çizgi)eğer gözünüzü bu sinyale yoğunlaştırırsanız görüşünüzü bozar ve araya rüya enerjinizi atfedebileceğiniz bi boşluk yaratır.zihniniz karşınızda ki şeyin niyetine göre ona bi şekil verir.sessiz sinema oynar gibi bi iletişim tarzıdır.


ikincisi ise;carlos buna gözlerinizi odaklamadan bakın demiş(ya da öyle çevrilmiş)ben bakışınıza bakın derdim.daha sonra bakışınıza bakan bölümü iyice belledikten sonra onu çevirin.bu da rüya bedeninin hareketidir birleşim noktası ne tam anlayamadım.'rüya bedenimle yaptığım algılama'


dediğin durumun 3.gözle yaptığın algılamadan farkı ne? rüya bedeninle yaptığın algılamanın uyuduğumuzda gördüğümüz rüyadan farkı ne?'...astral seyahatte rüya bedeninizi oluşturursanız ki...'


bu ifadeden hareketle merak ettim. astral seyate çıkan kim? rüya bedenimiz yokken mi çıkyoruz astral seyahate?'daha sonra bakışınıza bakan bölümü iyice belledikten sonra onu çevirin. bu da rüya gören bedenin hareketidir...'


ifadesinden şunu mu anlamam gerekiyor: 'görmek' için rüya gören bedeni çeviriyoruz yani astral seyahati yapmış olmak gerekiyor.'...içimizde işleyen bi algı sistemi olduğu için 3. göz açıldığında algılananlara şahit olan egolar bunu zaten bildiklerini farkederler. 3. göz den gelen veri işlenmeyi kesince hafızada da yer tutmaz.'


3. göz açıldığında algılananlara ego şahit oluyorsa neden hafızaya kaydedilmiyor?birleşim noktası, algının toplandığı, yoğunlaştığı noktadır.


çok karışık şeyler yazmışsınız. ilgilendiğiniz öğreti benzeri bir şey var mı? varsa nedir?


gördüğüm kadarıyla deneyimlerinize açıklamalar arıyorsunuz. kitapları bu sebeple mi okudunuz?


bakışa bakmak falan demişsiniz. galiba meditasyon yapıyorsunuz. öyle midir?tırnak içindeki ifadeler Falan a ait ifadeler. Falan tartışmak istiyor da onu anlamaya çalışıyorum . Sessiz Bilgi yi takip ediyorum :)rüya bedeniyle yapılan algılama hatırlanabiliyor.3.göz hatırlanmıyor.beynimizin çok daha ilkel yerlerinde gizli.

rüya bedeniyle yaptığınız algılama astral çıkışla oluyo.sadece bedeniniz var.astral bedenin titreşimini arttırmak için tai chi,yoga falan öneriyolar.ikisini de yapmadım


astral seyehate üya bedenimiz yokken mi çıkıyoruz sorusu gerçekten deneyimsizlik gösteriyo.genelde astalde kolun bacağın olmaz.


ayrıca tartışmak istemiyorum = ).carlos castaneda eleştirilebilir.yaptığı ve bizim yakaladığımız hataları merak ettim.adam size göre peygamber gibi bişey galiba.Benim hiç astral seyatim olmadı. 'astral seyahatte rüya bedenini oluşturusanız...' bu ifadeden dolayı sordum.


Castenada eleştirilebilir kesinlikle. ben yaşa, cinsiyete, bilgiye dayalı hiyarerşiyi reddediyorum. Ben fizik okudum ve Einstein i eleştiriyorum mesela. Bunun için fizik profesörü olmam da gerekmez: fizikçi arkadaşlarım dalga geçiyorlar, hatta çok kızdıklarında haddini bil lisans mezunu bile değilsin diyorlar ama önemsemiyorum.ah dostum bi teorim var sorayım hemen.astral vücudumuzdaki partiküller foton olarak hareket etmeye başlayınca oluşuyo olabilir mi?bak bunu bile bilmiyorum okuluda bitiremedim zaten ama eleştiririm Einstein i. bilgisizliğim engel değil eleştirmemeher zaman öğrenicek çok şey var.carlos gerçekten harika bi adam.deneyimleri olduğuna hiç şüphem yok.nasıl yorumladığıyla ilgili problemleri bulmak konuyla ilgilenen herkesin hayrına.Carlos harika ve öğrenecek çok şey var gerçekten öyle. bende tekrar tekrar okuyorum kitapları. ama önemli olan birinci elden bilgi. deneyim olmadan kuru bilgi bi işe yaramıyorAma bilgiye doymadan da deneyimler sakat olabiliyor. canımız yanabiliradam yorumlama sistemini shut down yapmış ne yorum problemi allah aşkına ya:=)Carlos da don Juan la sohbet ederken eski çağ büyücülerini eleştirmişti çok basite almıştı onları. Don Juan yumuşak yumuşak giydirmişti kitabın birinde Carlos a. Eski çağ büyücüleri olmasaydı bu bilgi olmazdı muhtemelen. Carlos un eleştirisi etkilemedi onların değerini.kitaplarıyla bi arkadaşım sayesinde tanıştım.aynı şeylerden bahsettiğimizi söyledi.2. kitabı mı ne vardı orda biraz okudum.deneyimleri olan kişilere kendini okutacak kadar zarf atıyodu.Başlığın açılma sebebi olan hataların ne olduğunu anlamadm açıkçası. Yani hatalı bi yorumlama mı yapmış Castaneda. Ben zaten Castanedanın yaptıklarına her zaman şüpheyle yaklaştım çünkü o yetersiz bi nagualdı. Kursuzca davrandı evet... Silsileyi kapatma görevi ona düştü.. Ama bi Don Juan veya Elias gibi ona yaklaşımım olamaz.carlos yetersiz bi nagual mıydı? yoksa farklı mıydı, 3 çatallı olmasından kaynaklı?nagual'ın ne olduğunu bence bi araştırın.kızılderililerin fotoğraflarında falan gördüğünüz kartal,jaguar gibi hayvanlar onların nagualları oluyor.carlos kendi nagualının rüyalarında onunla nasıl iletişim kurduğundan hiç bahsetmemiş.Işık hızından daha hızlı giden sonsuzluk araçlarından bahseden ve bu araçları kullanan ve kullanma yöntemini anlatan bilim adamı için , niçin tekerleğin bulunduğundan bahsetmiyor tekerlek diye bişey var ve bilim adamının da tekerleği var, tekerleğin ne olduğunu bi araştırın diyorsun. Daha fazla komik duruma düşürme kendini istersen. cahil cüreti bu olsa gerek.Konu nereye döndü anlamadm açıkçası.

Yoksa Castanedanın hatalı olmasının sebebi , nagual hayvanından bahsetmemesi mi?

Ben aslında başlığın açılma sebebini sordum, ama rumana , benim ifadelerimden yeni bir konu açtı.

Ayrıca Songl arkadaşıma katılıyorum, arkası-önü açık ifadeler hiç bir işe yaramaz.tekerlek dediğiniz şey castaneda'nın izini süreceği şey oluyo yalnız.konunun açılma sebebi de gayet açık aslında.bu forumdan çıkabilecek maksimum bilgiyi elde etmek.sinekten yağ çıkarmaya benziyo = ).bu arada 3 çatallı ne onu hiç bilmiyorum.Maksimum bilgi ?

Bunu hiç kimse bilemez, bilgi yolunda nereye kadar gidilebileceğini kestirebilecek bir ölçüt yoktur. Bu yüzden bilgi ölçülemez.

Şüphelerin varsa okuma o kitapları, bu senin elinde değil mi?HATASIZ KUL KUSURLU SAVAŞÇI OLMAZ


Bu baslik altinda yazilanlari okudugumda kafa karisikliginin had safhaya ulaştıgını goruyorum.


Kitaplarin bazilarini okuyup akilda kalanlari butunluklu bir sekilde aktarmak zahmetine katlanmadan enerji gerceklerini bağlamindan kopartarak ele almanin kimseye bir faydası olmuyor.


Enerji gerçekleri hikaye kitaplari gibi ele alınamazki.karlosun savaşci çömez olarak basladıği büyucü yolculuğu kendisinin içinden gectigi sureçleri kusursuz biçimde ele alışının bütünlüklü bir aktarımıdır.


CARLOS BIR YAZAR DEĞİLDİR


Onun yazarlığı tirnak icinde bir yazarliktir.


Tanik olduğu ve deneyimlediği enerji gercekliğini aktarmak onun yazgısının bir parcasıdır.


Don huan ve yoldaslari dunyadan ayrilmadan önce kendi silsilesinin bir kopyasini hazirlamak la görevliydiler gorev sonsuzulugun  kuralı geregi yerine getirilmesi gereken bir yapilanmadir (silsile)


Yoksa birilerine buyuculugu ogretmekle mesgul degildiler.


CARLOSUN  ENERJETIK YAPISI 3 CATALLI NAGUAL


Don huan ve yoldaslari daha sonra farkettilerki karlosun kozası 3 bolmeden olusuyor normalde 4 bolmeden olusur bu iki yatay iki dikey bolmedir.


Carlosun bu durumu yeni silsileyi besleyebilecek gelistirebilecek ve sonsuza silsilesini cikaracak destekten yoksun olduğu anlamina geliyordu 3 bolme surdurmeye degil yeniden harmanlamayi dagilimi değisimi ongoruyordu.


Bu durum bir olumsuzluk değil yeniden düzenlemenin ve yeni bir dönemin isareti  ve yorasi olarak öngörüldü.karlosun gorevi silsileyi altin bir anahtarla kapatmak cikarken kapiyi arkadan kilitlemekti.


Bilginin kitlelere ifşa edilmesi enerjik gerceklerin herkesin kullanimina acilmasi karlosun kusuruzca yerine getirdiği bir görevdi.

Karlosun deneyimlerini olabildiğince kusursuzca aktardi kendi yaşadığı zorluklari açık yüreklilikle anlatabilmistir.


Deneyimlerini üstelik dilin imkanlarınin kısitlayici yonlerine karşın enerjik gercekleri herkesin anlayabileceği bir sadelikle anlatmıstır 2.dikkat ve rüya deneyimlerini günlük dilin imkanlarıyla betimlemek çok kolay değildir yazar değilse bile bir savasçı olarak iyi bir iz sürucudür buda onu bir cok yazardan daha iyi bir kalem yapıyor.


"Fslan"rumuzlu kullanicinın


Elektronlari şarj etme


3 üncü gözün açılması


Astral seyahat


Gorme ediminin 6.hisle benzerliği


Carlosun cok fazla uyusturucu kullandiğı


Don huan diye birinin olmadiğı


Birde teorisi var "astral vücudumuzdaki partiküllerin foton olarak hareket etmeye baslamasi


Bu arkadasimızın castanedanin hatalarına işaret etme çabası kendi bilgisinin eklektik önermelerine takılip tökezlediğini gormek şaşırtmiyor tabiiki.


Diğer arkadaşlarımızın sabırlı itidalli ve kibarca açıklamaları "falanın" enerji gerçeklerine en uzak kisi olarak bunu kendisine sezdirmeden yapmaları takdire şayan bir durum.


BENZEŞ AÇIKLAMALARIN VE TÜM DİĞER ÖGRETİLERİN MOTIVASYON KAYNAĞİ


Sitede ve bazi mecralarda new ağe akimların sufizmin bazende sol tandansli ozgurlukcu duşuncelerin  ve bilimsel tezlerin enerji gercekleriyle kiyaslandığıni benzerliklerden yeni harmanlar yapildığını okuyoruz.


KARTALIN YAYILIMLARI


kartalin yayilımlari birer algi baloncugu olan bizlerin bileşim noktamızda  bulunan tenis topu buyukluğundeki alginin toplandiği yerin icinden gecer gecerken algiladigimiz herseyi duyusal veriye dönüşür gördüğümüz diyduğumuz dokunduğumuz hersey duyusal veri girdisidir


Dunyamizdaki bütün aracların dönüşümü değişimi bulduğumuz icat ettiğimiz hersey kartalin bize bahsettigi farkındalik  sayesindedir.


Çeşitlilik ne kadar ayrıntiya inerse ayni zamanda kartalın besini olan farkındalik o kadar lezzetli hale gelir buna kartalin gıdasida diyebiliriz.


Besin ve gida betimlemeleri elbetteki insani bir ölçüttur bunun bizi yaniltmasina izin vermemeliyiz bizim yaptığımız insan olarak kullandiğımız dilin olanaklariyla anlamaya ve anlatmaya çabalamaktır.


Enerji enerjiye gereksinim duyar enerji bir baska enerji kaynağiyla beslenir.bizde organik bilesenler olarak başka hayatlari tuketiriz (havuc/tavuk vs.)


ENERJI GERCEKLERI


Insani olanaklarımizi kullanarak sihirli varliklar olduğumuzu sonsuzun bir parçasi olarak

Ona acilabilmemizin araclarinı enerji gercekleri bize sunmaktadir.

Bu yine kartalın tasarımıdir farkındaliklarini koruyarak evrene cikıp.algilayıci olarak devam edebilsin diye bu imkan sunulmustur bu durum yine farkındalıgi kristalize etsin daha saf hale getirsin diye eğer isterlerse tum yasayan varliklara asgari bir şans olarak sunulmuştur.


Enerji gercekleri dişında butun yazıtlar 1.dikkat (tonal)külliyatidir bunlari tetcih edenlere birşey diyemeyiz tercihler meselesidir.


Ölümü durduran farkindalığı yaşam öykümuzden ayiramaz isek o zaman bizde yeryuzune gübre olarak hizmet ederiz :))


Ama meydan okumadan neden teslim olalim?


Enerji gerçekleri dogrudan deneyime dayanır.


Bunun yoluda kitaplarda net bir sekilde tarif edilmistir uygulanmadığı surece bir ise yaramaz.


Hep aynı hataya düşülüyor enerjik gercekler diger hicbir bilgi parcasiyla örtüsmuyor ne kadar zorlanirsa zorlansın olmuyor olamiyor.


Daha derinlikli ve bütünluklü yolumuza yolculuğimuza hizmet eden hepimize ait olan enerji gerçeklerini kendi evrimsel yolculuğumuza hizmet eder şekilde paylasmak dileğiyle


Sevgiler :))saygılarAslinda dogru yere yazmiyorum ama nedense buraya yazmak geldi icimden otekinin yorumdan sonra..

Kitaplarda ozellikle dikkat ettigim ama sadece 1 kere oylesine bi cumle ile deginilen bir konu var. Insanoglunun dunyaya nereden geldigi.. yani tam boyle degil kafamdaki soru ama.. biz ve dunyanin ortusmesi .. cc'ye ,genel bir ifadeyle buraya, nereden geldigini hatirlamadigini soyluyordu. Onun disinda kartalin farkindalik bagislamasi..yayilimlar falanlar filanlar akla bu gelebilir ama ondan bahsetmiyorum. Neden suan bu yorumdan sonra aklima bu konu geldi..cagrisim.şu konu başlığını görünce gülesim geliyor :), filmlerin sonunda çekim hataları görüntüleri olur ya ona benziyor. Herşeyi çözdük sıra hatalara geldi, zaten hatalarını Castaneda ve grubu açıklıyor, bizler çok aptaldık ve beceriksizdik diyorlar.Hani okuldada hocanin hatasini bulan ogrenci olmak vardir ya hani..oyle ergen bi kafa urunu bu baslik.elektroblari sarj edin arkadaslar kalkisa geciyoruz geri sayim baslasin! 3-2 ..off :) belki fikrileri değişmiştir @falan'nın, zaten 2 yıl önceki konu.fikirlerim hala değişmedi.kitaplar tonla saçmalıklarla dolu.ve burdaki insanların çoğunun deneyimsiz olduğunu düşünüyorum.Deneyimli insanlar olsa nasıl olurdu peki?Onu bilmem muhtemelen hala boyle olurdu sadece castaneda ya bu kadar bagli olunmazdi.dunyanin her yerinde aydinlanma yolunda insanlar var.tek yontem onunki degil ayni sey bambaska yollarla da betimlenebiliyor tabi ki her betimlemede hata olabilirCastaneda'ya bu kadar bağlı olunduğunu nasıl anladınız?Hatalarindan bahis acmayi zirva diye taglemissiniz = )Kulvarlarımız farklı


Bu durumda söylenecek bir sey yokBelki sen ekledin zirva tagini ne bilicez ;p ;) Ccnin hatalarindan bahsedebilmis olsaydin belkide hak verebilirdik. Ki cc kitaplarin buyuk bir bolumunde dj sunu dedi bunu dedi boyle yapmami istedi gbi beyanlarda bulunuyor.simdi senin elestirin o zaman dj'a karsi olmus oluyor.


Dj tum bn konumlarini yakmis 3. Dikkate gecmis harikuladenin harikasinda bir savasci/nagual iken; sen kiii kiytirik bn konumunu bile oynatmaya muktedir olamayan falansuasin. Seni neden kaale alalim?Deneyimli biri yanitlayabilir mi lutfen:ucucular ve dostlar olarak iki ayri tur mu var yoksa ikisi ayni sey mi?Bi de su kafadan bin tane falan bulsaniz radikal islamcilarla ayni kafada bi topluluk elde edersinizTekrar Selam falan :)


Uçucu evrenin derinliklerinden gelip insan turune musallat olmus bir varliktır.


Insanın farkındalık zırhı doğduğunda tamdır orneğin hepmizin farkındalik zırhı doğduğumuzda başımızın üstunden ayak tabanımızın altına kadardir.


Uçucu bu zırhı ayak tabanımızın altına kadar kemirir orada bırakır bıraktığı yer enerjetik olarak tamda kışisel önem ve kibirimizin olduğu (özyansıma) bolümdür duygularımızla oynayarak (küzgınlık öfke endişe açlık)açığa çıkan enerji parlamalarını yer.en temel korkusu açliktir ve farkedilmektir.


Ayak tabanlarımızın altında durması hepsini yememesi ölmeyelim diye yoksa ölürüz yani bir nevi çiftlik tavuğu gibiyiz ucucu için.


Farkındalığı olan ama konsantrasyonu olmayan bir varliktir ucucu disiplinel davranışlarla altedilebilir.


Dostlar ayrı bir varlik türüdur.


Onlar bizim ikiz dünyamızın sakinleridir evrende herşey ikiziyle karşıtıyla varolmakta.


Onlar inorganik varliklardir farkındaliği olan ama bizim gibi katı bir fizik bedenleri olmayan bir türdür bize en yakın dünyadır (bilesim noktasi)sıradan rüyalarda çok sık karşılaşırız eğilimlerimize göre kurgular yapıp bizi o kurguların icine cekebilirler o kurgu icinde kendimizi bulduğumuz duygu durumlarindan açiga cikan enerjimizi drenajlarlar.


Eski görücüler onlarla çok fazla hasır neşir olmuşlardir.bu al gülum ver gülum durumdan zararlı çıkılmıstir.


Onlar çok uzun yaşarlar ve bilinçliliğin peşindedirler evrenin her yerinden önculere kendi dunyalarinda kalmalari için iyi pazarlama yaparlar ihtiyac duyduklari erk yani enerjidir insanda hatırı sayilır erk vardir


tabi su an ne sen nede ben onlar icin cazip değiliz bizdeki erk miktarı ne öldurur ne doyurur seninle ikimiz zaten uçucu tarafindan tutsak edilmisiz kendimize ait bir zihnimiz bile yok tamamen ucucuya ait fikirlerimiz


bi an senide kendimle es deger sandım


Umarım yanlış anlamazsın çünkü eşit değiliz


Kısaca aciklamaya calıstim umarım yeterli olur


Sevgiler :)Teşekürler @Oteki, ayrıca senin söylediklerine ek olarak;

Bu "dost" kelimesi kitaplarda çok fazla yerde geçiyor, mesela ingilizce kitaplarda "ally" , "companion" , "friend" kelimelerinin hepsi "dost" diye tercüme edilmiş, bu sebeple karışıklık olabilir. Bu dost kelimesini nerede anlamadıysan onuda belirtirsen, daha ayrıntılı bilgide sunmaya çalışırız.Yoo ben daha deneyim bazli sordum.aramizda deneyimi olanlar anlatsin diye.iki ayri tur algilamislar mi merak ettim.ben sahsen tek turden haberdarim da.ucucudansa archon aciklamasi benim deneyimlerime daha uygun dusuyor.castaneda ayni turu ayirmis gibi sanki kitaplar boyunca muttefik dedim de bunlar aslinda bizi yiyor diyememis gibiFalan..


Bizim nezaketimizi budalalıkla karıştırmamak lazım.


Düşmanca


Hep böyle memnuniyetsiz ama sorguç bir yaklaşımla enerji çeken bir tarzın var.


sen uçucuyu görsen altına sıçarsın öyle bir varlıkla karşılastiğindada artık böyle bir tavır icinde olmazsın.


Kulvarlarımız farklı demekle çok temel bir ayrıma isaret etmek istemiştim ama anlamamışsın.


Enerji gerçeklerine bir dolu sacmalık dedikten sonra neyi sorguluyorsun.


Enerji gercekleri enterasandır o kadar çok insanın ortak niyetini barındırırki bu başına iş alırsın o yüzden dikkat et sonsuzun insafına ancak kusursuz olanlar dayanabilir.


Düşük vibrasyonel bir seviyen var buna uygun mecralarda seni daha iyi uyarır tatmin ederler.oteki alti ustu benim yeterl deneyimim yok sadece kitaplari okudum diyecektin ksnfksmsfoteki alti ustu benim yeterl deneyimim yok sadece kitaplari okudum diyecektin ksnfksmsfFalan senin adin Ö ile mi basliyor?Hayir.İnorganikler birden fazla türe sahip. Tek bir tür yok.bilinçli rüya görmeye geçtiğin zaman onlarla bağlantı kurabilirsin, tabii bunu sağlamak için kişisel önemden mutlak bir arınma gerek. Bunu konuma ulaşınca bunu bilirsin ve inorganiklerle ilişki kurmanın çok üstün bir manevra olmadığını anlarsın. Inorganiklerle bağlantı kurmak veya uçucuların varlığını ispatlamak bu kitapların amacı değildir, bunlar oyunun parçası sadece.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön