Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

workshop


"İlk insan bir şamandı. Bir zamanlar bizler şamanlardık. Doğayla senkronize olmanın getirdiği diriliği yaşayan şamanlar"


DİRİLİĞE DÖNÜŞ / 21-22 ŞUBAT LOS ANGELES


http://www.cleargreen.com/workshops/2015-losangelesCleargreen 8-9-10 Ocak 2015 Moskova workshopu


"BİRBİRİNE DOĞRU DÜŞLEMEK"


Rüya görme Carlos Castaneda ve ait olduğu kadim görücüler silsilesi tarafından algıyı normal farkındalıktan yükseltilmiş farkındalığa doğru kaydırma sanatı olarak tanımlanır.

Bu en belirgin olarak uykuda olur. Çünkü hiç bitmeyen konuşma akışı içindeki zihnimiz yatışır,enerjetik bileşenimiz, 'enerji beden', yüzeye çıkar.

Sessizlik ve ' enerji beden'le olan bu bağlantı, başkalarıyla iletişim içinde olduğumuz uyanıklık durumunda da olur. Bu anlarda farklılıklar uzaklaşır, niyet benzerlikleri açığa çıkar. Kişi tüm konuşmanın -sözlerin ötesinde- nasıl okunacağını öğrenir. Kişiler evrensel bağlayıcı ağın bir parçası oldukça, aralarındaki bariyerler kaybolur.

Çok istenen bu durum, görücü gruplarının ve "rüya görme" ekiplerinin temeliydi ve görücüler bu duruma nasıl ulaşılacağının araştırması içindeydiler.

Görücüler bizi bu durumdan yargıların uzak tuttuğunu görüyorlardı. Zamanla yerleşmiş varsanılar, her bir etkileşimin nasıl olacağı konusundaki algımızı çoktan oluşturmuştur; başkaları hakkında öylesine emin olmanın yanısıra, kendimiz hakkında da o kadar emin oluruz ki olağan rolümüz ve algı noktamızdan başka birşey olamayız, başka bir şey olmayı benimseyemeyiz.

Don Juan Matus, bununla birlikte, düşünülemez olanı yaparak bu paterni aşmaya bir örnek oluşturur: O başkalarının değişmesi beklentisini bıraktı ve kendini değiştirdi.

Carlos Castaneda, Taisha Abelar, Florinda Donner Grau ve Carol Tiggs'in öğretmenleri olarak, herbiri için sırasıyla don Juan Matus, John Michael Abelar, Maurice Aureliano ve Melchior Yaoquizqi rollerini benimsedi. Böylece " Sonsuzluk Tiyatrosu"nda usta bir aktör oldu. "Sonsuzluk Tiyatrosu" - Enerji bedenle bağlantımızın sabit hale geldiği ve böylece hem kendimizin hem de çevremizdeki herşeyin değişmesine izin verdiği hayatlarımızın tiyatrosu.

Don Juan, görücülerin kurallarını takip ederek, kendisini "küçük zorbalarıyla" - onun üzerinde güç sahibi olan veya basitçe onu dağıtacak kadar sinirlendiren kişilerle- bir denge içinde olmaya doğru düşleyerek ve harekete geçmek için zamanlama ve sabırla beklerken kendisi üzerinde disiplin ve kontrol sağlayarak en akıcı insanlardan birisi oldu ve algısının yargılar tarafından değil sonsuzluk tarafından kurulmasına izin verdi.

Bu örneği takip ederek, bu workshopta:

Aşkın 'enerjetik' etkileşimleri görüp tanıyacağız;

Bir "küçük zorba" tanımlayacağız ve kendimizi onun yerine koyarak ve onun rolünü benimseyerek akıcılık pratiği yapacağız ve yargı ötesi bir sonuç niyet edeceğiz;

Görücünün dinleme sanatı pratiği yaparak kendimiz üzerinde disiplin ve kontrol uygulamayı öğreneceğiz;

Gözlerimizden daha fazlasıyla görme pratiği yapacağız ve başkalarının enerjisinin nasıl okunacağını öğreneceğiz;

Sabır ve ne zaman harekete geçeceğini bilme - zamanlama pratiği yapacağız;

Kendimizi daha fazla akıcılığa doğru düşleyeceğiz.

http://www.cleargreen.com/workshops/2015-moscowSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön