Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

bulusma


Bir buluşma organize edelim diyorum. Facebookta duyuruya geçmeden önce burada planlayalım. 22 Mart Pazar iyi midir?


Kimler katılabilirBuluşmayı bir konu belirleyerek mi gerçekleştirsek? Mesela "inorganikler" ? Ne dersiniz?Olmayacak gibi. Biz yine kendi aramızda toplanırız.sen ürkütüyosun insanları çekil bakim şöyle;)))))

ben gelirim gibi, slhakta gelir. gelirsin dimi salih?thedoors da gelsin:(tek tek yazcam herkesi sıraylaErkine güvenen gelsin :Pİyi bakalım organize edin :)ben de gelmek istiyorum muhtemel buluşma yeri neresi?bu hafta sonu belli değil, ters oldu yine benim durum.istanbulda drcimi. muhtemelen kadıköy olur yine. sen nerdesin?

(aslında beşiktaştamı yapsak?)salih lütfen bak mızıtma gel işte:( ayarla. olmadı 18 saat otobüsle gel:) keşke hep birlikte olsak ama, olmayınca olmuyor işte.

Siz buluşursanız bi niyetten arayın bende bi rüya çalışması yapmaya çalışayım,

niyetten çaldırın veya ödemeli arayın, ben dönerim :)ben istanbulda yaşıyorum. Kadıköy bana ultragüzel. Beşiktaş azcık riskli olur. Yine de oyun yaparcılık olmasın akışa bakalım neresi olacak.Yazın beni de.Kadıköy yapalım o halde. Pazar günü saat 15.00. Ne dersiniz?rexsin orada yengeçte buluşalım (::) Sağolasın Rumana davetin için..ben de gelirim.baya bilgilendirici olabilir = )Arkadaslar 22 Mart Pazar, saat 15.00'da Kadikoy, Hera'da bulusuyoruz. Caferaga Mahallesi, kadife sok. No.10... (Rexx Sinemasi civarindadir).


Gorusmek dilegiyle,i am in.ben nasıl tanıyacam sizi gibi komik bir soru sorayım.Elimde kırmızı bir karanfil olacak drcimi. :)

Bence bizi tanırsın. Don't worry. :DGüzel bir buluşma oldu. Katılan herkese teşekkürler...

Bu arada drcimi, bak seni tanıyan ben oldum. Endişelenecek bir durum yokmuş demek ki. :)gözleriniz ne kadar iyi görüyormuş peyote (:Bir kez bakmam yeterli- dermişim.:P Biz içeri girdiğimizde drcimi'nin gözleri "arar,sorar" gibiydi, anladım o olduğunu.Gerçekten güzel bir rüyaydı katılan herkese çok teşekkürler.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön