Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

psikedelik samanizm jim dekorne


Olağandışı gerçeklik hallerine bir çok farklı açılardan açıklama getirmeye çalışan, sanrılandırıcı bitkiler ile olan deneyimlerini anlamaya çalışan bir meksikalı.


Okurken baya zorladım. Metafizik, psikolojik, felsefi ve boyutları açıklamaya çalışırken biraz matematik.


Kitaptan bir bölüm :


" İmgesel alem sadece ontolojik olarak gerçek değil aynı zamanda şekli, boyutları ve hepsinden önemlisi kişileri olan bir dünyadır...değişen bilinç halleri ile bu dünyaya girilebilir... "


" Bu içgörüleri şamanist modelimizle bütünlersek, insanlar için üç ve daha az uzamsal boyutun dışsal, üçten yüksek boyutların içsel olduğunu görürüz. Bu nedenle, bizim için, üçten yüksek olan bütün uzamsal boyutlar, zihinsel ve psişiktir. Bundan da, dört boyutlu bir varlığın üç boyutlu bir varlık tarafından öznel olarak, içsel bir fenomen olarak, içsel bir ses veya halüsinasyon olarak algılandığı sonucuna varırız"


http://www.kitapyurdu.com/kitap/psikedelik-samanizm-amp-sanrilandirici-bitkilerin-samanist-kullanimi/104723.html&manufacturer_id=43470hyau! Bu kitabın baskısı yok; pdf si varmı?Ben bir link buldum buradan online olarak okunabilir. Ve enteresan bir kitap.


https://issuu.com/74n3r/docs/jim_dekorne_-_psikedelik___amanizm"Cok guzel aciklamalarmis yalniz. Bende biraz baktim ama bulamadim pdf...https://yadi.sk/d/DRlSEaKt3P2gZs bu listenin icnde tesadufen buldm o kitabidaSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön