Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

acik ve net bir soru


Bütün ıvır zıvırlar dışında bu forumda olan veya bu mesajı okuyan herhangi biri madde formundan enerji formuna geçebildi mi? Yapabildiyse paylaşabilir mi?

Teşekkürler SaygılarMadde formundan enerji formuna geçmek


nedir?Hepimiz enerjiyiz zaten :)Oluşum erkesi veya enerjisi dedigin gibi her sey hatta yasadigin tonalde enerji olarak devinsen bile bir dunyadan bi dunyaya ruya gorme disinda bedeninle gecis yapmaktan bahsediyorum.Burada yoktur o aradağın hosaf2353


Buradakiler anca rüyalarında ellerini bulsun, üç beş inorganikle didişsin, efendime söylim tonallerini düzeltip götünü başını toplasın, hadi hadi bilemedin rüya kurabilsin. Biraz da işte ikinci dikkate sağından solundan girebilsin. Biraz denetimli delilik yapsın biraz da iz sürsün. Hayatındaki tirancıklarla uğraşsın falan.


Hem bulsan ne yapacaksın ki. Seni de götürsün diye rüşvet mi vereceksin. Gidenin nasıl gittiği anlatılıyo zaten kitaplarda.Madde Dünyasından Enerji Dünyasına Madde bedenle geçmek biraz tuhaf oldu. Madde dünyasında, Maddi Bedeninle, Enerji Dünyasında ise Enerji Bedenle var olunabilir gibi geliyor bana.

"Enerji Bedenle Maddi Dünyaya geçiş yapılabilir mi?" diye sormak daha anlamlı bir soru.bigün uçağa bindim geçtimAferim...çok güzel sende deneTesekkurler karga cevabin icin. Boyle bi foruma denk gelince sormak istedim acikcasi yapabilen var mi diye amac rusvet veya erke odunc almak degil. Zaten bu bant uzerindeki hareket saglam ozetten ziyade saglam bi bag kopumu gerektiriyor. Ayrica kitapta yazilanlar o zamanki erkli adamlar icindi su an oyle bir dunya yok. O kitaplar sadece bilissellik oturtma ve o dunya icine bilesim noktasini rahat hareket ettirmek icin var. Neyse umarim herkes niyetinde olana ulasir tesekkurler tekrardan.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön