Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

spiritualizm tehlikeli mi


İnsanlar spiritüalizm dünyasına ilk girdiklerinde eğlenceli şeyler olabilir.

Kötü filmlerden, kitaplardan ve çizgi romanlardaki tüm bilinçsiz çağrışımlar yüzeye çıkmaya başlar. Korkunç, dehşet film betimlemeleri, Satanizm ve insanların “desteklenmeyen şeylerle amatörce uğraş vermeleri” düşünülebilir.

Ancak... “bu tehlikeli mi?”, diye sorabilirler.

Hayır bu tehlikeli değil. Çünkü, bu aptal şeylerin hiç biri ile yapılacak bir şey yok.

Spiritüalizm ile uğraştığında, sağlıklı, olumlu ve harika şeyler olabilir. Sana uygun olan % 100 olumlu deneyimler yapmalısın. Meditasyon, olumlu vizualizasyon, ve evrenin ölümsüz gerçekliklerine kendini de katmak, spiritualizm'dir.

Tamam, ama spiritüalizm'de gerçek ve görünmez tehlikeler var mı? Evet, vardır, savaş oyunları, yoga veya okulda öğretilen herhangi bir akademik konu kadar olabilir. Spiritüalizmi (veya kendini) çok önemli görürsen, veya uğraştığın büyünün etkisiz inançları ile kendini alçaltırsan, yoldan ayrılabilirsin.

Spiritüalizm'e başlayan çoğu insanın yaptığı olağan hataları yapmayarak, yıllarca kendini koruyabilirsin, bunun farkında olman çok önemlidir!Aki, reiki veya başka enerji biçimleri hakkındane düşünüyorsun?Herkesin kendi gerçekliği var. Önemli olan onu bulmak ve öğrenmektir.Bir sonraki yazı ile sanırım daha anlaşılır olacak.tehlikeli mi :cc ve don j. offf yaaa disiplin ama bu disiplini kendin yaparsın yol da kalan ben bizle uğraşmazSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön