Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

ruya kopruleme uygulama


1.Rüya Görmenizdeki niyetin berrak olmasını sağlayın— yani, Rüya Görürken tam onun ortasında olduğunuzu kavrayın. Uykuya dalarken kendinize sık sık, "Rüyalarımı Görürken Rüya Görmekte olduğumu anlayacağım," deyin. Örneğin, elleriniz ya da kendi sesinizin tınısı gibi bir hatırlatan belirleyin. Kendi kendinize, "Kendi sesimi işittiğim, ya da ellerimi gördüğüm her zaman, Rüya Görmekte olduğumu anlayacağım," deyin.


2. Üç saatlik bir uykudan sonra, ve ardından ikişer saatte bir uyanmanız için bir çalar saati ayarlayın. Gece boyunca birkaç kez uyanmak, size tüm Rüya Görmenizdeki etkinliklere ilişkin daha taze anımsamalar sağlayacak, ve sizi yeniden çalışmaya hazırlayacaktır.


3. Berraklık durumları sıklaşır sıklaşmaz, önceden belirleyeceğiniz ve sahip olmadığınız bir nesneyi, örneğin düzgün bir taş parçasını, aramaya başlayın. Siz o belirlenmiş nesneyi Rüyanızda bulduğunuz zaman, artık onu uyanık olduğunuz dünyada aramaya başlayın; uzun süre alsa bile onu bulacağınızdan emin olun. O nesne erk tarafından size yardımcı olması amacıyla belirlenmiştir.


4. Rüya Görme nesnenizi uyanıklık dünyanızda bulduğunuz zaman, başarılı bir köprüleme yapmış sayılırsınız. Enerjiden, o nesneyi, şayet mümkünse, alıp evinize götürmeniz için izin isteyin. Onu, uykuya dalmadan önce görüp hissedebileceğiniz, göze çarpan bir yere yerleştirin. Şayet nesneniz bir taş ise, onu belinize bağlayacağınız bir kuşağın içine sararak göbek bölgesinin üzerinde tutabilirsiniz. Eğer Rüyada Görmüş olduğunuz şeyi fiziksel olarak alıp götürmeniz olanaksız ise, o takdirde onun fotoğrafını çekebilirsiniz.


5. Köprülemeyi gerçekleştirdikten sonra, artık herhangi bir şeyi; bir yeri, bir kişiyi, bir düşünceyi, bir erki, örneğin, barış gibi dünyanın yararına olan bir şeyi köprülemeye girişebilirsiniz. Köprülemeyi ne kadar fazla yaparsanız, temeli de o kadar güvenilir ve sağlam olur—sonunda öyle güçlenir ki, onun üzerinden sahiden yürüyüp, Rüya Gören- uyanıklık durumuna geçebilirsiniz.Bu yazdığın uygulamayı denedin mi?Henüz başlarındayım.rüyalarımızda çocuklar öldü kurtarmak için ellerimizi kullanamadık geç kaldıkSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön