Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

ofkeli ana baba ile barisma uygulama


1. Dişi-erkek yaratıcı ilkesine, ve Yeryüzü'ne, bir özür sungusu sunun. Bu armağanınız bir dua çıkını, bir tören, ya da özel olarak bestelenmiş bir şarkı biçiminde olabilir. Sungunuzu, Rüya Görmeye niyet ederek seçebilir, ardından da size gösterilen şeyi köprüleyebilirsiniz. Bir şarkı verilirse, o takdirde o şarkıyı söyleyin. Dua çıkımmzdaki nesneleri Rüya Görmenizde bulursanız, onu uyanık olduğunuz dünyada aramaya başlayın ki onları üretebilesiniz. Ola ki sunacağınız duayı işitmiş, ya da gerçekleştireceğiniz töreni görmüş olacaksınız.


2. Sungunuzu, size yaradılışı anlatan, ve sizi bu enerjiyi sunmak amacıyla davet ettiğini duyumsadığınız kutsal bir yere götürün. Orada, barış ve yenilenme andınızı temsil eden küçük nesneleri içeren özenle işlediğiniz dua çıkınınızı bırakabilirsiniz. Duanızı okuyabilirsiniz. Doğanın cevherlerine ve erklerine armağanlarınızı da içerebilecek olan töreninizi de burada yapabilirsiniz. Şayet armağanınız bir şarkıysa, onu hissederek söyler ya da çalarken, kopal ya da kutsal tütün yakabilirsiniz.


3. Son olarak, niyetinizi o yerde bırakın. İsterseniz niyetinizi yüksek sesle söyleyin, sonra da teşekkürlerinizi dile getirin. Zihniniz sakin ve şükranla dolu, oradan sessizce ayrılın.pekiöfkeli anne baba nereye gittiYakında "ana-babayla bağları temizleme" başlıklı dersler olacak. Bekleriz. Önemli bir konu. Ocak sonu- şubat başı. Saygılar.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön