Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

cinsel enerjinin temizlenmesi uygulama


1. Cinsel ilişkiyle yaratılan enerjiye ilişkin duygusal bağlılıkların niteliklerini inceleyin. Bunlar, sizin yaratıcı enerjinizi fıskiye girdiğiniz kimse ya da kimselerin yüze çıkan potansiyeline dokunaçlar gibi, lifler olarak Görünebilirler. Siz kendinize, yaratıcı enerjilerinizin bu şekilde kullanılmasını isteyip istemediğinizi sorun.


2. Şayet kendinizi bu nitelikteki bir enerjiye ilişkin tuzaktan kurtarmak isterseniz, elbet, ilk yapacağınız şey, enerjinizi çekip geri almak istediğiniz kimse ya da kimselerle tüm cinsel ilişkilerinizi kesmek olmalıdır.


3. Ardından, o kimselerin her biri üzerinde kapsamlı bir özetleme yapılır. (Bkz.: Özetleme)


4. Özetleme yaptıktan sonra, enerji lifçiklerince yaratılan örüntüyü ve onların niçin sakıncalı olduklarını çözümlemelisiniz. Sonra da, onları tekrarlamamaya çalışmalısınız. Özetleme size, bu amacınıza ulaşmak ve söz konusu örüntünün çözülmesi için yardımcı olacak yeterli enerji desteğini sağlayacaktır.


5. Bunu izleyen bir ussal ve farkındalıklı cinsel perhiz, ya da çok yakın ve güvenilir bir cinsel ilişki arkadaşına sadakat dönemiyle birlikte özetlemelerin sürdürülmesi, enerjilerinizin daha da temizlenmesine, özgür kalmasına ve yenilenmesine yol açacaktır.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön