Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

dogadan enerji cekme ve saliverme uygulama


1. Bir akarsu yakınında güneşli bir yer, en iyisi düz ve genişçe bir kaya ya da bir çimenlik alan bulun. O yere yüzüstü uzanın ve tam bir gevşeme durumuna geçin. Yumuşak bir iniltiyle soluk verirken karnınızı içe doğru çekerek, tüm toksİk enerjinizi verdiğiniz solukla birlikte dışarıya atın. Bütün o ağır, yorgun, hastalıklı enerjinin yeniden kullanılmak üzere (recycle) Yeryüzü'ne boşaldığını duyumsayın. Şayet akarsu yakınınızdaysa, kendinizi, suyun akışının içinizi bir baştan bir başa yıkamakta olduğu duyumuna bırakın—kendinizi öyle tutun ki, akıntı ayaklarınızdan girip gövdenizden yükselsin, ta başınıza ulaşıp orayı da aşsın. Gene aynı iniltili solumayla toksik enerjinizi karnınızı içe çekerken dışarıya boşaltın.


2. Bir süreliğine uykuya dalın ve bu sürecin, enerjinizi daha da yoğun biçimde salıverebileceğiniz bir Rüya Görmeye dönüşmesine izin verin.


3. Sırtüstü yatıp yerde yuvarlanın ve güneşin, varlığınızın her bir yanını yenilemesine izin verin. Gözlerinizi hafif aralayın, güneş ışığını gözlerinizin içine alın; girişi yumuşatmak amacıyla kirpiklerinizi kırpıştırın. Yeryüzü'nün desteğini duyumsayarak, Yeryüzü'nün omuriliğinize yeniden dirimsel enerji ateşi yüklemesine izin verin.


4. Yeniden uykuya dalın ve güneş ışığı enerjisini Rüyanıza ve saydam farkındalığınıza emdirirken, yenilenme sürecini Rüya Görmede sürdürün.


5. Uyanın ve o yere teşekkür edin. Canlanmış olarak ayağa kalkın, derin derin solurken gerinin.



Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön