Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

ruyada bedeni gormek uygulama


1. Bu uygulamanın amacı, daha yüksek düzeydeki bir fiziksel beden olarak işleme yeteneğine sahip iyice belirlenmiş bir enerji bedenidir —yani, ölümdeki dönüşümler anında yaşamsal gücü kendi başına sürdürebilen bir beden.


2. Bu, devamlı bir süreçtir. Uygulayıcı, Ölüm anı gelip çattığında ve ondan sonra dahi, sürekli olarak arınmalar peşindedir. Çiftin sanatçılıklarını her türlü çabaya uygulamasıyla elde edilen bir sonuçtur bu—ne var ki, en başta, elbet, kişinin onu geliştirmeye çalışması gerekir.


3. Bu süreç daima aynı Rüya Görme işiyle başlatılır. Önce kendi bedeninizin içinde olduğunuzu, esenlik duygularıyla dolu olarak gerçekten bulunduğunuz yerde ve pozisyonda uzanmış uyumakta olan kendi fiziksel bedeninize bakmakta olduğunuzu Rüyada Görün.


4. Gümüşten bir kordon ya da başka herhangi birşeye gerek yok. Bu, fiziksel bedenden sadece küçük bir enerji ve farkmdalığı gerektiren ve göbekten çıkan bir kordonla bağlanılan, ama bu kordonun uzunluğundan öteye gidilemeyen bir astral seyahat, yıldızlara yolculuk falan değildir. Çift olma, yavaş bir kalp atışını ve solumayı sürdürebilme dışındaki tüm enerjileri kullanarak, bu âlemdeki enerjiyi —ve elbet başka âlemlerdekileri de— ifade etme fırsatını yakalar.


5. Uyumakta olan bedeninize bakın, ve onun gerçekten sizin olmanız gereken yer ve zamanda bulunduğundan emin olun. Fiziksel bedeninizin gözlerini açarak sizin ona karşısından baktığınızı görünce korkusundan öleceğine ilişkin herhangi bir kaygınız olmasın. Siz zaten o pozisyonda yatmaktasınız. Bedeniniz hareketsiz, ama canlı olarak kalacaktır.


6. Enerji bedeninizde olmanın duygusunu duyumsayın. İlk denemenizde çok uzağa gitmeye kalkışmayın. Yalnızca tam olarak şimdide olma ve çevrenizi gözlemleme üzerinde yoğunlaşın. Başlangıçta bedeninizi Rüya Görme niyetinizle koruyun, ardından isterseniz kısa bir gezinti yapın.


7. Biçim değiştirmede olduğu gibi, uyumakta olan bedeninize dönmenize gerek yoktur. Enerjiniz tükendiği zaman siz ona otomatik olarak ve esenlikle döneceksiniz. Bu çalışma için siz daha çok enerji biriktirdikçe, çift olarak da o kadar uzun süre kalabileceksiniz. Chon gibi sınırsız süreler boyunca çifti olarak kalabilen kimi uygulayıcılar, kendi çiftlerinde uyanabilmekte ve günlük yaşantılarını tamamıyla Rüya Gören çiftleri olarak sürdürmektedirler!Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön