Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

enerji tarama uygulama


1. Tam bir ateş soluması uygulayın (bkz.: http://www.sessizbilgi.com/topic/ates-solugunun-basit-bir-yontemi-uygulama ).


2. İkinci uygulamaya başlarken, enerjiyi belkemiğinden yukarıya kalbin arka tarafına doğru çıkarırken, kollarınızı gevşetin ve enerjinin kalpten çıkarak kollan ve elleri mıknatıslı sıcaklıkla doldurmasını sağlayın. Avuçlarınız ve ellerinizdeki nabzınızı, nemliliği, ya da karıncalanmaları hissedin. Parmaklarınızı hafifçe bükük tutarken kollarınızdaki gevşemeyi sürdürün.


3. Art sinüslerle soluk alarak ateş soluğuyla enerjiyi sırttan yukarıya doğru, sonunda içsel gözü harekete geçirecek şekilde, çıkarın. Sonra da enerjiyi alından bedenin sıvı yanma doğru aktarmak amacıyla başı hafifçe eğin.


4. Soluk alırken karnınızı şişirerek, enerji kalp bölgesine ulaşıp tekrar kollara ve ellere ılıklık verecek şekilde hücum edinceye kadar bedenin ön tarafından aşağıya doğru soluyun.


5. Elleri duyarlılaştırıp onlara şifacılık kazandırmak amacıyla uygulanacak ilk alıştırma, onların çevresindeki enerji alanını yukarı pompalamak için tekrar solumayı kullanmaktır. Boğazın arkasından, art sinüslerden, ve burun deliklerinden, karnınızı kasarken oldukça güçlü bir şekilde soluk vererek havayı dışarıya pompalayın. Bu soluğun çıkardığı ses bir bisiklet pompasının sesini andırır. Bu, enerji alanınızın ateşini körüklemiş olur.


6. Şimdi, ellerinizin mıknatıslı duyarlılığını sınamak amacıyla onları gevşek—parmaklarınızı da hafifçe bükük tutarken yavaşça yukarıya doğru kaldırın. Ellerinizi gene yavaşça birbirine, eş kutuplu mıknatıslar gibi birbirini ittiklerini hissedinceye kadar yaklaştırın. Alanınızın boyutunu genişletmek ve ayalarınız arasındaki uzaklığı arttırmak için soluğunuzu bir pompa gibi kullanın.


7. Ayalarınızın birbirini geriye doğru tepmesini hissetmeden önceki mesafeyi ne kadar geniş tutarsanız, ayalarınızın bir tarama sırasında düzensizlikleri duyumsama ve enerjiyi düzeltici bir şekilde devindirme kapasitesi de o kadar artacaktır.


8. Sık sık uygulama yapın. Enerjiyi geriye getirmek istediğinizde, ateş soluğunu tamamlamak için gerekli sürecin devamını uygulayarak, istenç merkezinde depolanmak üzere enerjiyi bedenin ön tarafından aşağıya doğru getirin.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön