Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

ruyada erisilmekte olan cinsel enerjiyi gormek


1. Rüya Görmedeki niyet, kendi cinsel enerjilerinizin evrimsel sürecini Görmektir. Bu niyetlenmeyi kendinize bir görev olarak belirleyin. Her gece yatınca, uykuya dalarken, bu görevi kendinize ister zihninizden ister kendi kendinize seslendirerek tekrar tekrar söyleyin.


2. Rüya Görme sırasında, kendi cinsel enerjilerinizin görüntüsü dışında hiçbir şeye niyetlenmeyin —tıpkı yarı- saydam krizalitin, yani böceğin gelişmekte olduğu kozanın içinde bir kelebeğin oluşumunu görmeye çalışıyormuşcanıza. Hiçbir şeyi tedirgin etmeyin.


3. Cinsel enerjinin görüntüsü her bir birey için başka başka olacaktır. Bir defasında, kendi enerjimi, ilk bakışta sonsuza uzanan kadim yeşil tepelerle dolu geniş bir düz araziyi andıran upuzun bir yuvarlak tümsekler dizisi biçiminde Görmüştüm. Daha sonra, tümsekler devinmeye başlayınca, enerjinin daha ziyade devasa bir şahmaranın kıvrım kıvrım kıvranan bedenine benzediğini kavradım. Bir başka keresinde de, cinsel enerjim, yanmakta olan korlarla dolu bir ateş yığınından yeşilimtırak-altınrenginde ve ölümsüzlük simgesi bir Zümrüdüanka gibi yükseldi.


4. Bu görev doğruca enerji bedenine seslenir, ve bu anlamda kurulması zor bir niyet değildir. Ne var ki, bunun için Rüya Görme enerjisi gerekmektedir; ve yedekte yeterli miktarda Rüya Görme enerjisi yok ise, kolay kolay başarıya ulaşılamaz.


5. Rüya Görme enerjisini biriktirmenin en iyi yolları, bütün ateş soluğu alıştırmaları, doğadan enerji çekme ve salıverme, özetleme ve. enerjinin yeniden kazanılması, ve cinsel enerjilerin bilgece korunmasıdır.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön