Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

dort enerji bolmesinin dengelenmesi


1. Rüya Görme niyetinizi, enerji bölmelerinizin durumlarını belirleyebilmeniz amacıyla düzenleyin. Örneğin, dört ocaklı bir fırınla karşılaşacağınız bir Rüya Görebilirsiniz. Her bir ocağın durumu nedir? Eksiklik var mı, arızalı mı, tıkanmış mı? Ya fırının ya da bulunduğu yerin genel durumu nasıldır?


2. Bölmelerinizi temizlemeyi deneyin. Gerekli onarımları gerçekleştirin. Eksik olan bir şey varsa, onu bulmaya çalışın.


3. Rüya Görmede bölmeleri etkinleştirmeye çalışın. Şayet, örneğin onlar bir fırının ocakları ise onları yakmaya çalışın. Hiçbir şeyi zorlamayın. Yalnızca hangi ocağın etkinleştiğini hangisinin etkinleşmediğini araştırın. Enerji bedeninizin katılabileceğiniz sorunlara ilişkin ne gibi sezgileri olduğunu öğrenin.


4. Rüya Görmenizi törensel olarak Mesa'nıza (bkz Mesa—Büyücülük Masası uygulaması) köprüleyin. Mesa'nın üzerindeki her şeyi kaldırın cinsel enerji gereçlerinizi güvenli ve kutsal bir yere kaldırın. Gereçleri kaldırma işlemiyle birlikte temsil edilen tüm cinsel enerjilerin ve enerji bölmelerinize ilişkin Rüya Görmenizde karşılaşmış olabileceğiniz esinlerin izini de sürün. Sonuç sessizlik ve boşluk olacaktır.


5. Dört bölmeyi temsil etmek üzere dört mum seçerek onları bir mesanın üzerine isterseniz bir Tıp Çarkı (iki çizgiyle bir haç oluşturacak şekilde ikişer—toplam dört—eşit parçaya ayrılmış tam bir daire; böylece dört mum kuzey, güney, doğu ve batı yönlerinde) ya da isterseniz bir fırının üzerindeki ocaklar şeklinde yerleştirin.


6. Enerji bedeninizin uygun göreceği bir sırayla dört mumun her birini yakın. Bu bile size epey şey anlatacaktır. Şayet mumlardan birinin yakılmaması gerektiğini hissederseniz o mumu mesadan kaldırın ve onun yerine içine birkaç çiçek konulmuş su dolu küçük bir kase yerleştirin.


7. Ertesi gece Rüya Görmeye yeniden girin ve dört bölmeyi tekrar gözden geçirin. Ola ki siz onları Rüyanızda dört ayrı ve birbirine bağlı bahçeler olarak göreceksiniz. Bahçeler arasındaki kapılar açık mı yoksa kapatılmış mı? Her bir bahçenin durumu nasıl, her birinin doğası nedir?


8. Rüya Görmenizi mesaya köprüleyin ve mumlar ve suyla yeniden çalışın. Bu kez mesanın dört bölmeyi temsil eden çalışma alanına içlerine çiçekler koyulmuş dört su kasesini yerleştirin. Şayet bölmelerden biri temizlenmiş hissini vermiyorsa, su bu ortama yakışmıyorsa, o bölmedeki mumun yerine bir başkasını koyup fitilini yakın.


9. Amaç bütünsellik duygusu veren yani tam bir güçle bu dörtlü gruplarla ya da ikişerli bir çift grupla çalışabilmek ve bunun Rüya Görmenizle yansıtılmasıdır; böylece mesa çalışmanızda edindiğiniz tüm algılarınızın doğru ve dengeli oldukları teyit edilmiş olmalıdır.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön