Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

yurekten sunus


1. Kartal'a sunuşa hazırlanmanın bir parçası olarak yapılabilecek etkileyici bir meditasyon vardır. Buna, Yürekten Sunuş denir ve eski Maya ve Tolteklerce uygulanmıştır. Bu hareketler Plains (Büyük Çayırlıklar) Yerli Halkları arasında uygulanan Güneş Dansı Sunuşu'na da benzetilebilir.


2. Soluk alırken karnınızı genişleterek mümkün olduğunca geriye doğru eğilin, yanmakta olan güneşi kucaklarcasına kollarınızı açın. Boyun tamamıyla gevşetilmiştir Gözler açık ve başın tepesinin içine doğru bakarken baş arkaya doğru yumuşakça bırakılır. Kollar gevşektir, ama açılmış bir kucaklama durumunu sürdürür. Sırt arkaya doğru bükülmüştür. Bacaklar omuz genişliğinden biraz daha fazla açık tutulur, ayaklarınız Yeryüzü'ne sıkıca basmaktadır ve dizler hafif bükük tutulur.


3. Soluğunuzu bedeninizin içinde tutarken, bu pozisyonda kalarak iyice gerinin. Bedeninizi tümüyle bu gerinmeye verin. Varlığınızın her bir gramını alev alev yanmakta olan güneşe sunarken, göğsünüzün içindeki yüreğinizi güneşe açın.


4. Göğsünüz yanana ve kalbinizdeki enerji merkezinin ışık ve sıcaklıkla genişlediğini hissedene dek bu pozisyonu sürdürün. Bilincinizi yitirecek kerteye gelene dek bu biçimde kalın. O anda Kartal'ın yüreğinizden bir ısırık aldığını gözlerinizin önüne getirin.


5. Şimdi dik durarak kollarınızı başınızın üzerine getirin. Kollarınızı başınızın üzerinde tutarak ve onların sizi zerafetle aşağıya doğru izlemesine izin vererek iyice eğilin. Bacaklarınızı düz, omurganızı gergin tutarak aşağıya doğru eğilip ve ayalarınızı yere değdirirken çok derin bir soluk verin. İçinizdeki soluğun tümünü ve özünüzü, tamamıyla boşaldığınızı hissedene dek, dışarıya salın. Eğilmiş olarak kalın ve soluk verdiğinizde karnınızı, sizden geriye salt hiçlik dışında hiçbir şey kalmayana dek, iyice içinize çekili tutarken bir süre daha soluk verin.


6. Dik durun, soluk alın ve kollarınızı göğsünüze getirip ayalarınızı birleştirerek kalbinizin üzerinde dua pozisyonunda tutarken teşekkürlerinizi sunun.


7. Her sunuş yaptığınızda temizlenmiş olduğunuzu bilin. Uygulama yaparken bozulamaz sevgi üzerinde yoğunlaşın. Kendinizi düşünmeyin. Bunun yerine, verecek bir şeyiniz olduğu için şükredin. Her şeyi Kartal'a verin. Almış olduğunuz her bir şeyi üzüntü ya da bencillik hissetmeksizin geri verin. Her neyiniz varsa onları sunarken, almış olduğunuz şeyi teşekkür ederek yüceltin.Oww bullshitSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön