Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

yuruyus


12-17 Eylül tarihleri arasında yürüyüş faaliyetleri yapmak isteyenler için Dilek Yarımadası (Güzelçamlı Milli Parkı)' nı öneriyorum, Kuşadası'na yakın ve katılmak isteyenler Kuşadası'nda uygun ottellerde kalabilir. Bu tarihler arasında farklı bölge tekliflerini değerlendirebiliriz. Tarihler şimdilik bu aralıkta herhangi birkaç gün olacak.

(alternatif iletişim kanalı için eposta adresim bilgilerimde mevcut)bir diğer bölge Kaz Dağları olabilir fakat bölge ile ilgili bilgim yok, bilgisi olan ve katılmak isteyen akadaşlar varsa tercih edilebilir. Hiç kimse bilmiyorsa yine tercih edilir sorun değil :)Tarihler bayrama mı denk geliyor?Zeytinli Den Hasan boğulduya kadar biliyorum ancak yürünecek yol değilaltınoluk narlı orman fidanlığı yolu güzel ve keyfli bir yol bayramiçe çıkar kolay bir yol çoook güzelSonsuz, evet bayram.Sonsuz, evet bayram.Ben katılmak isterim. Sen yine de epostanı yaz buraya. Gerçi buradan da iletişim kurulabilir. Başlık altına yorum olarak isteyen katılabilir.Ayy ne guzel:)) ama ins ikiniz basbasa romantik bi yuruyus yapmazsiniz:PpO zaman Kuşadası tarafında yapacağız, başka bölge teklifi gelmediği için.

Başlangıç tarihi 12 Eylül olarak belirleyelim. 1. gün yolculuk ve otele yerleşme 2.gün yürüyüş 3.gün dönüş olacak şekilde en az 2 gece otelde kalırsanız iyi olur.

Ayrıca daha fazla yürümek isteyenler için Selçuk-Efes,Şirince Köyü vs. yakın mesafededir.


Rumana, buyur beraber romantikleyelim :)belki geyikli kanyonu ve tabii ki datça mesudiye palamutbükü civarı hava sıcak olmaz ise bafa kapıkırı köyü beş parmak dağlarımadran yaylası çineye gelmeden baraj civarı güzel kayaların olduğu vadifelaket sen katılacak mısın? Yada, buraları gezin diye öneriyor musun?ben sürekli geziyorum durmadan güzel enerjisi olan yerleri sadece öneriyorumSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön