Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

nagualyukucom forum sitesi


Arkadaşlar aşağıdaki forum sitesini takip eden varmı?


http://nagual.yuku.com/Ben yıllar önce üye olup bi göz atmıştım.oradaki üyelerin çoğu facebooka geçti, artık forumlar pek aktif değil. Facebookta gruplar oluşturup öyle devam ediyorlar, zamanın tonalı işte :)Konuyu açmamın sebebi, site ana sayfasının altında giriş yapılan ülke sayacı. Normalde dikkat etmem, nedense bu sitede bakasım geldi.Şöyle orta yerlerden ileriye bakıp ta göremeyince yuh! dedim. Ancak suç benimmiş baştan bakmalıymışım. ABD den sonra ikinci ülke :)Hatta Türkçe forum bölümü bile var.evet ilgiç, doğruluk payı nasıldır bilmiyorum bende. Kiracının neden Türkiyeyi seçtiği belli oluyor, demek kiracıda forumlardan bakıyomuş:))Kiracının Türkiyeyi seçtiğini nereden biliyorsun.Türkiyede kiralar uygunmuş.Kiracı hala yaşıyor mudur?Anlatılanlara göre yaşıyor. Benim kişisel sezgime göre de yaşıyor çünkü bir kaç defa iletişim kurduk.@dedeci- bahsedilen konu şu linkte yazıyor.

https://www.absolutoracle.com/Carlosoracle/Articles/searchingForTheDeathDefier.htmSlhak teşekkür ederim. Bunu merak etmiştim, sağol.Shalk ingilizcemiz iyi değil, verdiğin linkteki konunun özeti nedir? yazarmısın?Bu yazıyı yazan arkadaş kitaplardan ve sağdan soldan bilgilerle, 'Kiracı' (ölüme meydan okuyan) hakkında araştırma yapmış. Amy Wallace isimli bir kadın yazar var, normalde Castaneda'nın eski bir öğrencisidir ve birçok eğitim ve rüya görme çalışması yapmışlar birlikte, sonra bu kadın madde bağımlılığı yüzünden dağılmış diyolar, neyse bu kadının bir kitabı var, (Castaneda hakkında karalama yaptığı söylenen bir kitap), o kitapta Kiracının gerçek ismi "Xoxonapo" (sonsuz baharın meyvesi), olarak yazıyomuş. Castaneda'nın bir diğer öğrencilerinden Muni Alexander isimli biri var. Bu kitapta yazdığına göre, Muni birgün bu kiliseye gitmiş, Kiracı ile Carol Tiggs'in anlaşma yaptığı kiliseye. Muni Alexander kilisede Kiracı ile konuşmuş. Kiracı ona, kadınların orgasmları hakkında bilgiler vermiş, ve Muni'yi tahrik edip, baştan çıkarmış. Muni baya utanmış. Kiracı ona utanmamasını söylemiş, çünkü tüm bu herşey onun rüyasıymış, kilisede gerçek değilmiş. Kiracı kendisinin, özgürlüğü bulması için Muni'den yardım etmesini istemiş. Karşılığında ne isterse yapacakmış. Onu 'süper vajina' yapabileceğini teklif etmiş. Muni bunu kabul etmiş ve daha sonra ne yapması gerektiğini sormuş. Kiracı da "Carlos'u baştan çıkar" demiş.

Daha başka kitaplardan da bahsediyo, 'Tibet guruları' ile ilgili falan. Bu kitaplarda da benzer bağlantılar aramış falan. Kiracının, Tibet efsanelerine daha yakın olduğunu düşünüyormuş. Neyse en sonda, Kiacının, Hindistan'dan yada Tibet'ten bir guru olabileceği sonucuna ulaşmış ve şimdi asıl problem, Kiracı yeni nagual silsilesini nereden bulacağıymış. Kendi konuşmalarında bahsedildiğine göre, modern Türkiyede büyük ilgi varmış ama dinsel ve siyasal engeller olabilir diyo.

(Konu böyle işte, bu yazıyı mizahi bulduğum için paylaşmıstım, aslında çöplük gibi geldi.)Teşekkürler.Yalan rüzgarı tadında:) Kusursuzluk eşlik etmeyince mizahta nasıl sıradanlaşıyor çöplük yakıştırması yerinde gözüküyor:)Mizah yapmak kolay bir şey değildir. Çoğumuz mizahi yönün aslında derinlikle ilgili olduğunu biliyoruz.tamam tamam mizahla alakası şöyle, şimdi kiracı türkiyeyi seçebilir falan demiş ya, bizde bu konuyla ilgili şaka yapar, güler eğleniriz diye koydum :), aslında mizahı biz yaratırız, yazıda mizahi birşey yok tam olarak.Mizahi bir yön var bu durumda. O da kiracının Türkiye'yi seçmesinden "milletçe" gurur duyan bir kesmin olması olacaktır.Yalandan da olsa NewAge'ciler Türkiye'ye göz kırpmış vardır bi nedeni. Ayrıca

https://www.absolutoracle.com Bu nedir ya Sufilikten Ufoculuğa her zevke hitap etmiş adamlar. Nasıl bi kafayla yaptılar hayret.eğer Kiracı hakkında daha sağlıklı bilgiler arıyorsanız, aşağıdaki röportajda Taisha Abelar açıklamalar vermiş. Bizim sitede Türkçesi yok sanırım.


http://www.nagualism.com/taisha-abelar-interview-magical-blend.htmlhttp://castaneda-ru.com


Rusların forumu, baya güzel yapmışlar, yeni ve üye sayısı henüz 100 civarında olmasına rağmen baya aktif, şu an googledan ingilizce çevirip okuyorum, türkçe çeviri çok kötü.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön