Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

tinsel hikayeler


Bugün bir arkadaşımın anlattığı bir olayı sizlerle paylaşmadan duramayacağım.


Arkadaşım reikiye yeni başladığı dönemler karşısında çatıda yavru bi karga görmüş. Karga biraz hastalıklı ya da kanadından sorunlu olduğu için uçamıyormuş. Kötü görünüyormuş. Bu arkadaşım ona uzaktan reiki yapıp şifa göndermeye başlamış. Karga sanki gelen enerjiyi hissediyor gibi daha mutlu bir daha huzurlu bir hale geçmeye başlamış. Yaptığı reikinin işe yaradığını hisseden arkadaşım devam etmiş. Tam o sırada çatıda pusuda bekleyen kedi atlayarak kargayı kafasından kapmış ve öldürmüş.


Tabi arkadaşım bu olay karşısında elleri açık şok bir vaziyette kalakalmış. Orada pusuda bekleyen kediyi ne karga ne de arkadaşım görebilmiş.


Bu olay arkadaşımda bir travma yaratmış tabi. Şifa için çıktığı bu yolda şifasını yaptığı varlığı başka bir canlı avlayınca kendini kötü hissetmiş.


Bu hikayeden çıkarılacak soyut özü sizlere bırakıyorum ve bizimle paylaşmanızı diliyorum.Burda olayın seyrini nasıl yorumlamış arkadaşın onu anlayamadım. Yani karga hareketlenince kedinin dikkatini mi çekmiş, yoksa arkadaşın karga zaten ölecekmiş boşuna uğraşmışım diye mi düşünmüş?Travma lafida pelesenk olmus. Halbuki travma "ciddi" ruhsal yaralanmalari belirtir benim bildigim ama ..Kitaplardan kacan kedi hikayesini hatirladim benyazı güncellenmiş sanırım, yukarıdaki sorum iptal.


en iyi şifacı ölümün dokunuşunu hissetmiş arkadaş, ama bunu nasıl özümsediği önemli tabii.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön