Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

ruya gorme bedeninin hayvanlar ustundeki etkileri


Rüya görme bedenimiz (enerji beden) ile bağlantı kurup, dikkatimizi yoğun bir şekilde onun üstünde tuttuğumuzda, yani kısaca rüya gören uyanık konumunda hareket ederken, hayvanların size davranışlarını incelediniz mi?


Biraz gözlemledim de, mesela sokakta yürürken, uzun zamandır hep aynı bölgede gördüğüm sokak köpekleri var, ve bunlar normalde hiç tepki vermezler veya havlamazlar ama bazı günler, rüya görme uygulamalarına yoğunlaştığımda ve yoğun içsel sessizlikte bulunduğumda, yine aynı köpeklerin yanından geçersem garip garip havlamaya başlıyor, bazıları üstüme doğru koşup saldıracak gibi davranıyor ve önümde durup havlamaya başlıyor. Hemde aynı gün farklı bölgelerdeki köpeklerin hepsi aynı tepkiyi veriyor. Bazı evcil köpeklerde gece mesela karanlıkta durup dururken hırlamaya başlıyor. Kedilerde ürkek oluyor, zaten onlara yaklaşmak imkânsız.


Bazen sokakta olur, bir köpek özellikle bir kişiye saldırır, o kadar insanın arasından neden onu seçer diye düşünmüşümdür. Bu durum tehlikelilik derecesiyle yorumlayanlar var ama bununla ilgili değildir.koku farklı bir evrendir tom robbins parfümün dansı diğer adı galiba pancarın dansı olabilir.görmeyi öğrenmek gibi bize zorla öğretilen ve unuturulan kokuyu da hatırlayıp hayatınmıza katmamız gerekir. bir arkadaş demişti çoban cebine bir avuç koyun gübresi koyardı ve koklardı. iz sürme sanatıGecen gun markete gitmek icin sokaga ciktigimda ruh gibi oldugumu farkettim. Dikkatimi tam olarak disariya veremiyorum falan. Kendimi yokladim kafamdada taktigim bi sey yok.dinginlikle dingillik arasindaki o ince cizgideyim;p neysd bilemicem bunun adi nedir.. ben sokaklardan kopup eve hapsolmanin yan etkisi varsayiyorum.icsel sessizlik benzeri biside olabilir.ama sanmiyorumki uyanik ruya goren olsun.neyse iste oyle bi hallenmeler..kopeklerin hicbiri bana havlamadi.bende onlari pek takmadim acikcasi;p hee bide uyanik ruya gorenin ne oldugunu bikac sefer deneyimledim galiba. Ama ben kendi kafama gore o olaylara girebildigimi zannetmiyorum. Hani niyetlenipte girdgim olmadi gaalba yaaSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön