Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

inorganiklerin bilimsel kesfi


NASA bilim adamı, evrenin uzaylılar tarafından tasarlanmış Matrix benzeri bir bilgisayar oyunu olabileceğini söylüyor


NASA da bilim adamı olarak çalışan Dr. Rich Terrile araştırmaları sonucunda bizim gerçekliğimizin detaylı ve kapsamlı bir hologram olduğunu ve bunu bir uzaylı üst akıl yaptığı sonucuna vardı.

Dr.terrile şöyle devam etti: şu anda bizler kozmik bir bilgisayar yazılımı içinde bir dünyada yaşıyoruz ve bu dünyada tek bir bilinci farklı şekillerde yaşıyoruz ölüm, diye birşey yok , hayat sadece bir rüyadır. Bizler sadece kendilerimizin hayalleriyiz.

Aslında. Bu teori daha öncede ortaya atılmış ve adı simülasyon teorisi diye anılmıştı. Dr. Terrile aynen matrix gibi bir dünyada yaşadığımızı bunu da yeni yeni anlamaya başladığımız quantum fiziği ile açıklayabileceğimizi belirtti.

" quantum fiziğinde maddeyi oluşturan parçacıklar gözlenmedikleri sürece kendilerini tanımlamazlar. Birçok bilim adamı bundan şu sonucu çıkarıyor; Öyle bir simülasyon dünyada yaşıyoruz ki neyi gördüğümüz neyi görmeye ihtiyacımız olduğu ile ilgilidir.

Ve Dr. Terille ekliyor bir üst akılbizim gerçekliğimiz ile oynuyor.


http://www.express.co.uk/life-style/science-technology/575653/The-Matrix-Universe-Planet-Earth-NASA-ScientistBu haber, Oxford Uni. den Nick Bostrom'un Simulasyon Teorisi'nin NASA'da çalışan biri tarafından tekrarlanması. Bostrom'un teorisi son zamanlarda çok ilgi görüyor. Quantum Mekaniği alanında çalışmalar hızlandıkça daha ilginç sonuçlar çıkacak gibi. İlginç ve heyecanlı bir zamanda yaşıyoruz.Siteye üye olmak konusunda problem yaşıyoruzSessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön