Eski SessizBilgi - - - - - Yeni SessizBilgi
Alt Limit:
Kaç tane -->

tinin kapiyi calmasi


Tinin Kapıyı Çalması


Soyut


İnsan korkuya kapıldığında yada asabı bozulduğunda koltukta oturarak uyumayı denemeli. Şifa içinse, ayaklar yatağın ucundan sarkıtılarak, yüzüstü, sola dönük, ense açık omuzların üstünde bir yastıkla şekerleme yapmak iyi gelir.


Mağara üzerine konuşurlar… Eski-yeni büyücü farkları.


Nagual Elias ile Nagual Julian ı kıyaslar cc ve bunun üzerine dj, “bizi yansıtan kişileri ya sevdiğimizi ya da nefret ettiğimizi söyler.”


Tinin görünmesi hakkında kişisel deneyimler?


Soyut öz nedir? -> niyetin görkemli yapısı, tinin sessiz sesi ya da soyutun gizli düzenlemesi. Bunu ancak dili işin içine sokmaksızın dolaysızca bilebiliriz.


Savaşçılar şefkat ve merhamet duygusundan yoksundurlar, kendilerine acımaları olmadığı için.


Nagual Elias ın rüya görücü olması, julian ın iz sürücü olması. Eliasın cinsel enerji ile rüya görmesi. Rüya görmede cinsel enerji kullanılması.


Tinin ne olduğu üzerine konuşmalar.


Nagual Julian ın son ayartması


Savaşçı ağaçlar…


Nagual Julian tarafından hikaye.


Şiirler ve şairler üzerine konuşma.


Tinin Hilesi


Tinle bağlantı halkasının tozunu almak


Tinin hilesi; kişinin kendi izini sürmesi, ya da halkanın tozunu alma…


Eğer kapı çalınması da başarılı olmazsa geriye hile yapmak kalır.


nagual neden çömezine hile yapar? don juanın hikayesi. korkuyu ve iz sürmeyi öğretmesi. dj e kadın kıyafetleri giydirilmesi.


iz sürme sanatının 4 koşulu. acımasız, kurnaz, sabırlı ve nazik olmak. bu konular üzerine konuşulmalı. acımasızlık gaddarlık, kurnazlık zalimlik, sabır ihmalkarlık ve nezakette enayilik değildir. bunlarla ilgili örnekler verilmeli.


İz sürmenin dört duygu durumu


Utandırma ve yüksek farkındalık.


Vicente ve Silvio Manuel ile hikayesi.Şu ilk bölümde bahsedilen koltuk üzerinde uyumayı denedim gerçekten işe yarıyor. Eğer yattığınız yerde rahat edemiyorsanız koltuğa oturarak, yaslanarak uyumayı deneyin. Eğer stresliyseniz veya zamanını azsa gerçekten etkileyici sonuçlar alacaksınız.tam da bu kitabı tekrar okuyordum :)konu anlatımıdan çok sorular var. Bu nasıl özetse artık.Sessizbilgi Listele - - - - - Yeni Siteye Dön