1

Konu: mekanların negatif enerjisinin etkileri

Günde yüzlerce kişinin girip çıktığı kamu hizmeti sunan binalar sizi nasıl etkiliyor bilmem ama beni negatif etkiliyor. Özellikle adliyeler, hastaneler vs. Bu gibi yerler insanların sürekli şikayetlerini, yakınmalarını emiyor ve buradaki negatif enerji dışarıdan gelenlerde de şikayet, umutsuzluk gibi negatif duygular oluşturuyor. Negatif ortamlar izimizi sürmek için iyi bir fırsat sunsa da bir savaşçının bile amacı yoksa bu ortamda çok kalmayacağını düşünüyorum. Ne dersiniz?

2

Cvp: mekanların negatif enerjisinin etkileri

Aslında ben böyle mekanların negatifliğini bileşim noktasının konumuna veriyorum. Oradaki kalabalığın bileşim noktası konumu bir müddet sonra gelenlerin hepsine vakum etkisi yapıyor ve bileşim noktalarını ister istemez farklı yerlere kaymasını sağlıyor. Elbette bu kayış çok büyük değil. Hepsi insan biçimi içinde sadece duygusal ve zihinsel durum üzerine etkisi olan kayışlar.


İstese de bileşim noktasını farklı bir yere kaydıramaz sıradan insan. Hastaneye girdiğinde neşeli halini sürdüremez mesela.

3

Cvp: mekanların negatif enerjisinin etkileri

Ben negatif insan olsun, yer olsun katlanmak taraftarı değilim. Bir yandan da savaşçılık adına, bu yönüme bakıp bu tip insanlarla daha uzun vakit geçirmeye başladım.

4

Cvp: mekanların negatif enerjisinin etkileri

Peyote, savaşçılık özellikle negatif insana katlan, sevmediğin yerde bulun demez. Bakman ve görmen gereken neden rahatsız edici bir şey hissedip yaşadığındır. Bu rahatsızlığın altında yatan ne, bir tür düşkünlük mü - ego mu, başarısızlık hissi mi muhtelif şeyler çıkabilir asıl ilgilenmen ve katlanıp değiştirmen gerekenler bu sebeplerdir

5

Cvp: mekanların negatif enerjisinin etkileri

Savaşçı özgürdür, savaşçının kuralı yoktur, burda herkesin dediği üzere, şudur budur gibi bir durum söz konusu değildir, Amacı yoktur savaşçının, amacını tin belirler, his belirler hal belirler, adına dilediğinizi diğin.


İster ordan gider ister orada durur, isterse adına süslü kelimeler koyup, bulunduğu alanda değişkenlik yaratır isterse, sadece olmakta der. Savaşçı dediğin halin tek amacı vardır o da yaşamak. Yaşamak için kural yoktur hiçbir bir zamanda olmamıştır. Sadece kendine güvenmektir esas olan , güven hali ise, tiz yani, özünü dinlemekten başka birşey değildir.


Mekan hoşnutsuz, çekmekte, çok fazla tehditkarlık bulunmakta telkinleri yapılmakta ise, bu olmaktadır. kendi çamurunda boğulmak isteyen kişi düşkün bir insandan ne az ne daha fazlasıdır.