1

Konu: Kartalın Çığlığı

Kartalın Çığlığı

Görünüşleri her zaman uygarlık içinde büyük önem taşıyan değişiklikleri işaret eden ulaklar, evrensel haberciler olarak. Evrim dalgası durdurulamaz ve kaderin güçlerinden kaçınılamaz. Herkes seçmek zorunda kalacak.

Görülecek tek şey, kaç kişinin Kartal'ı izlemeyi ve kaç kişinin kalmayı seçeceği. Daha önce de belirtildiği gibi, bu noktada kimse müdahale edemez, çünkü karar insanlığındır ve bu nedenle her erkek ve kadın kendi adına karar vermelidir.

Işığın güçleri yeterince güçlü olsun ki mümkün olduğunca çok kişi Kartal'la gitmeyi seçsin. İnsanlığın çoğunluğu akıllıca seçim yaparsa, o zaman yeni bir dünya düzeni kurulacak; ancak çoğunluğun değişmek için fazla inatçı olduğu ortaya çıkarsa, bunun sonuçları herkes için korkunç olacaktır. Yanlış bir kararın sonuçlarının ne olacağını açıklamaya çalışmaktan kaçınmak en iyisidir, çünkü ortaya çıkacak karanlık o kadar muazzam, o kadar grotesk ve eski bir yapıya sahiptir ki, tarif veya hayal gücünün ötesindedir. Bu nedenle, bunun yerine ışığa odaklanalım ve niyetimizi, harika ve nefes kesici güzellikteki gezegenimizdeki tüm yaşama barış ve bolluğun uyum getireceği yeni bir dünyaya koyalım.

Cesaretimizi ve cesaretimizi toplamaya karar verelim, çünkü Dünya üzerindeki yaşam tarihinde riskler hiç bu kadar yüksek olmamıştı ve insanlık için daha önce hiç bu kadar müthiş bir fırsat olmamıştı.

Son yirmi yılda Irkın Muhafızları, dünyanın her yerindeki savaşçılardan ve insanlardan oluşan bir ağ kuruyor. Bu çalışma sessizce, perde arkasında, yaygara olmadan ve kamuoyuna duyurulmadan devam ediyor. Vizyon sahibi ve Irkın Koruyucularından gelen izlenimlere yanıt veren erkekler ve kadınlar, verilen rolleri yerine getirdikleri insan çabasının her bölümüne sessizce  yerleştirildi.  Muhafızlardan daha fazla talimat bekliyor. Bu ağın amacı, insanlığı kendi yarattığı yıkımdan kurtarmak değil, değişim ihtiyacı zorunlu hale geldiğinde geçmişinin ve geleceğinin sorumluluğunu alması için gerekli yardımı sağlamaktır.

Her bireyin hayatında öyle bir an gelir ki, mevcut hayatını olduğu gibi sürdürmesinin mümkün olmadığını bilir. O anda birey, eğer huzur ve mutluluk bulunacaksa, o zaman çok köklü bir değişimin gerekli olduğunu bilir. Bu olay, Ruhun Vuruşu olarak bilinen olaydır. O geldiğinde, İnsan Ruhu mecazi olarak bireyin kapısını çalar ve verilen mesaj kısadır, ancak içerimleri açısından ezicidir: 'Şimdi beni sorgulamadan takip edin veya olduğunuz yerde kalın. Sana özgürlük sunuyorum ama sensiz gidersem geri dönmeyeceğimi bil." Ruh'un mesajı böyledir ve bu kısacık şans anını kaçırmamak için kadın ya da erkeğin Ruh'la gitme kararı ani olmalıdır. Ruhun Vuruşu tüm bir grup veya insan ırkı için aynı anda gerçekleştiğinde, buna Kartalın Çığlığı denir. Irkın Muhafızları, bu anın insanlık için şekillenmekte olduğunu uzun zamandır öngördüler ve II. Dünya Savaşı'ndan bu yana tüm ciddiyetleriyle bu önemli olayın beklentisi içindeydiler. Bu nedenle bugün dünya, geniş kapsamlı vizyonları ve titiz hazırlıkları için bu büyük varlıklara teşekkür etmelidir, çünkü 1995 Haziran dolunayında Kartalın Çığlığı gerçekten de tüm insanlık için duyuldu.

Theun Mares
Cry of the Eagle

2

Cvp: Kartalın Çığlığı

Merhabalar,

Sitenizi 10 sene öncesinde takip ediyordum. Fakat araya kitap yazma çalışmaları ve başka işlerim girdiği için sık takip etmeyi bıraktım.
Carlos Castaneda nın kitapları hepsini okudum. Don Juan Matus ve diğer izdeşçilerin kitapları da bende var. Florinda Donne, Taisha Abelar, Armando Torres  ve  Victor Sanchez bazısıdır.

Sessizlik toplamak, 1. ve 2. dikkatte Ustalaşmak ve 3. Dikkati aktif hale getirmek. Tonal Adası, Algı Baloncuğu, Birleşim Noktasını kullanabilmek ve Enerji Yumurtası ile ışık iplikçilerini ve çifti  görmek diğer çok ilgimi çeken konulardandır.

Hatta özetleme defteri dahi hazırladım.  Fakat hayat koşuşturmacasın da  özetleme kutusu çalışması yapamadım.
Şamanizm ve şamanik yolculuklar baş ilgi alanlarımdandır. Diğer beğendiğim yazarlarda Alberto Viloldo ve Joe Dispenzadır.  İlgi duyan arkadaşlara da öneririm.

Kaynak olması için Paylaşımını eklediğim yazının kitabını ve diğer üç kitabı sizlerle paylaşmak istiyorum. Nasıl yapalım.

Diğer kitaplar:   
1-Savaşçıların Dönüşü
2-Kurt Ateşinin Gölgeleri
3-Ejderha İlminin Sisleri
4-Kartalın Çığlığı

3 (Düzenleyen: Karga, Düzenleme tarihi: 2023-07-10 17:28:51)

Hoşgeldin. Gayet güzel çalışmalar. Birlikte yol almak dileği ile...

İzin verirsen konuyu başka bir kategoriye taşıyacağım

4 (Düzenleyen: Nagal, Düzenleme tarihi: 2023-07-11 11:07:03)

Merhaba

Hoşbulduk. Nasıl Uygun görürseniz.  Ayrıca küçük bir düzeltme yapmak istiyorum.

Kitap sıralamasında karışıklık yapmışım.  Doğrusu aşağıdaki gibi olacak

1-Savaşçıların Dönüşü
2-Kartalın Çığlığı
3-Ejderha İlminin Sisleri
4- Kurt Ateşinin Gölgeleri

Kitaplara bende yeni ulaştım.  Yeni okumaya başladım sayılır.
Carlos Castaneda ya da atıflar var.

Bunlara ulaştığımda nasıl anlatsam hemen sizler aklıma geldiniz.
Ve sizlerle paylaşma isteği duydum.

Ve diğer ilginç konu "Kartalın Çığlığı" kitabının giriş kısmında kendi konularına başlamadan, UFO lara bakış açısını ele alması da bana ilginç geldi. Katıldığım yerleri de var katılmadığım yerleri e var.  Okuyucuların ve ilgilenen her bireyin sonuçta kendi gelişim, olduğu frekans alanı ve  bilinç seviyesine bağlıdır.  Bu durum kişiyi gerçekliğinin matrisinden bir üst matrise  bir algı balonunda üst algı balonuna geçmesini mümkün kılar.  Üst gerçekliğe ulaşmak ayrı bir başarı olduğu gibi bu gerçekliği gündelik hayatımızda korumakta ayrı bir hüner ve olgunluk gerektirir. Tabii sonuçta herkes kendi gelişiminin el verdiği ölçüde gerçek olgunluklarına ve yüksek benliği olma seviyelerine aşama aşama ulaşacaktır. Tabii bu bazen çok ağır gider bazen de kolayca merhaleleri geçtiğimizde olabilir.
Ruhun çağrısına ilgi duyan kardeşlerimin, İnsan olmanın dehşetinden çamur gölgelerden ve diğer parazitlerden köstekleyicilerden, tetiklerden, karmalarını, travmalarını çözmüş nötürlemiş arınmış, kibirden ve kendini önemsemeyi aşmış  İnsan olmanın görkemine doğru nice mutlu uyanışlara, olgunluklara ve olmuşluklara sevinçle ilerlemesini diliyorum.

Huzur, Sevinç ve Sevgi ile kalın.

5

Kitapları merak ettim, en yakın zamanda okumak isterim.

6

Merhabalar,

Yukardaki mesajlarımda dediğim gibi, kitapların; pdfleri ve internet çevirilerini doc uzantılı olarak kayıtlı olarak var.

Gerektiğini okuyan arkadaşlar çevirilerini isterlerse kendileri yapar ve böylece kitaplarının Türkçe metin olarak tekrar oluşturur.  Ya da kitap çevrisi yapan arkadaşları varsa onlarda çevirili yapıp diledikleri şekilde faydalanırlar.
Kitap isimlerinin cilt sırasında düzeltme yapmıştım.  Doğrusunu tekrar veriyorum.

1-Savaşçıların Dönüşü  Cilt 1
2-Kartalın Çığlığı  Cilt 2
3-Ejderha İlminin Sisleri Cilt 3
4- Kurt Ateşinin Gölgeleri Cilt 4

Buradan, site de moderatör, yazar  ve  yetkili olarak hizmet veren arkadaşların mail adreslerini verirseniz oradan size ve arkadaşlara  gönderim yaparım. Okudukça burada karşılıklı olarak paylaşımlarımızı ve yorumlarımızı yazarız.

Böyle yapalım. Uygundur diye düşünüyorum. Kolay gelsin.

Sevgiyle kalın.

7

Özel mesaj attım maili.

8

Merhaba

Çalışmalarınıza teşekkür ederim.  Artık siz diğer kardeşlerimizle de paylaşırsınız.

Kitaplar ve çevirileri mail olarak gönderilmiştir.  Yeni okumaya başladım. Bilgiyi bilgeliğe dönüştürmek ve kusursuzluğu elde etmek dileği ile...

İlginize teşekkür ederim.

Huzur, sevinç ve Sevgi ile kalın.

9

Tamamdır kitaplar geldi. Çok teşekkürler

10

Gezgin savaşçıların bir sözü vardır derlerki "özetini yapmayan biriyle bakkala bile gidilmez"

Bu deyişin içeriğini açıklayalım
Bizleri gündelik dünyaya çivileyen şey beklentilerimizdir.
Beklentilerimizin hükümranlığından kurtulmadan duygu durumlarımız sevinç/öfke/hayal kırıklığı/endişe/korku/ sarkacından çıkamaz.

Bunaltıcı yaşamımızı bir kez bile gözden geçirmeden (özetleme)başkalarına önermelerde bulunmak kibirden başka birşey değildir.
Kibir hepimizin başının belasıdır.bu cilayı kazımadan dönüşmeye çalışmak bizi ikircikli/kaçamak/ve yalancı yapar

Önerdiğin kitaplar hiç bir işe yaramaz entellektüel olarak ağzı güzel laf yapan birine kimin ihtiyacı var?

Zaman geçtikçe birleşim noktası kemikleşir bir bakmışız orta sınıf düşleri olan birine dönüşmüşüzki
Özetlemede hiçbir şeyin garantisi değildir,bir bakmışsın evlenip çoluk çocuğa karışmışız araba/ev/gündelik hayatın beklentileri bizi ele geçirmiş.

Otur özetini yap kendi tekrarlarını gözden geçirmeden içiçe geçmiş karmakarışık  duygu lifçiklerinden kurtulamayız.
Özet defteri hazırlayan çok insan gördükte oturup özet yapanı görmek işte asıl coşkulu olan budur gerçekten insan olmadan insani bağlarımızdan kurtulamayız. Önce insan olacağız sonra tırtılın kelebeğe dönüşmesi çok meşakkatli acılı bir süreçtir ancak muhteşem bir şeydir.

Önerdiğin kitapları okumayacağım birleşim noktan kayıp gidecek önerdiğin kitapları unutup gideceksin.bu yalin bir enerji gerçeğidir.
Özet yok/ görme yok /ne güzel ağzı olan konuşuyor.
Çok sert oldu biliyorum gerçek dost herseyi olduğu gibi söyleyendir.

11

Gelen hoşgelmiş. 10 yıl, 20 yıl zaman dilimleri konuşuluyor, bende kurucu ortaklardanım, sonradan ayran içtik ayrı düştük, sattım hisselerimi. Eskiden aktifti çok, merak, heyecan yüksekti, birleştirici niyetler vardı, artık yok birleştirici birşey, varsada başka bir boyuta kaymış olabilir. Kitap çok, okumak istemeyen okumaz, isteyen okur görür.

12 (Düzenleyen: me tin, Düzenleme tarihi: 2023-08-01 15:16:42)

Hisselerini satmakla iyi etmişsin borsanın tadı yok bu aralar,o güzel kurucu ortaklar o güzel atlara binip gittiler.

Ayran içildiyse ayrılıkta sevdaya dahildir her ne kadar süt ürünleri pahalı olsada.

Hep yeşildi buralar şimdi biraz bozkırın tezenesi tadında,ne kitaplar sevdim zaten yoktular kitaptan bol birşey yok sahteyi çoğaltıp duru müellifler.

Bismillah çektimde girdim metafora acele cevap yazasın beni meerakta komayasın ;)))